Jump to content
Dogomania

5-mies. MIJA (mix ow szkocki krótkowł) szuka domu-POZNAŃ-PILNE!!


ana289

Recommended Posts

Kochani!!

Opowiem Wam historię MII, choć nie jest niezwykła....

Częśc może pomyśleć nawet, że nieodpowedzialna....

Moja ciocia znalazła szczeniaka. I choć sama ciężko choruje na nowotwór i porusza się o kuli, wiedziona odruchem serca, zaniepokojona dalszym losem szczeniaka bytującego przy ruchliwych ulicach przygarnęła go do domu.

Ale sunia rośnie, jest coraz bardziej energiczna i coraz ciężej utrzymać ją na smyczy. Dodatkowo stan zdrowia mojej cioci jest na tyle ciężki, że konieczne są coraz dłuższe wizyty i pobyty u lekarzy:((

W tym czasie sunią nie ma się kto zająć...

Spadnie pierwszy śnieg i ciocia nie utrzyma jej na smyczy...sama stojąc o kuli....

 

Sąsiedzi nie mogą na stałe psa wyprowadzać...nie można ich tym obarczyć...

 

Dlatego szukam dla MII dobrego i kochającego domu, ewentualnie domku tymczasowego..

 

Sama nie jestem w stanie jej przyjąć, mając już dwa schroniskowce, trzech małych synusiów i kota.....
 

Proszę...pomóżcie mi znaleźć dom dla tej sznupki kochanej, bo niestety będzie jej grozić schronisko, a tego serce moje i z pewnością mojej cioci nie udźwignie;(((

 

Miję poznałam po raz pierwszy niedawno - nie jest typem szczeniaka, który rzuca się z radości na gości - jest bardzo zachowawcza w pierwszym kontakcie, nawet trochę wycofana - ale ciekawska...

Nie pozwoliła się pogłaskać, chowając się za nogami właścicielki.....

Wzięłam zatem smycz i porwałam ją na spacer - i tu wybuchła jej miłość do mnie w sekundę!! :)) Szaleństwom nie było końca, a po spacerze, już w mieszkaniu byłam jej ukochaną kumpelką i nie odstępowała mnie na krok.

Będzie bardzo oddanym psem!

Z opowiadań cioci - sunia wykazuje dystans jedynie w stosunku do dorosłych (nie wiadomo co przeżyła w swoim krótkim życiu) - dla dzieci jest absolutnie otwarta od pierwszego wejrzenia...

 

Taka właśnie jest MIJA:

[attachment=4903:10628039_809108502473719_5515972718685830416_n.jpg][attachment=4904:10300229_809109185806984_4436278425176984559_n.jpg][attachment=4905:10665135_809108772473692_8187947805372345640_n.jpg]

 

Link to comment
Share on other sites

Piękna sunia,mlodziutka,a jak ślicznie się uśmiecha.

Trzeba ją intensywnie ogłaszać.

Napisz dobry tekst,wstaw ładne zdjęcia i ogłaszaj.

Tu na dogo można za parę złotych zamówić ogłoszenia.

Nie można takiej sunieczki oddać do schroniska,ona

musi mieć swojego kochającego człowieka i regularne

spacery.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam,

oczywiście, ze jest ogłoszona,

nie wiem tylko, o jakim ogłoszeniu piszesz tu - na dogomanii?:) Parę ładnych lat mnie tu nie było i widzę, że się trochę pozmieniało.

Przykro mi, bo sunia rzeczywiście jest kochana i będzie bardzo oddana swojemu nowemu właścicielowi (widzę, jak na krok nie odstępuje mojej cioci), ale wiem też, jak trudno znaleźć dom - jest tak dużo potrzebujących psów.... :-(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam,

oczywiście, ze jest ogłoszona,

nie wiem tylko, o jakim ogłoszeniu piszesz tu - na dogomanii? :) Parę ładnych lat mnie tu nie było i widzę, że się trochę pozmieniało.

Przykro mi, bo sunia rzeczywiście jest kochana i będzie bardzo oddana swojemu nowemu właścicielowi (widzę, jak na krok nie odstępuje mojej cioci), ale wiem też, jak trudno znaleźć dom - jest tak dużo potrzebujących psów.... :-(

 

 

chodziło o ogłoszenia na różnych portalach typu olx.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...