Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='anka11']Agaa, a jutro? bo my wlasnie wrocilysmy, a tak sobie myslalam, ze dawno sie nie widzialysmy i fajnie byloby sie spotkac :)[/QUOTE]

Będę dzwonić :) Chętnie wybrudzimy Ci psa:diabloti:


[quote name='kalthoom']Ja zaraz idę z Joopem i Demonem na pola koło factory tzn będę tam na polach za stacją benzynową za ok. godzinę :-)[/QUOTE]

Ooo to się nie widziałyśmy. Byłam w parku ponad 4 godziny, tylko od strony Factory, przy mostku długo trenowałyśmy. Następnym razem się uda :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wybiera się ktoś dzisiaj na spacer na ND ?










Hej, ja jestem z parku zachodniego i ND :-) Jednego psa mam na ND drugiego przy zachodnim:-) oba owczarki, chętnie pospaceruję- praca nad socjalem na smyczy- bez smyczy młody (8mies.) pięknie się bawi lecz na smyczy wariuje nie potrafi opanować ekscytacji.


[quote name='plpk']Hej jest może tu ktoś z ND, Leśnicy do parku zachodniego też mogę dojechać z burkami. Przydałby im się spacer z psami bo dziczeją.[/QUOTE]

Edited by kalthoom
Link to comment
Share on other sites

Witajcie Drodzy wrocławscy spacerowicze.
Chciałabym Was zaprosić do wspólnego zamówienia naturalnych gryzaków poprzez allegro u użytkownika Lordzeton [url]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7211591[/url] . Jak zawsze po złożeniu zamówienia na 250zł wysyłka jest gratis. I do tej kwoty będziemy starali się dozbierać zamówienia. Z odbiorem we Wrocławiu raczej nie ma problemu - zawsze możemy się umówić na wspólny spacer - ND, Trestno, Park Wschodni, Park Grabiszyński czy jakiekolwiek miejsce w centrum. Co do samego zamówienia - możemy się umówić na płatność od razu lub przy odbiorze - dla mnie nie ma to większego znaczenia. Mam już zakupy na 125zł czyli równą połowę wymaganej kwoty. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam. Chciałabym zamknąć zamówienie najpóźniej do niedzieli żeby paczka dotarła w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Korenia, a Ty nie będziesz robić zamówienia kosmetyków? :)

Ja chętnie zamówię też coś, ale już nie w takich ilościach jak ostatnim razem, bo psy nie zdążyły zjeść, a robaki się zalęgły.

edit:
Odbiór by był na Krzemienieckiej ?

Edited by Jara
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Już zjedliście wszystko :O u mnie może jedna dwudziesta zeszła :P[/QUOTE]



No u Nas większa mordka do wykarmienia jest więc było wiadomo że długo to u Nas nie postoi:-P
Wolę takie rzeczy jej dawać niż jakieś ciacha z Pedigree, przynajmniej na dłużej ją zajmują:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym wolała poszukać jakiegoś rzeźnika we Wrocławiu lub okolicach i kupować mięso nawet grupowo. W tym paczkach to nie wiadomo co jest.
Mogę spróbować też ścinki dziczyzny załatwić ze skupu. A może ktoś z Wrocławia ma dojście do jakiejś ubojni, rzeźnika, masarni lub przetwórstwa mięsnego. Jak widzę jak dziewczyny kupują wołowinę 3zł/kg albo nogi indycze 20kg za 60zł to płakać mi się chce, że to tak daleko od nas albo, że mój pies alergik na drób.

Link to comment
Share on other sites

Kalthoom, ale mimo wszystko jest to mielone. Nie wiem czy próbowałaś to dać swoim psom? Ja kupiłam tego 20kg rok temu na wystawie, podczas gotowania cuchnęło niesamowicie, wciągały nosem, a potem miały okropną biegunkę. Oddalam 15kg koleżance.

Podobno w miejscowości Malin jest jakaś firma przetwórstwa mięsnego, muszę wysłać tam brata albo poszukać numeru telefonu i zadzwonić. Na bafowym wątku tu na forum ktoś pisał, że podobno w hali targowej można kupić mięso taniej i w większych ilościach. Mój kuzyn w okolicach Jemiołowej ma mięsny z bardzo fajnym właścicielem, może pogadam z nim czy był by w stanie kupować duże ilości mięsa w fajnej cenie.

Ulv Ty znasz chyba z DK Olkę (Blow) co ma blabladora Fado (?). Ona kupuje właśnie wołowinę za 3zł i dziczyznę za 3,7/kg. Skoro tak daleko można to i pewnie u nas można.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy cena satysfakcjonujaca, ale odchodzą koszty wysyłki, bo mozna podejsc, podjechac do sklepu, ale tak podrzucam, bo wiem, że mają mięcho ;)
[URL]http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=203[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Kalthoom, ale mimo wszystko jest to mielone. Nie wiem czy próbowałaś to dać swoim psom? Ja kupiłam tego 20kg rok temu na wystawie, podczas gotowania cuchnęło niesamowicie, wciągały nosem, a potem miały okropną biegunkę. Oddalam 15kg koleżance.

Podobno w miejscowości Malin jest jakaś firma przetwórstwa mięsnego, muszę wysłać tam brata albo poszukać numeru telefonu i zadzwonić. Na bafowym wątku tu na forum ktoś pisał, że podobno w hali targowej można kupić mięso taniej i w większych ilościach. Mój kuzyn w okolicach Jemiołowej ma mięsny z bardzo fajnym właścicielem, może pogadam z nim czy był by w stanie kupować duże ilości mięsa w fajnej cenie.

Ulv Ty znasz chyba z DK Olkę (Blow) co ma blabladora Fado (?). Ona kupuje właśnie wołowinę za 3zł i dziczyznę za 3,7/kg. Skoro tak daleko można to i pewnie u nas można.[/QUOTE]


Ja nie gotuję-podaję surowe, nigdy nie mieliśmy żadnych rewolucji, znajomi psiarze też kupują i nic nam się nie przydarzyło złego do tej pory po tym mięsie. Po rozmrożeniu i otwarciu zapach normalnego mięsa. Akurat planuję zamawiać więc pytam czy ktoś z wrocławia nie chce- wtedy przesyłka taniej wychodzi :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...