Jump to content
Dogomania

4-miesieczny szczeniak -piesek (bedzie duzy). Pilne!!!... ma dom


renfli

Recommended Posts

Piesek przebywa w domu tymczasowym, w woj. świętokrzyskim niedaleko zalewu Chańcza (12 km od Staszowa). Jego matka została najprawdopodobniej wywieziona przez swojego "właściciela" i zostawiona koło lasu w lutym tego roku. Już wtedy była w ciąży (najprawdopodobniej była to jej pierwsza ciąża bo to bardzo młoda suka), co zapewne nie podobało się dotychczasowemu właścicielowi i chcąc pozbyć się problemu wywiózł psa. Suką zajęli się tymczasowo sąsiedzi, ale na szczęście znalazła już nowy dom tak jak i jej drugi szczeniak.

Szczeniak będzie duży. Jego matka ma bardzo niski głos i wygląda na to, że go odziedziczył, bo już w tym wieku ma donośny głos. Będzie więc świetnym odstraszaczem nieproszonych gości gdy urośnie. Szczeniak na razie mieszka w budzie, ale ma krótką sierść więc w zimie nie powinien mieszkać na dworze. Absolutnie nie nadaje się na łańcuch! Najlepiej jakby zamieszkał w domu z ogrodem z możliwością wchodzenia do domu, ale pewnie do mieszkania w bloku też by się przyzwyczaił.Jest odrobaczony ale niestety jeszcze nie szczepiony. Jest bardzo radosny i przyjaźnie nastawiony zarówno do dorosłych jak i do dzieci.Jego matka nie jest ani agresywna ani lękliwa tak, więc charakter powinien mieć raczej łagodny.

Ani sąsiedzi ani ja nie jesteśmy w stanie zaopiekować się nim na stałe. Sami już mamy przygarnięte zwierzaki i niestety nie mamy miejsca na kolejnego psa. Piesek jest jeszcze młody więc bez problemu zaaklimatyzuje się w nowym miejscu i z chęcią będzie się uczył nowych rzeczy. Najlepiej jakby ktoś mógł po niego przyjechać.

Do internetu będę mieć stały dostęp tylko do piątku, a potem już sporadycznie, więc po tym czasie proszę o telefony (nie sms'y) pod numer 669361800.

SZCZENIAKI SZYBKO PRZYZWYCZAJAJA SIE DO NOWEGO OTOCZENIA DLATEGO ZALEZY NAM NA SZYBKIEJ ADOPCJII

Link to comment
Share on other sites

udało się, przeszukałam forum i znalazłam jak to się robi:)
psiak tak wygląda:
[IMG]http://www.psiaki.jpg.pl/?445675[/IMG][IMG]http://www.psiaki.jpg.pl/jpg.php?445675,20985,508008,eb213d3a0c618d819702b2baed1b03b8,2,MS5KUEc=[/IMG]
[IMG]http://www.psiaki.jpg.pl/?445675,20985,508008[/IMG]
[IMG]http://www.psiaki.jpg.pl/?445675,20985,508008[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ON NAPRAWDE POTRZEBUJE DOMKU NA JUZ!!! a prawie nikt nie interesuje się tym tematem...
Ja wiem, że są psy bardziej potrzebujące, ale on nie jest fizycznie ani psychicznie skrzywdzony więc będzie naprawę kochanym domownikiem. Więc jeśli ktoś chce psa, ale boi się wziąć ze schroniska (np.ze względu na to, że może być strachliwy) to naprawdę polecam tego szczeniaczka.
I jeszcze raz chciałam zareklamować jego głos: będzie naprawdę donośny:)

Link to comment
Share on other sites

Postaram sie pomóc , ale potrzebuję jakiś kontakt bezpośredni do osby która zajmuje się adopcją.
Pies jest piekny i szkoda żeby trafił w niepowołane ręce. Chyba ma coś z doga :roll: .
Możesz odezwać się do mnie na pw. Ja nie zajmuję się ogłaszaniem, ale myślę, że znajdziemy kogoś kto to zrobi ;)
Tu jest zbyt duzo psów potrzebujących, żeby znaleźć dom trzeba ogłaszać na innych portalach.
Potrzebny bedzie tekst chwytający za serce ;) Może coś dodasz/przeredagujesz z tego co napisałaś tutaj?
Czekam na kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki sahara za zaoferowanie pomocy. Jesteś kochana:) Ale na szczęście ta pomoc już nie jest potrzebna bo sąsiedzi znaleźli dla pieska nowy domek (u jakichś znajomych):multi:
Ale ja tu na pewno wrócę po wakacjach z jakąś bidą, którą ktoś "zapomni" wziąć ze sobą do domu po skończonym urlopie...
Jeszcze raz naprawdę wielkie dzięki sahara. Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie:loveu:

Tak więc oficjalnie proszę o zamknięcie tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...