Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

[quote name='Anecioreczek']ej szukaja dzieciakow do reklamy playa od 3 do 13 lat

niewie ile ma , ale ja widze młoda gwiazde! :loveu:

[URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_3932.jpg[/URL][/QUOTE]Ma skończone 4 lata :D A gdzie to trzeba się zgłaszać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='psyja']nie kontaktowała, nic nie wiem... ja Ciebie i Twego malucha też z przejmnością bym poznała :)[/QUOTE]No to pewnie jeszcze się do Ciebie ona odezwie. Teraz chyba w szkole jest, więc pewnie zajęta. No to super :) Tylko przed poznaniem będę musiała ogarnąć małego, bo jest taki zarośnięty, że szok ha ha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']No to pewnie jeszcze się do Ciebie ona odezwie. Teraz chyba w szkole jest, więc pewnie zajęta. No to super :) Tylko przed poznaniem będę musiała ogarnąć małego, bo jest taki zarośnięty, że szok ha ha[/QUOTE]

eee tam, Ty Lailucha w szczytowej formie owłosienia nie widziałaś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']oj , łatwo nie jest[/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Z moimi rodzicami też łatwo nie było. Gdybym ich nie postawiła przed faktem dokonanym, nigdy by się nie zgodzili na drugiego psa :evil_lol:[/QUOTE]
Bo to najlepszy i jedyny sposób :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Z moimi rodzicami też łatwo nie było. Gdybym ich nie postawiła przed faktem dokonanym, nigdy by się nie zgodzili na drugiego psa :evil_lol:[/QUOTE]
Ponarzekają,ponarzekają a potem kochają całym sercem.
:)

Link to comment
Share on other sites

Świetny ten Twój blondas, napatrzeć się nie mogę mimo tego że grzywki to nie są moją miłością ale są urocze :)
Super się z Bobikiem dogadują :loveu: i fajnie że Irokeziarz odżył i odmłodniał przy towarzyszu :cool3:
wygłaskaj i wycałuj ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']popołudniowy dzieńdoberek:)

pozdrawiamy cieplutko[/QUOTE]Witaj :)

[quote name='mychaaaaa']eee tam, Ty Lailucha w szczytowej formie owłosienia nie widziałaś :evil_lol:[/QUOTE]No nie widziałam, ale mi się nie podobają takie zarośnięte grzywki, mój musi być golony cały czas :D

[quote name='C&B']I co Iza, będziesz w niedzielę na zawodach? ;)[/QUOTE]Niestety nie, bo Iza pracuje w weekend. Nie będzie mnie w ogóle

[quote name='Vectra']Bo to najlepszy i jedyny sposób :diabloti:[/QUOTE]Też tak uważam :evil_lol:

[quote name='Pestka'][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_3979.jpg7[/URL]
Wow świetne! :loveu:[/QUOTE]Nie wiem o jakie zdjęcie chodzi, bo link nie działa

[quote name='Obama']Ponarzekają,ponarzekają a potem kochają całym sercem.
:)[/QUOTE]Właśnie ;)

[quote name='agaciaaa']Czekam na spacerkowe foteczki pieseczków :loveu: wrzucaj szybciutko :loveu:[/QUOTE]Jutro będą :loveu:

[quote name='jonQuilla']Świetny ten Twój blondas, napatrzeć się nie mogę mimo tego że grzywki to nie są moją miłością ale są urocze :)
Super się z Bobikiem dogadują :loveu: i fajnie że Irokeziarz odżył i odmłodniał przy towarzyszu :cool3:
wygłaskaj i wycałuj ;)[/QUOTE]O w końcu jesteś :multi:
Wygłaskane i wycałowane :p

[quote name='unikatowydiament']tulaski zasyłamy psiaką:)[/QUOTE]My również ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']byłam cały czas ale się tajniaczyłam ;)
teraz też nie wiadomo na jak długo powróciłam do pisania :D[/QUOTE]Mam nadzieję, że na długo :)

[quote name='Alicja']tajniaczka :lol:[/QUOTE]Ale w końcu się ujawniła :lol:

[quote name='jonQuilla']odkryłam swoje powołanie mianowicie zapragnęłam być jak co poniektórzy :) obserwuję i strzegę prawa potajemnie :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha niektórym się bardzo nudzą i lubią tajniaczyć :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...