Jump to content
Dogomania

Wymioty , sikanie krwią , brak wydalania u owczarka niemieckiego


Pilar

Recommended Posts

Tak wiem ale to już tydzien po zabiegu , Teraz jest na diecie Renal i z tego co mi wiadomo to dostaje często a w małych ilościach i rozcieńczane z wodą . z tego co wiem miała robione usg czy coś podobnego i wykryli u niej dosyć dużo gazów , a z tego co zrozumiałem jeżeli wymioty będą się powtarzać , dalej nie będzie robiła kupy to dopiero wtedy będą musieli otworzyć aby sprawdzić co z jelitem 
a teraz tak z mojego punktu widzenia , jeżeli będą ją otwierać to za tym idzie narkoza , a narkoza spowalnia prace nerek itd itp , więc jest możliwość ze znowu przestaną pracować. Sam już niewiem co mam o tym myśleć ;(

Link to comment
Share on other sites

Psine mam w domu do godziny 18 , pózniej ją jade zawieść do weta aż do jutra chyba , że cos sie zmieni . Wymioty się więcej nie pokazały , kupke robi wodnistą , sika normalnie , ma apetyt i dzisiaj stwierdziliśmy z wetem żeby jej dać to co zwykle dostawała czyli kurczaka z wodą i zmiksowany w blenderze na ciapke , i dostaje mniejwięcej co 2 godziny po 2 łyżki stołowe . Wygląda na zachwyconą , że jest wkońcu u siebie w domu , cieszy sie i jest zainteresowana wszystkim dookoła . Mam nadzieje że sie to nie zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jade po Here na stałe do domu , karnityna spadła do 3 wyniki są dobre , Hera normalnie je tylko nie stosujemy już diety Renal bo jak podawali jej miske to patrzała sie na pielegniarki dosłownie jak na debili :D dajemy jej teraz papke kurczaka z wodą i wcina jak szalona , prawdopodobnie jest wszystko okej , teraz tylko co jakis czas na badania kontrolne , o godzinie 16 mam po nią być , odezwe sie jeszcze dzisiaj wieczorem albo jutro w południe ! ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...