Jump to content
Dogomania

Arad 6-7.10.2007 2xCACIB(w tym Open Romania) RUMUNIA


simbik

Recommended Posts

[quote name='kapka22']Ja rowniez mam WIELKA NADZIEJE ze bedzie busik:cool3: , wiec [SIZE=3][COLOR=red][B]zorganizujmy [/B][/COLOR][/SIZE]cos razem bo wyglada na to, ze jes pare osob, ktore chca jechac a maja problem z dojazdem... :mad:[/quote]

zastanawiam się nad zgłoszeniem..
zgłosiłabym (mam jednego małego psa), gdyby tylko był bus. a zgłoszenia do jutra...
ps. czy ktoś z Was sie orientuje czy przejade bez paszportu (na samym dowodzie osobistym?), wprawdzie Rumunia jest w UE, ale dopiero od stycznia br
ps1. jakie są mniej więcej koszty noclegu i czy trzeba (a jeśli tak to gdzie) rezerwować?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Simbik wiem, że jedziemy, wiem, wiem... Droga daleka, a noc taka ciemna... Będę Was męczyła płytkami z moją muzyką, już załatwiam płytki :cool3: Mam nadzieję, że mnie nie wysadzisz ;) , e chyba nie - sama byś musiała prowadzić :)
No to kto jedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Kasiu, prawda taka, że na mailowe odp z Rumunii to raczej nie licz :shake:[/QUOTE]

Domyślam się :cool3:...ale może jest jakiś szczęśliwiec. Do Mołdawii pisałam uparcie, połowa mail'i wróciła, ale jak już zwątpiłam to mi odpisali :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Czy komuś związek w Aradzie odpisał na mail :hmmmm:... bo szczęśliwców którym się udało dodzwonić już kilku znam, zaś mailowo nie słyszałam żeby ktokolwiek otrzymał odpowiedź :shake:.[/quote]

[quote name='Bardotka']Kasiu, prawda taka, że na mailowe odp z Rumunii to raczej nie licz :shake:[/quote]

[quote name='simbik']Domyślam się :cool3:...ale może jest jakiś szczęśliwiec. Do Mołdawii pisałam uparcie, połowa mail'i wróciła, ale jak już zwątpiłam to mi odpisali :p.[/quote]


Moja znajoma napisała jednego jedynego maila do Mrs.Magdaleny i na drugi dzień otrzymała odpowiedź, że jej psy są zarejestrowane na wystawę :multi:
Maila napisała w niedzielę, odp. dostała w poniedziałek :lol: choć nastawiła się na wysyłanie maili na wciąż do dnia wyjazdu :evil_lol:

Pozdrawiam ciepło :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...