Jump to content
Dogomania

Lipsk 08.-09.09.2007 CACIB & CAC


blaira

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Quelthalas']Meldujemy się w oba dni (dog niemiecki sztuk 1) - a potwierdzenie przyjęcia dostaliśmy tydzień temu :)[/quote]
Jak wysyłaliście zgłoszenie? Ja wysłalam zgł. 2 psów do kl. champ. z ich strony www a dyplomy faxem a przyszło potw. na 1 psa i to w kl. otwartej, jak się z nimi kontaktować? Na maile nie odpowiadają :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Jak wysyłaliście zgłoszenie? Ja wysłalam zgł. 2 psów do kl. champ. z ich strony www a dyplomy faxem a przyszło potw. na 1 psa i to w kl. otwartej, jak się z nimi kontaktować? Na maile nie odpowiadają :mad:[/quote]
Ja wysylałam formularzem z ich strony - a kopię rodowodu mailem.Jest jeszcze trochę czasu -może jedno potwierdzenie gdzieś się po drodze zawieruszyło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Jak wysyłaliście zgłoszenie? Ja wysłalam zgł. 2 psów do kl. champ. z ich strony www a dyplomy faxem a przyszło potw. na 1 psa i to w kl. otwartej, jak się z nimi kontaktować? Na maile nie odpowiadają :mad:[/quote]
Ja wysyłałem zgłoszenie do klasy championów formularzem ze strony, a dyplom dosłałem listownie.
12 lipca wysłali mi potwierdzenie, ale w klasie otwartej. Na mojego maila dostałem odpowiedź po kilku dniach, że skorygują na klasę championów. Nowe potwierdzenie wysłali 18 lipca i teraz jest już OK. Poza tym, że mam jeszcze zapłacić, ale to już mam zamiar zrobić na miejscu - mam nadzieję, że nie doliczą dopłaty ekstra, tylko tak jak w terminie zgłoszenia.

[I]Na odwrocie potwierdzenia jest informacja, że dyplomy muszą dostać do 1-go sierpnia.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Na miejscu zawsze jest oplata wieksza o 20 Euro bez wzgledu w ktorym terminie.

pozdr.[/quote]
Już ok, przysłali nowe potwierdzenia obu psów do kl. championów!
A mówisz, że opłata 20 euro na wystawie od 1 psa?
Podajcie jakieś namiary na nocleg w Lipsku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Już ok, przysłali nowe potwierdzenia obu psów do kl. championów!
A mówisz, że opłata 20 euro na wystawie od 1 psa?
Podajcie jakieś namiary na nocleg w Lipsku.[/quote]

W tym hotelu nocowalismy w zeszlym roku...ceny chyba poszly w gore:roll:..ale i tak nadal jest to taniej niz inne hotele.
[url]http://www.hotelformule1.com/formule1/fichehotel/gb/for/2708/fiche_hotel.shtml[/url]

20 Euro za obydwa dni> nie ma jednak napisane czy liczone jest to od jednego psa...ale obawiam sie ze tak

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...