Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

Jak zwykle zapominam o galeriach - nie tylko swojej ale takze innych :roll::oops:
U pana Bezisława wszystko w porządku poza tym, ze budzi pańcię codziennie od kilku dni o 7 rano. I wcale pierwszą rzeczą jaką wychodzi nie jest załatwienie sie tylko od razu pędzi w stronę domu suczki - jego ulubionej kolezanki - ktora ma akurat zaawanasowaną cieczkę. nie ma kontaktu z psem :roll: latająca szczęka, ślinotok, pisk i voila :roll:
Wszyscy doradzają kastrację...

A zdjęć nie mam;)

Pozdrawiamy! I będziemy nadrabiać zaległości wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcę mieć spokój i chcę przede wszystkim zeby on miał spokój. Bo jak jadę z nim za miasto gdzie nie czuć żadnych suk to jest strasznie radosnym i żywiołowym psem. A na tych spacerkach wśród cieczek zamienia się w chodzące nieszczęście..

Mowilam, ze fotek niet. MOŻE będą z wystawy (zależy czy będzie się czym pochwalić:oops:) ale nie wiem czy zdąże zgrać. Wracam z Torunia w niedziele wieczorem a w pon. przed południem pakuję się w pociąg na Słowację. Z trzema przesiadkami... Znając moje szczęście - gdzieś się po drodzę zgubię;) A najbardziej przeraża mnie fakt, ze zostawiam Bza na tydzień u babci bo w domu nie miałby kto się nim zajmować. I znowu jak wrócę to zastanę psa rozpuszczonego i grubego :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/bzik13.gif[/IMG]

Dobranoc :obrazic:
tak wiem, ze wygląda na tym zdjęciu jakoś rudo ale to tylko takie foto:eviltong:
a w ogole to mamy śliczną nową klateczkę:loveu:ferplastu:loveu:białas już ją kocha:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...