Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

[quote name='Bzikowa'][B]Kashdog[/B] - no raczej tak... Czasem się robi jakiś wyjątek ale zwykle dla w miarę znajomych psów, jak już coś umieją ;) [/QUOTE]
Tak właśnie myślałam. A wybrałabym się na jakiś obóz, bo na Kielce to chyba nawet nie ma co liczyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kashdog']Tak właśnie myślałam. A wybrałabym się na jakiś obóz, bo na Kielce to chyba nawet nie ma co liczyć :roll:[/QUOTE]

Nie nie ma co liczyć tylko nie ma co narzekać!! Organizujcie się tam! Jest wątek w dziale agility o agility w Kielcach i jest sporo chętnych osób z tego co widziałam ! Zbudujcie sobie pcvki na razie, znajdźcie jakiś teren, pogadajcie w ZK! Kto ma Wam to stworzyć jak nie Wy? Związek sam z siebie NIC Wam nie da , wszystkie kluby powstały z inicjatyw grupek osób, które chciały coś w tym kierunku robić! Do roboty! ;) Jest nowe oficjalne forum agilitowe (agilityinfo fora.pl) bo agility fora pl zamieniło się w bandę przedszkolaków a dogomania jest do dupy ;) i tam też jest dział dla nowych inicjatyw ;)

[quote name='Unbelievable']spróbuj na fortowy ;) ja miałam jechać, ale złożyło sie inaczej i tylko na zlot pojadę...[/QUOTE]

Na Fortowy już nie ma co liczyć bo zwykle wszystkie miejsca zapełniają się w max. jeden dzień a dzień otwarcia zgłoszeń już był dość dawno :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak. tyle, że się zorganizować nie możemy i w ogóle popatrz kiedy ostatni wpis tam był, wszyscy chyba mają to w czterech literach:diabloti: Nasz hm.. szkoleniowiec ma znajomą, która właśnie chce zorganizować agi tyle, że tor nie za dobry, ale myślę, ze z czasem można zrobić coś lepszego :)
Właśnie tak myślałam nad fortowym, ale nie chciałam sama jechać :evil_lol: i jeszcze pełnoletni opiekun ma być, a z rodzicami jechać nie będę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Tak. tyle, że się zorganizować nie możemy i w ogóle popatrz kiedy ostatni wpis tam był, wszyscy chyba mają to w czterech literach:diabloti: Nasz hm.. szkoleniowiec ma znajomą, która właśnie chce zorganizować agi tyle, że tor nie za dobry, ale myślę, ze z czasem można zrobić coś lepszego :)
Właśnie tak myślałam nad fortowym, ale nie chciałam sama jechać :evil_lol: i jeszcze pełnoletni opiekun ma być, a z rodzicami jechać nie będę.[/QUOTE]

No ale to nawet jak są chociażby 3 osoby to już można zacząć robić przeszkody i zacząć jakieś małe treningi prostych rzeczy, potem pojechać na jakieś seminarium dla początkujących, chyba jakieś są organizowane w tym roku. Z czasem będzie więcej chętnych ;) A obóz oczywiście jak najbardziej ale rzeczywiście na fortowy już za późno... A nie wiem czy są jakieś inne gdzie jest bezpieczne agility.

A i jeszcze, co do tego forum - logujemy się tam wyłącznie z imienia i nazwiska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']Co Ty chcesz? Dobrze biega! Byś widziała łaciatego:diabloti:
Bardzo fajne zdjęcia serduszkowe:p[/QUOTE]

Dzięki :) Na tych dwóch ostatnich filmikach nie ma takiej tragedii ale na tych poprzednich co wrzucałam to jest dość makabrycznie :evil_lol:
Chętnie zobaczę Łaciatego!! :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No rozważałam piknik ale teraz mi się trochę zmienił pogląd na jechanie na niego ;) Nie wiem kiedy w końcu dotrzemy tam, już 3 rok rozważamy :evil_lol:[/QUOTE]

No wiesz co, to już jest wstyd- tak blisko mieć takie fajne zawody i ciągle nie móc się na nie wybrać! :eviltong:


Palisada suuper! Pamiętam filmiki jak się na nią wdrapywał :lol:

Ooo i fotki są nawet :loveu:
[url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/2010/02-5.jpg[/url] i jest rzadko tu pokazywany Bezik łóżkowy :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']No wiesz co, to już jest wstyd- tak blisko mieć takie fajne zawody i ciągle nie móc się na nie wybrać! :eviltong:

Palisada suuper! Pamiętam filmiki jak się na nią wdrapywał :lol:

Ooo i fotki są nawet :loveu:
[url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/2010/02-5.jpg[/url] i jest rzadko tu pokazywany Bezik łóżkowy :lol: :loveu:[/QUOTE]

Eh ten piknik. Zobaczę co da sę zrobić!

Noo bo Ty stary Bezikowy bywalec jesteś to pamiętasz:P
Na pierwszych zawodach moim największym problemem była palisada :)
Co prawda po 2 latach ale problem zażegnany:evil_lol:


[quote name='deer_1987']z tego co pamietam to Ty masz olympus lustrzanke? Jaki masz af do psow w ruchu? s-af czy c-af? cos nie moge z tym dojsc - wkurzylam sie ostatnio na zdjeciach w ruchu na 40-150mm bo akurat ostrzyl nie tam gdzie ja chcialam.. i psy daleko byly...[/QUOTE]

Tak mam e-520 z 14-42 i 40-150. Ustawiam na c-af ;) Mi też często ostrzy gdzieś na jakąś trawkę albo coś ale to chyba kwestia wprawy fotografa,poza tym ten 40-150 też nie jest raczej stworzony do ruchu, ale ja się nie znam ;)


Macie filmiki jeszcze raz bo już działają:

[video=youtube;uRdFeyhP8-Q]http://www.youtube.com/watch?v=uRdFeyhP8-Q&feature=PlayList&p=38B1772C45D0169C&index=46[/video]

[video=youtube;cvk8NPFQjqM]http://www.youtube.com/watch?v=cvk8NPFQjqM&feature=PlayList&p=38B1772C45D0169C&index=45[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Eh ten piknik. Zobaczę co da sę zrobić!

Noo bo Ty stary Bezikowy bywalec jesteś to pamiętasz:P
Na pierwszych zawodach moim największym problemem była palisada :)
Co prawda po 2 latach ale problem zażegnany:evil_lol:[/QUOTE]

Zobacz, zobacz! Ja się oczywiście wybieram, chociaż nie wiem jak to mi się zgra czasowo z szykującą się na czerwiec imprezką, zwaną potocznie obroną :evil_lol:

A no jestem wierną Bezikową fanką :D
To może za kolejne dwa lata Bezik będzie śmigał hopki bez przyczajek :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
Tak mam e-520 z 14-42 i 40-150. Ustawiam na c-af ;) Mi też często ostrzy gdzieś na jakąś trawkę albo coś ale to chyba kwestia wprawy fotografa,poza tym ten 40-150 też nie jest raczej stworzony do ruchu, ale ja się nie znam ;)
[/QUOTE]


Bzikowa dziś dostaniesz mój aparat bo on lepiej łapie kolory i tak nie szumi :P

I mi nie mów że długa lufa się do ruchu nie nadaje:
[img]http://cynamonowydom.eu/photo/Adult/Winter/c.jpg[/img]

[img]http://cynamonowydom.eu/photo/Adult/Winter/10.jpg[/img]

[img]http://cynamonowydom.eu/photo/Adult/13/hop.jpg[/img]

Obstawiam więc, że to raczej wina Twojego psa niż obiektywu :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Dziekuje za informacje. No nie jest moze idealny ale z tego co czytalam to malo co jest olympusa do zdjec w ruchu w jakiejs ludzkiej cenie.[/QUOTE]

Ja nawet nie wiem jakie obiektywy się najlepiej nadają do ruchu, nie chcę się kompromitować moim brakiem wiedzy :lol:

[quote name='agaciaaa']Zobacz, zobacz! Ja się oczywiście wybieram, chociaż nie wiem jak to mi się zgra czasowo z szykującą się na czerwiec imprezką, zwaną potocznie obroną :evil_lol:

A no jestem wierną Bezikową fanką :D
To może za kolejne dwa lata Bezik będzie śmigał hopki bez przyczajek :cool3: :evil_lol:[/QUOTE]

Nie no, to dobra impreza się szykuje, myślę, że nie możesz jej przegapić :lol::diabloti:
Ale na piknik też przyjedź bo a nuż mi się uda...

Za 2 lata to będzie już Dziadek Bezik :diabloti:


[quote name='Tebusa']Bzikowa dziś dostaniesz mój aparat bo on lepiej łapie kolory i tak nie szumi :P

I mi nie mów że długa lufa się do ruchu nie nadaje:

Obstawiam więc, że to raczej wina Twojego psa niż obiektywu :P :P :P[/QUOTE]

Pracuj a nie mi tu z takimi :diabloti:
Nie, będę się bawić swoim, w Twoim jest wszystko zbyt skomplikowane :eviltong:

Ja nie mówię, że się nie nadaje ale pewnie efekty są przeciętne;)

A ja nie wiem co mój pies ma do rzeczy... :razz::evil_lol:

A co do szumów to to była raczej kwestia tego, że dawno nie robiłam zdjęć Twoim psom o przyzwoitej godzinie, zawsze już było naprawdę dość ciemno a dziś, mam nadzieję, pora będzie znośna i światło znośne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Nie no, to dobra impreza się szykuje, myślę, że nie możesz jej przegapić :lol::diabloti:
Ale na piknik też przyjedź bo a nuż mi się uda...

Za 2 lata to będzie już Dziadek Bezik :diabloti:[/QUOTE]

Taaa, już się nie mogę doczekać :loveu:
Oczywiście, że przyjadę, choćbym miała się bronić następnego dnia :diabloti: ale liczę na to, że już będę po ;)

No już bez przesady z tym dziadkiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Jest białą plamą i to jest zdominowaną przez grawitację więc trudniej może być robić mu zdjęcia, choć jak widziałam kilka stron wcześniej jak się postarasz to coś tam Ci wychodzi :P[/QUOTE]

Dzięki, wiesz jak człowieka zdołować :P

[quote name='agaciaaa']Taaa, już się nie mogę doczekać :loveu:
Oczywiście, że przyjadę, choćbym miała się bronić następnego dnia :diabloti: ale liczę na to, że już będę po ;)

No już bez przesady z tym dziadkiem :eviltong:[/QUOTE]

No to chyba będę sobie musiała już zacząć szukać noclegu bo widzę, że szykuje się oblewanie Twojej obrony a tego nie przegapię :evil_lol:

No słuchaj za 2 lata to już będzie 8-miolatek ;) Ale co tam , Bez to jest pies nieśmiertelny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No to chyba będę sobie musiała już zacząć szukać noclegu bo widzę, że szykuje się oblewanie Twojej obrony a tego nie przegapię :evil_lol:

No słuchaj za 2 lata to już będzie 8-miolatek ;) Ale co tam , Bez to jest pies nieśmiertelny :evil_lol:[/QUOTE]

O Ty pijaku :eviltong: no ja chętnie coś postawię, o ile się obronię :diabloti: I jakby co- służę łóżkiem- tyle, że 40km od Białego ;)

Ale on mały jest, więc 8 lat to jeszcze nie tak dużo :lol: ale jakby nie patrzeć, będzie już weteranem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...