Jump to content
Dogomania

CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, ze ucieszy was informacja, że prawdopodobnie mam chętnego :razz:.
Znajoma mamy ma się zapytać narzeczonego czy nie chcą drugiego psa, tylko, że najlepiej gdyby znalazł się transport z Katowic do Wrocławia.
W każdym razie dowiem się jutro wszystkiego, a teraz mam pytanie jaki jest stan zdrowotny psa?

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści! Zatem znowu zaczynam trzymać po cichutku kciuki :)
Transport myślę, że będzie się dało jakiś załatwić (trzeba będzie ogłosić na wątku transportowym), w najgorszym wypadku pies pojedzie z kimś pociągiem (tylko pewnie potrzebny będzie zwrot kosztów...).
Co do stanu zdrowotnego: wiem tyle, że pies w chwili obecnej nie choruje. Właścicielka wspominała coś o alergii, ale nie wiadomo na co, nie wiadomo kiedy. W tej chwili objawów alergicznych chyba nie ma.
Myślę, że więcej na ten temat mogą powiedzieć Ci, którzy już psa widzieli.
Mogę też zadzwonić do schroniska i popytać - dajcie tylko znać, że jest taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dziunia_40']Co prawda nie jestem znawcą rasy ale on mi wygląda na "prawdziwego" chow-chow a nie na mieszańca. I nawet zbytnio nie widać po nim tych 9-ciu lat. Trochę pielęgnacji i bedzie jak nowy.[/quote]

Mysle ze podobnie ze to chow-chow, wyglada calkiem rasowo...Trzymam kciuki co do adopcji Rudiego! Maciaszek pisz jak bdziesz cokolwiek wiedziala jaka decyzja zapadla czy Rudi zostaje zabrany ze schronu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muka1']jeżeli wroclaw nie wypali to oferuję dom tymczas u siebie ale proszę o dowóz psa.To tak ku pokrzepieniu,bo może psina odnajdzie tego wlasciwego człowieka[/quote]

[B]muka [/B]trzymam kciuki by domek wypalil i brawo dla Ciebie ze oferujesz Rudiemu tymczas!:p :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muka1']jeżeli wroclaw nie wypali to oferuję dom tymczas u siebie ale proszę o dowóz psa.To tak ku pokrzepieniu,bo może psina odnajdzie tego wlasciwego człowieka[/quote]
A gdzie mieszkasz?

[quote name='Atena']Chciałabym mieć jasna informacje o stanie zdrowia, gdyż dla znajomych to może być istotne, a w każdym razie przed ostateczna decyzją wypadałoby ich powiadomić co ich czeka, bo o szczepieniach powiedziałam;).[/quote]
Myślę, że wiele więcej się nie dowiemy. Bo i skąd. Schroniskowy wet może psa oglądnąć, ale dokładnych badań nie porobi. Właścicielka przekazała tylko info o alergii. Są jeszcze jakieś wpisy w książeczce (nazwy leków), ale to musiałby odczytać wet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muka1']no to czekam na rozwój wydarzeń POZYTYWNYCH![/quote]

Tak, tak...

[quote name='Dziunia_40']Swietnie, że psiak jest już, przynajmniej na najbliższy czas, zabezpieczony :-) . Z transportem nigdy na dogo nie było większych problemów więc i w tym przypadku powinien się znaleźć.[/quote]

Wlasnie no problema z transportem..

Link to comment
Share on other sites

Muka..Jesteś Kobietą o wieelkim sercu,jestem pewien ,że Chowkowi nie grozi już uśpienie:lol: A głowę daję ,że znajdzie swój kąt na tej ziemi...ciepły i miły;) maciaszczyk,jeśli o zdrowie chodzi,to niech wet. schroniskowy przeczyta w książeczce zdrowia ,na co był leczony i jakie ma szczepienia...reszta,to znaczy doprowadzenie go do ładu,to przecież drobnostka.Jesli zaś o alergię pokarmową chodzi,to nie trzeba tak drogiej karmyjak Nutra,wystarczy PROPLAN z Jagnięciną,hihihihi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albax1']Muka..Jesteś Kobietą o wieelkim sercu,jestem pewien ,że Chowkowi nie grozi już uśpienie:lol: A głowę daję ,że znajdzie swój kąt na tej ziemi...ciepły i miły;) maciaszczyk,jeśli o zdrowie chodzi,to niech wet. schroniskowy przeczyta w książeczce zdrowia ,na co był leczony i jakie ma szczepienia...reszta,to znaczy doprowadzenie go do ładu,to przecież drobnostka.Jesli zaś o alergię pokarmową chodzi,to nie trzeba tak drogiej karmyjak Nutra,wystarczy PROPLAN z Jagnięciną,hihihihi:evil_lol:[/quote]
Nie Maciaszczyk, a Maciaszek :evil_lol:
Szczepienia ma (a raczej nie ma...) następujące: choroby wirusowe - ostatnie szczepienie w 2001; wścieklizna - ostatnie szczepienie w 2005.
Co do alergii to nie wiadomo czy jest to alergia na pokarm, więc na razie tego nie zakładajcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...