Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Pani Katharina M, która zainteresowała się wydarzeniem Edzia z krakowskiego schroniska chciała przeznczyć 100 euro na hotel dla niego, ale dziś zawiozłam z koleżanką Edzia do domu w Łodzi, poza tym udało się by za badania Edzia i jego transport zapłacił KTOZ. Dlatego gdy pani Katherina wyraziła życzenie by wesprzeć jakiegoś innego psa w potrzebie, napisałam do niej prośbę, by przeznaczyła tę wpłatę dla Tyczki. Pani Katherina przesłała na moje konto 100 euro , w złotówkach doszło 401,72 grosze, :) handziu pani połowę tej kwoty przeznacza na Tynię a połowe na Arona :) proszę potwierdź, jak pieniądze dotrą z mojego konta. :)

Bardzo dziękujemy pani Kathharinie M,.

 

 

 

i Wydarzenie:

https://www.facebook...54273851496382/

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Napisalam do maupa prosbe o zmiane watku na handzie.....ale cisza........
moze jej nie ma na dogo
do kogo teraz napisac?

No właśnie do kogo napisać?

 

Wklejam kartę wizyty i fakturę:

 

 

 

 

76f891916e45006agen.jpg

 

Aga, chciałabym przelać te pieniążki? Proszę o konto :) Jak wpłacę, umieszczę w rozliczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

Pani Katharina M, która zainteresowała się wydarzeniem Edzia z krakowskiego schroniska chciała przeznczyć 100 euro na hotel dla niego, ale dziś zawiozłam z koleżanką Edzia do domu w Łodzi, poza tym udało się by za badania Edzia i jego transport zapłacił KTOZ. Dlatego napisałam do pani Katheriny prośbę, by przeznaczyła tę wpłatę dla Tyczki. Pani Katherina przesłała na moje konto 100 euro , w złotówkach doszło 401,72 grosze, :) handziu pani połowe tej kwoty przeznacza na Tynię a połowe na Arona :) proszę potwierdż, jak pieniądze dotrą z mojego konta. :)

Bardzo dziękujemy pani Kathharinie M,.

 

 

 

i Wydarzenie:

https://www.facebook...54273851496382/

 

 

 

 

 

 

Łau , jak pięknie, duży bukiet róż dla Pani Katharina M :):):)

Przekaż Pani, że wszyscy pięknie dziękujemy.

 

Aga - Fajnie, że pomyślałaś o Tyni  - chciałam ci przesłać  całuski , ale mi ikonki nie działają :) 

Link to comment
Share on other sites

Czarodziejka jest dawno nieaktualna. Maupa4 natomiast była zawsze szybka. Dziwne, że nic się nie dzieje po wysłaniu wiadomości do niej.

 

Nie wiedziałam, myślałam, że jak udoskonalili dogo to i uaktualnili moderatorów. może Maupa4 jest na urlopie.

 

 

To nie dla mnie zadanie. Osoba chcąca przepisać post musi to zrobić.

No tak :)

Link to comment
Share on other sites

Łau , jak pięknie, duży bukiet róż dla Pani Katharina M :):) :)

Przekaż Pani, że wszyscy pięknie dziękujemy.

 

Aga - Fajnie, że pomyślałaś o Tyni  - chciałam ci przesłać  całuski , ale mi ikonki nie działają :) 

Tak! przelew w drodze na konto skrabnika - handzi. Wpłata ma isć poł na pół dla Tyczki i Arona. Już rozmawiałam z DORA, czego Aron teraz najbardziej potrzebuje. DORA prosiła, żeby mu puszki z jedzeniem zamówić, bo on jest stale głodny

Link to comment
Share on other sites

No właśnie do kogo napisać?

 

 

Aga, chciałabym przelać te pieniążki? Proszę o konto :) Jak wpłacę, umieszczę w rozliczeniu :)

Wysłałałam pw.

Dziś może uda mi się wysłac kartę wizyty suni o okulisty z dziś. Stan oczu bardzo poważny, min, zaawansowana jaskra. Niedługo pełna informacj będzie na wątku,

DZIĘKUJĘ dr Stefanowiczowi, że potraktoał bardzo ulgowo Tyczkę pod względem finansowym. Widząc, że to sunia bezdomna do tej pory, a teraz na utrzymaniu wolontariuszy, darczyńców, wziął tylko 50 złotych za bardzo skomplikowane i fachowe badania :)

Kochana Ola K. (moja koleżanka spoza dogo) zapłaciła za wizytę oraz zostawiła dodatkowo 50 złotych na leki Tyni u pani Ewy. Bardzo dziękuję Oli za transport suni, poświęcony czas i zasponsorowanie dziś leczenia:)

Link to comment
Share on other sites

Przelałam pieniążki za wizytę u weta, dodałam również wpłaty, które poszły wcześniej do DORY1020.

 

Deklaracje stałe od I 2015 roku:

sharka -20zł -
elficzkowa -20zł -
I, II,
Beta1 - 60zł - II,
bakusiowa - 20zł - I,
Matillu - 20zł -
II, III, IV,
p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II,
Tyska - 5zł -
AlfaLS - 10zł - I,
bric-a-brac - 10zł -
I, II,
teresaa118 - 40zł -

Ika136 - 30zł - II,

agat21 - 10zł -

ALMA2 - 5zł - I, II,

hazw5 - 20zł - I,

Radek - 10 zł - II,

---------------------------------------------------

Razem deklaracje - 310 zł

 

Wpłaty jednorazowe:

 

ALMA2 - 10 zł :)

moca35 - 20 zł :)

MikAga z Mika - 50zł :)

Agnieszka 103 - 10 zł :)

czarna kafka - 30 zł :)

 

 

Wszystkie wpłaty razem: 450 zł

 

Wydatki:

 

50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :))

142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 )

 

Wydatki razem - 192 zł

 

Aktualnie na koncie Tyczki - 258 zł

Link to comment
Share on other sites

Przychodnia Weterynaryjna RETINA ul. Rolna 1 30-318
Czynne od poniedziałku do piątku  9 - 19, sobota 9 - 12; Nagłe przypadki 696 789 015;
Kraków
WłaścicielZwierzę Gatunek: Rasa: Pies Mieszaniec
Wiek: Płeć:
8 lat samica
Opis wizyty
Tyczka
Oznakowanie:
696 789 015Telefon:
Maść: czarna
30-318 Kraków
07/02/2015 11:07: Badanie Opis wywiadu: Niewidomy piesek z interwencji.
Brak reakcji grożenia i źrenicznej obustronnie. Oko prawe - IOPR 44 mmHg; Waskularyzacja w miejscu gojącego się, powierzchownego owrzodzenia rogówki w centrum kopuły; W komorze przedniej zwichnięta soczewka, cechy przebytego i wyciszonego już w znacznym stopniu uveitis. Dno oka niedostępne do badania. Oko lewe - IOP 45 mmHg; Rogówka z uszkodzeniem nabłonka przedniego rogówki i objawami degeneracji wapniowej. Zwichnięcie tylne soczewki. Dno oka trudno dostępne do badania, zdradzające cechy zmian degeneracyjnych, wtórnych do jaskry Opis badania: Rozpoznanie - obustronna jaskra, Degeneracja wapniowa rogówki, zwichnięcie soczewek; atrofia siatkówki i n. wzrokowego. Utrata wzroku jest nieodwracalna. Rogówki najpewniej będą wymagały stałego leczenia i kontroli. Istnieją  szanse na poprawę ciśnienia śródgałkowego po leczeniu farmakologicznym.
Zalecenia: cosopt 2 razy dziennie difadol 2 razy dziennie EDTA 2 - 4 razy dziennie Leki w tej kolejności, w odstępie min 10 minut.
Kontrola do 2 tyg.
Zarejestrował: lek.wet. Paweł Stefanowicz
Strona 1
uszk. rog. zwichn. socz; jaskra
zwichn. soczewki
Podpis lekarza weterynarii

 

Oto kopia zrobiona tak na szybko karty wizyty. Oryginał wysłałam mailem do DORA, jak równiez do Kolejnej kobietki, t może któraś z dziewczyn wstawi :)

Kontrolę ma miec u doktora Tyczunia w piątek, muszę sprawdzić o której. :) ale jakoś w południe, porem co dwa tygodnie, ale najpierw doktor musi sprawdzić, jak oczka reagują na leki.

Link to comment
Share on other sites

 

Wysłałałam pw.
Dziś może uda mi się wysłac kartę wizyty suni o okulisty z dziś. Stan oczu bardzo poważny, min, zaawansowana jaskra. Niedługo pełna informacj będzie na wątku,
DZIĘKUJĘ dr Stefanowiczowi, że potraktoał bardzo ulgowo Tyczkę pod względem finansowym. Widząc, że to sunia bezdomna do tej pory, a teraz na utrzymaniu wolontariuszy, darczyńców, wziął tylko 50 złotych za bardzo skomplikowane i fachowe badania :)
Kochana Ola K. (moja koleżanka spoza dogo) zapłaciła za wizytę oraz zostawiła dodatkowo 50 złotych na leki Tyni u pani Ewy. Bardzo dziękuję Oli za transport suni, poświęcony czas i zasponsorowanie dziś leczenia:)

 Ja rowniez bardzo dziekuje....... :)
poswiecacie swoj czas i pieniadze dla tak cudownej i dobrej starowinki.
Dzieki Aga,ze masz wszystko pod kontrola...... :)
Dziekuje rowniez p.Katarinie..... :)
za finansowa pomoc Tyni i Aronowi.
Link to comment
Share on other sites

Doszły dzisiaj wpłaty: 15 zł od zebrazebra, 20 zł od sharka i 402 zł od AgaG od pani Katheriny (pół na pół dla Tyczki i Arona) Tutaj wpiszę 201 zł dla Tyczki a na wątku Arona napiszę, że wpłacam drugą połowę, potem Dora1020 potwierdzi.

 

 

Deklaracje stałe od I 2015 roku:

sharka -20zł - II,
elficzkowa -20zł -
I, II,
Beta1 - 60zł - II,
bakusiowa - 20zł - I,
Matillu - 20zł -
II, III, IV,
p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II,
Tyska - 5zł -
AlfaLS - 10zł - I,
bric-a-brac - 10zł -
I, II,
teresaa118 - 40zł -

Ika136 - 30zł - II,

agat21 - 10zł -

ALMA2 - 5zł - I, II,

hazw5 - 20zł - I,

Radek - 10 zł - II,

---------------------------------------------------

Razem deklaracje - 310 zł

 

Wpłaty jednorazowe:

 

ALMA2 - 10 zł :)

moca35 - 20 zł :)

MikAga z Mika - 50zł :)

Agnieszka 103 - 10 zł :)

czarna kafka - 30 zł :)

zebrazebra - 15 zł :)

Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny pół na pół dla Tyczki i­ Arona­ ­- 201 zł :)

 

 

Wszystkie wpłaty razem: 686 zł

 

Wydatki:

 

50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :))

142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 )

20 zł - dopłata do transportu

 

Wydatki razem - 212 zł

 

Aktualnie na koncie Tyczki - 474 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...