Jump to content
Dogomania

KIARA,młoda suczka w typie owczarka niemieckiego POJECHAŁA DO DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

Ale zanim zamówiłam Jara zrobiła ogłoszenia.DZIĘKUJĘ JAK ZAWSZE!!! :)

 

I już był odzew z ogłoszeń.I to z ogłoszeń dziewczyn od owczarków z Fb.Pani z rodziną odwiedziła już schronisko i poznała  Kiarę.Mała jest już zarezerwowana.Dom z ogrodem z psem,także owczarkiem oraz kotami.Dom w okolicach Sochaczewa a więc blisko naszego miasta.Czekamy na rozwój wypadków.

Mam też drugi telefon z Łodzi,domek podobny.Ten z ogłoszeń Jary.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny apeluję o lepsze zdjęcia.

 

Wyróżnienie:

http://olx.pl/oferta/kiara-mloda-suka-owczarek-niemiecki-do-adopcji-CID103-ID8xGY5.html

Agnieszko ,sprawdzam ten drugi dom z Łodzi.Domek z okolic Sochaczewa zrezygnował.Może zdjęcia nie będą już potrzebne...

 

Dom,który zgłosił się do mnie z Łodzi to dom z ogrodem,w domu jest już drugi owczarek.psiaki mają możliwość wejścia do domu.Zaraz poproszę Temidę  o sprawdzenie domu,mam już adres.

Link to comment
Share on other sites

No to uzupełniam wieści.Domek sprawdziła nam, w sobotę,Ada z Łodzkiego TOZ-u.BARDZO DZIĘKUJEMY!!! :) Dom z ogrodem,ogrodzona posesja.W domu jeszcze jeden pies,mieszaniec owczarka i kaukaza.Wielki,łagodny misiek.Państwo szukali towarzyszki dla swojego pupila.Chcieli psiaka łagodnego,a taka jest Kiara.Psiaki wchodzą do domu.Ada rekomenduje domek.

Kiara  w środę lub czwartek miała sterylizację.

 

Niedawno dowiedziałam się,dzwonił domek,że Kiara jest jeszcze w schronisku.Domek przyjedzie po nią w piątek lub sobotę.Czekamy...

 

 

W ciągu ostatnich 2 dni miałam w sprawie Kiary aż 5 telefonów.

Link to comment
Share on other sites

No to uzupełniam wieści.Domek sprawdziła nam, w sobotę,Ada z Łodzkiego TOZ-u.BARDZO DZIĘKUJEMY!!! :) Dom z ogrodem,ogrodzona posesja.W domu jeszcze jeden pies,mieszaniec owczarka i kaukaza.Wielki,łagodny misiek.Państwo szukali towarzyszki dla swojego pupila.Chcieli psiaka łagodnego,a taka jest Kiara.Psiaki wchodzą do domu.Ada rekomenduje domek.

Kiara  w środę lub czwartek miała sterylizację.

 

Niedawno dowiedziałam się,dzwonił domek,że Kiara jest jeszcze w schronisku.Domek przyjedzie po nią w piątek lub sobotę.Czekamy...

 

 

W ciągu ostatnich 2 dni miałam w sprawie Kiary aż 5 telefonów.

 

Dobre wieści!!!

 

Mam nadzieję, że to wspaniały dom!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już informuję i przepraszam wszystkich,którzy pytali mnie o Kiarę ,ale dopiero wczoraj dostałam te oto zdjęcia:

 

e43f1cb1272d94368e6459c0367abeb0,10,19,0

 

1f02f627265a0378be8ddd747fb18dc2,10,19,0

 

e27e712606ff5f9c1bb50bbf49ef4268,10,19,0

 

1428a525758b463b17fd0483685924e5,10,19,0

 

91b2204ddf192cf4cf1c703ab459ea30,10,19,0

 

 

"Kiara jest cudownym psem.Codziennie uczy się czegoś nowego.Zaprzyjaźniła się z Bregiem.Razem biegają po ogrodzie i szczekają na wszystko :) Byliśmy u weterynarza ,pani doktor zdjęła szwy i dała antybiotyk.Kiara już trochę przytyła,waży 32 kilo :) Jak wracamy z pracy,cieszy się jak szalona,strasznie lubi się miziać aż jej noga szaleje z radości. :) Jest grzeczna,pilnuje się nas i Brega.Jest już zupełnie innym psem niż 2 tygodnie temu(...)"

 

 

Ale się cieszę!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...