Jump to content
Dogomania

missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer


missieek

Recommended Posts

[quote name='fizia']Wysłałam wiadomość z prośbą o głosy do wszystkich 263 osób, które uczestniczyły w wydarzeniu[/QUOTE]

i bardzo dobrze, i tak trzeba. czas do 16.01 więc już nie dużo go pozostało a jest o co walczyć.

Missieek, interferon dotarł/odebrałaś?wczoraj Robert odstawił go na Chmieleniec. W razie czego mamy jeszcze zapas

Link to comment
Share on other sites

A ja nic nie rozumiem. Była kiedykolwiek taka umowa, że nie wolno zachęcać kogoś do oddania głosu na konkretnego kandydata?
Ja np. gdyby nie to, że przypomniałaś Malawaszko o głosowaniu, zapomniałabym o tym w tym miesiącu.
Każdy ma prawo zagłosowac na kogo chce i starać się zdobyć głosy, jak chce - no chyba, ze jakoś nieuczciwie.
Ale myślę, że prośba o głosy wystosowana do osób, które już wczesniej trzymały kciuki za danego kandydata jest tylko prośbą, a na kogo ta osoba zagłosuje, to już Jej sprawa i nikt nikogo do niczego nie zmusza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']A ja nic nie rozumiem. Była kiedykolwiek taka umowa, że nie wolno zachęcać kogoś do oddania głosu na konkretnego kandydata?
.[/QUOTE]
Nie, ale to jest wewnętrzna ankieta dogo, maja głosować tylko ludzie z dogo. Agitacja na dogo tak, poza nie. Na miau jest regulamin głosowania, m.in. głosy mogę oddawać tylko użytkownicy zarejestrowani 30 dni przed głosowaniem i z min. 5 postami, ale na dogo nic takiego nie pisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']No tak, ale na fb sa również użytkownicy dogo i to właśnie o nich chodziło.[/QUOTE]

no właśnie, ja tez zwracałam się do tych, którzy mają możliwość a nie "weźcie i rejestrujcie się aby zagłosować"
Na miau jest regulamin więc wiadomo co można i kiedy a na dogo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Missieek, będę mieć nowe fotki tych naszych psich ogonów, mogę do Ciebie wysłać czy kogoś konkretnego?

Link to comment
Share on other sites

a bez przesady! jakaś paranoja! przecież każdy może polecać swojego faworyta w głosowaniu, to niech oni sobie pilnują żeby głosy były oddawane wyłącznie przez dogomaniaków,a nie świeżo zarejestrowane osoby. Fizia nie przejmuj się! co to jakaś cisza przedwyborcza!? głosujemy na missieek tak jak każdy może głosować na kogo ma ochotę.

Link to comment
Share on other sites

z watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179750-Schronisko-w-Szczecinku-zapraszamy-do-odwiedzin%21-Mo%C5%BCe-znajdziesz-tu-przyjaciela"]http://www.dogomania.pl/threads/179750-Schronisko-w-Szczecinku-zapraszamy-do-odwiedzin!-Mo%C5%BCe-znajdziesz-tu-przyjaciela[/URL]

[quote name='Inez de Villaro']Nie fair jest to, kiedy ci sami dostają pomoc i nie mają za grosz altruizmu, żeby do tej pomocy dopuścić innych....smutne.[/QUOTE]

a to dobre :)
niektorzy znaja mnie lepiej niz ja siebie

Link to comment
Share on other sites

ale to jest bardzo nie fair i łatwo skrzywdzić kogoś, zgnoić żeby tylko wziąć kasę! pisanie o wydarzeniu na FB którego NIE MA i podburzanie ludzi przeciwko komuś - bo nie ma specjalnego wydarzenia - jest to stare fizi, które powstało długo długo wcześniej i tam tylko Tweety napisała że kto ma możliwość to niech zagłosuje, ale nawet nie ma podanego linku! fair jest takie traktowanie innego kandydata? ale już poszło info - missieek gra nie fair, a wiecie jak jest na dogo - NIKT sobie nie zada trudu żeby przeanalizować - masakra jakaś i żenada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...