Jump to content
Dogomania

Nowy sąsiad


sylwia i boksery

Recommended Posts

Muszę się pochwalić,że wprowadził się do naszego bloku-do sąsiedniej klatki nowy psi sąsiad.

Piękny rottweiler-chłopiec-wzięty z Celestynowa.

Jest zabójczo piękny-wspaniała,duża głowa,nasycone barwy-ach ten rudy :D -mocno zbudowany,choć nie gigantyczny.

Psisko ma około roku-rozmawiałamze szczęśliwą właścicielką.

Bardzo mi się podoba psisko-jest przyjazny do ludzi-taki misio.

Do psów mniej-nie będą się lubiły z Picassem :(

Państwo są zauroczeni,że wzięli takie cudo(ja się nie dziwię)-widzę,że od początku pracują z psiakiem-siad,chodzenie przy nodze,kontrola na smyczy.

Piszę ot,tak-żeby ucieszyć miłośników tych wspaniałych psiaków-jeszcze jeden rottek ma szansę na nowe życie-przy rodzinie :D

No i poradziłampani,żeby sprawdziła,czy psiut ma tatuaż-co by mnie wcale nie zdziwiło,bo jest naprawdę piękny :D

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze, że ci wspaniali ludzie zdecydowali się zabrać ze schroniska właśnie rottka :klacz: :kciuki: Biorąc pod uwagę aurę wrogości roztaczaną wokół tej rasy przez media nowi właściciele musieli bardzo zaufać temu psisku za co bardzo ich chwalę :wink: Mam nadzieję, że zyskali wiernego przyjaciela na dlugie lata :thumbs:

Aha! a jak piesek sie wabi?

Link to comment
Share on other sites

To i ja się pochwalę za mojego brata (on dość rzadko tu zagląda).

Zaadoptował w listopadzie ubiegłego roku z Palucha też rottkę Nanę. Znaleźliśmy jej zdjęcie w internecie i decyzja szybko zapadła.

Wiek ok. 2-3 lata. Drobniutka, wychudzona, na początku bała się bardzo ludzi, ale teraz jest już dużo lepiej. Z każdym dniem staje się coraz bardziej ufna do człowieka. Już się nawet w sobie poprawiła i żeberka jej tak nie sterczą. :) Zaczyna coraz bardziej wyglądać jak rottek.

Ma tylko jedną brzydką cechę, której jak na razie nie udało się mojej mamie i bratu z niej wyplenić. Otóż potrafi złapać za tyłek wychodzącą osobę z domu. Spotkał się może ktoś z Was z takim zachowaniem? Jak ją tego skutecznie oduczyć? Z czego może wynikać takie jej zachowanie?

Pozdrawiam

Beata, Leia i Max (królik baranek)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam serdecznie miłośników rottków :D

Piszę dla poprawienia humoru-bardzo optymistycznie.

Co prawda nie dowiedziałam się,jak rottuś ma na imię-bo musimy omijac się z daleka ze względu na nasze psy-a innaczej rzadko się spotykamy,ale...

Psiak ma się świetnie-nabrał ciała,sierść błyszczy mu nieziemsko :D

Jaki on piękny :D

Jest bardzo radosny-okropnie kocha swoich państwa-jest cały rozmerdany :D

Pani(najbardziej Ona)pracuje nad psiskiem bardzo systematycznie-pies pięknie chodzi przy nodze,jest bardzo posłuszny,do ludzi-ciekawski.

Jeździ na regularne spacerki-ma całe kombi w Mondeo do swojej dyspozycji :D

Jest bardzo szczęśliwym psem-to widać :D

To tyle.

Myślę,że obok moich psiaków :wink: jest najszczęsliwszym psim lokatorem na naszym malutkim osiedlu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Troszeczkę odświeżam temat-bo warto :D

Żeby właścicielom rottków troszkę dorzucić miłych wieści w ten piękny dzionek.

Rottuś-sąsiad ma się wyśmienicie-już jest po kursie PT.

I chyba będzie szykował się dalej-czyli IPOI :wink:

Chłopak robi się coraz ładniejszy a z Właścicielką tworzą wyjątkowo sympatyczny duet :D

Wygląda na bardzo szczęśliwego psa-jest posłuszny i karny.

A i wiem też,że Właścicielka troszkę buszuje po Dogomanii-na razie mniej sprawnie :wink: -po prostu mój mąż zachęcił Ją do wejścia na Dogo :D

Takiego mam męża-zachwalał wśród sąsiadów Dogo,gdy ja byłam na obozie IPO :D

Uśmiechy na usta-są jeszcze wspaniali,pełni poświęcenia ludzie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...