Jump to content
Dogomania

Szczecin - CTR rodowodowy oddany z powodu wyjazdu MA DOM !!


AnkaG

Recommended Posts

[B]To są informacje (oraz zdjęcia) ze strony naszego szczecińskiego schroniska:[/B]

[B]imię:[/B] Entoria
[B]płeć:[/B] suka[B]wiek:[/B] 9 lat [B]rasa:[/B] czarny terier rosyjski
[B][URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/sup3/6356.jpg"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/sup3/thumbnails/6356.jpg[/IMG][/URL][/B]

[URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/6356.jpg"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/6356.jpg[/IMG][/URL]

[B]boks:[/B] K-24
[B]numer:[/B] 812/07
[B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie[B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Entoria to piękna, dostojna i przyjazna sunia, bardzo zadbana, medalista wystawowy, została oddna z powodu wyjazdu właścicielki, bardzo nam przykro,że po tylu latach zgotowała swojemu przyjacielowi taki los. Czeka na nowych, nieprzypadkowych opekunów, którzy zatroszczą się o nią już na zawsze. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie 71-346 Szczecin, al. Wojska Polskiego 247
tel.całodobowy (+91) 487-02-81

Link to comment
Share on other sites

Co za ludzie :angryy: Jak można :angryy: :mad:
Jakie ta suńka ma smutne oczy na tym pierwszym zdjęciu:placz:
Żeby tylko do jakiś oszołomów rozmnażaczy nie trafiła. Sterylka konieczna przed adopcją - możliwe to?
Dobrze że choć ostrzyżona to się nie sfilcuje.

Link to comment
Share on other sites

sunia ze strachu nawet nie jest za bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi... jest piekna i smutna, jak mogli ja tak zostawic...a tak sie starala dla swoich ludzi, medale zdobywala :(ehh jakie to zycie niepsrawiedliwe...
co do sterylki to zawsze robia po odbyciu 14dniowej kwarantanny, bez tego nie wydaja

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Ją w sobotę w kwarantannie,po prostu brak słów dla tego co te ludziska z tymi Pieskami,po latach wyprawiają.I nagle wszyscy dziwnie wyjeżdżają.Właśnie przez takich wstręciuchów,my też przestajemy ufać ludziom,dlatego pewnie jeżdżę,sprawdzam i,kontroluję nawet najlepsze domy,gdzie oddaje pieski,czasem bez uprzedzenia ich:oops: ale jak człowiek widzi,że ktoś 8-10lat miał psa i nagle wyrzucił,to przestaje ufać i wierzyć ludziom.
Ale co tam,tu nie chodzi o naszą psychikę,to wszystko nieważne,ale najbardziej żal psychiki tych piesków,jak one mogą się czuć,oj baaaaardzo kiepsko:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Jesli chodzi o suki z rodowodem to mogą mieć szczeniaki do 8 roku życia - ciekawe czy ta CTR-ka miała. Teraz ma 9 lat więc może już nieprzydatna ... :angryy:[/quote]
No to mamy odpowiedź,dlaczego tu trafiła!!
Niby po tak długim czasie powinnam się przyzwyczaić,ale dalej w głowie mi się nie mieści,jak można przez 9lat udawać przyjaciela,a być pasożytem żyrującym na psu,na jego szczeniakach:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Nawiązałam kontakt ze schroniskiem. :lol:

Sunia to Entoria Dżana (tak podali) ze szczecińskiej hodowli (nr tatuażu znam: P ...) . Hodowca został powiadomiony o małej i też będzie próbował szukac domku dla niej.
Na stronie podanej wyżej (forum CTR-ów) jest podana jako Entoria Kerry Bolero. ???

Jeśli będzie trzeba to zrobię jej jakieś fotki. Tylko dla mnie o tyle problem, że pracuję w tych godzinach co schron czynny.

Schron powiadomiłam, że będziemy ją dawać na różnych psich forach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']
Sunia to Entoria Dżana (tak podali) ze szczecińskiej hodowli (nr tatuażu znam: P ...) . Hodowca został powiadomiony o małej i też będzie próbował szukać domku dla niej.
Na stronie podanej wyżej (forum CTR-ów) jest podana jako Entoria Kerry Bolero. ??? [/quote]
Iwola, która podjęła się rozmawiać z hodowcą zidentyfikowanym na podstawie przydomka Kerry Bolero też jest hodowca CTRów i mieszka w Szczecinie. Skoro nie sprostowała informacji- znaczy jest właściwa... Chociaż w obecnej sytuacji, czy to ważne?
Ważny jest dom dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...