Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja dopiero teraz wrocilam..
o malo nie spadlam ;D
a bylo to tak ze jezdzilam na Emilu (ponad 180 w klebie..) i trenerka zebym wyjela nogi ze strzemion, po stepowalam, i powiedziala zebym sprobowala klusu. (klusowalam bez strzemion wczesniej tylko na lonzy)
ja go lydka, spokojna jazda do czasu, chcialam skrecic w lewo a on przyspieszyl i skrecil, zlapalam sie przedniego leku, nogi mi wisiały. mysle czys ie puscic, ale przerazila mnie perspektywa wyladowania pod kopytami. Emil klusuje. wzielam sie w garsc, podciagnelam, przerzucilam noge przez siodlo, i wyszlo.
nie trwalo to dlugo, ale malam stracha ;d

Link to comment
Share on other sites

mam dwie, takie w miare. tylko zamazalam twarz, bo glupie miny mialam. xD
[IMG]http://i38.tinypic.com/2zdnp07.jpg[/IMG]
tak wiem! pięta w dół! :evil_lol:
[IMG]http://i34.tinypic.com/t6upte.jpg[/IMG]

dzis podczas mojej jazdy, byly dwie siostry, na oko 9 i 11 lat.
przyjechaly z babcia i ciocia. babcia rozlozyla sobie krzeselko, i caly ekwipunek (choc byla laweczka xDD).. dobra, zaczela sie jazda, najpierw skomentowala wszystkie konie w zasiegu wzroku, myslalam ze zawalu dostanie, jak jejw nuczka (lat 11) wsiada na Emila. no ale coz. spoko. podjechalam na chwile do kolezanki, bo cos tam od niej chcialam a babcia non stop
`ten kon na mnie patrzy! (pominmy fakt ze wrzeszczala i mogla sploszyc konie ..) ten kon mnie zje! ten kon tu idzie! aaaa` i tak non stop. od kol. wiem ze ona ponoc tak caly czas gadala xD....
ale na szczescie po 25 minutach gdzies tam pojechala. uff. xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.']twiggy - dzięki za radę! :) dopiero zaczynam się uczyć. ;][/quote]

to dobrze!zwracaj uwagę na właśnie takie szczegóły-pięta do doły,palce do konia,ręce na wodzach pozamykane i kciuki do góry.I zawsze patrz przed siebie!Nie pod konia. Jak nauczysz się tego od początku,nigdy nie bedziesz miała z tym problemów!A wtedy tylko pozazdrościc!
Trzymam kciuki za dalsze jazdy! ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim, no ktos tu mial racje " moze kiedys bedziesz jezdzic konno" :)
moja "konica" to jutrzenka. Nie jest moja, a sie w niej zakochalam ;(. Narazie jeżdżę z lonżą. umiem Anglezować. najgorsze jest to podskakiwanie. :D i nogi mnie bolą ;p ale naprawde jest swietnie. piety na dół, kolana do siebie, i same biodra pracuja ;p
Mam pytanie, za ile kupiliście strój? to znaczy bo ja dzisiaj bedę na takim pokazie w 'klikowej' kupować kask (nie wiem jak to sie nazywa) :p . Podobno na takich paradach są drogie ale może jakiś na moja głowę będzie bo cały czas w toczku nie mogę jeździć. Mam nadzieje że mogę na was liczyć, zaawansowani jeźcyy jak gnębi mnie jakieś pytanie? :)
pozdrawiam cocker

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...