Jump to content
Dogomania

wózko-transporter dla psa


Ilka21

Recommended Posts

Ostatnio na wystawie widziałam jak hodowcy wozili swoje psiaki w takich specjalnych wózkach. Wydaje mi się to bardzo fajny sposób na transport psa w szczególności długowłosego gdy nie może iść o własnych siłach bo podłoże nie za fajne i zanim dojdzie do oceny to już bedzie cały ubrudzony. I takim wózkiem łatwiej podjechać pod krawężnik i nie trzeba go ciągle podnosic a no i pies zawału nie dostaje jak się nim jedzie tj w transporterze normalnym. I tu mam pytanko do was gdzie mozna takie cudo zakupić bądź jak ono się profesjonalnie nazywa żebym mogła znaleść w necie.Również mile widziane opinnie używających takie wózki czy naprawdę są poręczne, przydatne itd.

Link to comment
Share on other sites

No więc ja znalazłam taki transporter kiedyś.
[URL="http://www.allegro.pl/item217885747_first_class3_wozek_dla_psa_niemieckiej_firmy_dogi_.html#photo"]TU[/URL]
i tutaj jest tańszy : [URL="http://www.allegro.pl/item217885253_urban_wozek_dla_psa_niemieckiej_firmy_dogi_.html#photo"]TU[/URL]
Pozdrawiam!
[URL="http://www.allegro.pl/item217885253_urban_wozek_dla_psa_niemieckiej_firmy_dogi_.html#photo"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz z takim wozkiem spotkalam sie na światówce w Poznaniu...ogolnie bardzo fajna sprawa :razz: wtedy kosztowaly okolo 1000 zl, po 2-3 miesiacach staniały do 700 zl a teraz jak widze mozna dostac za okolo 500 zl. Wiec warto poczekac az będa za 200-300 zl :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety swój budrzet zarobiony w zimie, bo tylko tak jestem w stanie dorobic wydałam już na kosmetyki i tego typu rzeczy, maszynke zasponsorował Brat w koncu jego psiak :D a tata dja kase na paliwo i samochodu uzycza do wystaw :) a na transportówke puki co to zbieramy, a raczej kombinujemy z tata jak zrobic tansza :D bo puki oc to tez nam rąk brakuje na stoli parasol kszesełak torbe i psa :D który niestety przed wystawa na rekach lazi bo bialy i by byl przed wystawa znajac jego to w pierszym piasku wykapany :D

Link to comment
Share on other sites

Oj niestety wiem co to jest za ból, biała siersc :P Ja ostatnio kupiłam transporter dosyc spory za 60 zl, robi rowniez za stolik to czesania psiaka :D Ale teraz gdy sprawiłam sobie lhasaczka niestety musze zaopatrzyc się w stół trymerski... :lol:

Link to comment
Share on other sites

No my właśnie z tata chcemy zrobić taka klatke, bo kupienie wychodzi dosc drogo dużej klatki mniej wiecej takich wymiarów: [URL]http://psiraj.pl/sklep/product_info.php?cPath=10_164&products_id=365&topSsid=3d02170113ab5b7dfcc98cd23662bc4f[/URL] , a kupienie pojedyńczych boków od kojca zrobienie góry i spodu z kółeczkami wychodzi taniej i to prawie o polowe... a klatka bedzi esłużyc za stół trymerki u góry, za domek dla psa i skrytke na rzeczy, bo lepiej psa na reke a do klatki wszystkei bzdety :D niż wszystko w rekach nosić jak do tej pory :)

Osobiście to te wózki mi sie podobają, ale pasuja mi bardziej dla osób, które lansuja sie po miescie z psem, jakis pań z zasobnymi kieszeniami, które kraktuje psa jak dziecko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']No my właśnie z tata chcemy zrobić taka klatke, bo kupienie wychodzi dosc drogo dużej klatki mniej wiecej takich wymiarów: [URL]http://psiraj.pl/sklep/product_info.php?cPath=10_164&products_id=365&topSsid=3d02170113ab5b7dfcc98cd23662bc4f[/URL] , a kupienie pojedyńczych boków od kojca zrobienie góry i spodu z kółeczkami wychodzi taniej i to prawie o polowe... a klatka bedzi esłużyc za stół trymerki u góry, za domek dla psa i skrytke na rzeczy, bo lepiej psa na reke a do klatki wszystkei bzdety :D niż wszystko w rekach nosić jak do tej pory :)

Osobiście to te wózki mi sie podobają, ale pasuja mi bardziej dla osób, które lansuja sie po miescie z psem, jakis pań z zasobnymi kieszeniami, które kraktuje psa jak dziecko :)[/quote]
Np. Paris Hilton :P Ona ma 7 psów!

Link to comment
Share on other sites

Fajne te wozki, rowniez w Poznianiu widzialam

[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5530/minipb093736cr0.jpg[/IMG]

Ale ja bym z tym na ulice nie wyszla ;) Niestety, spoleczenstwo nie jest jeszcze na to przygotowane - jezeli psia peleryna wzbudza sensacje, to co dopiero taki wozek... Ja wole klatke materialowa :P Mniej miejsce zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Fajne te wozki, rowniez w Poznianiu widzialam

Ale ja bym z tym na ulice nie wyszla ;) Niestety, spoleczenstwo nie jest jeszcze na to przygotowane - jezeli psia peleryna wzbudza sensacje, to co dopiero taki wozek... Ja wole klatke materialowa :P Mniej miejsce zajmuje.[/quote]

No jak się ma psa z długą sierścia to materiałowe nic nie pomoze, bo niby jak to prowadzić żeby nie dzwigać i psa i reszty tobołków. A ja ogólnie mam w nosie co tacy niedokształceni mówią do mnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moim zdaniem taki wozek jest swietny dla kogos, kto ma jednego psa i np. wystawia sie bez niczyjej pomocy, a nawet z czyjas, bo jeszcze trzeba wziasc klatke, albo stolik do czesania psa, to wszystko wazy, nie wspomne o bagazu podrecznym, ktory mozna wlozyc do kosza wozka. Pies nie lawiruje miedzy ludzmi, nie brudzi wlosa, no coz my jako wlasciciele wzbudzamy mega zainteresowanie, ba zgorszenie. :diabloti:
Jednak taki wozek jest lepszy niz transporter na kolkach.
Ja nie mam takiego wozka, ale gdybym miala znow wystawiac, to wzielabym mocno pod uwage zakup takiego wozka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

ja właśnie szukam czegoś takiego, bo mam problem żeby z dwoma shih przejechać pociągiem :( a czasem właśnie tylko pociąg wchodzi w grę.
ogólnie nie uważam, żeby to było jakieś wyziwianie, bo naprawdę ubranka chronią przed brudem, zwł. jak pada i ma się zwyczajniej mniej problemów z pielęgnacją. sama przekonałam się do butów dla psów, bo w zimie przez sól spacery sprawiają ból - jednego jeszcze można nosic, ale dwa - już nie za bardzo. i teraz właśnie takiego wózka - torby na kółkach szukam, tylko dla dwóch psiaków i jednak nie w cenie 700zł bo będę tego bardzo okazjonalnie używac ;)

aha no i te linki z początku wątku już nie działają, więc nie wiem, o czym dokładnie mówiłyście ;) lepiej wklejac zdjęcia :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...