Jump to content
Dogomania

MEGA Lis - Dzika Gęś Wyścigowa zaprasza!


Cambel&Megi

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Samturia']buuu... Kamila nie lubi jak sie do niej mowi KAMILKA :evil_lol:[/quote]

Ffffłasnie EWUNIU ! :loveu::loveu::loveu: :eviltong:

[quote name='g_o_n_i_a']Doberek :cool3:[/quote]


A bryy :p

[quote name=':: FiGa ::']Kamilko uczysz Megulca biegać przy rolkach? :cool3: :loveu:[/quote]

Wolę nie, ja nie chcę żadnych ofiar :eviltong:

[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Witamy z "rana" :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]

A dzień dobry porannie :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Megi albo ja ofiarami :evil_lol: Albo obydwie, bo jak na nią wpdnę to ją przygniotę, a i sama się wypieprzę :evil_lol:

Buahha, Ewa, Ty nie widziałaś co było potem, jak Megulową na smycz zapięłam, to mi pod nogi co chwile właziła, udawala, że ładnie przy nodze chodzi :hmmmm: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Taa po kilku godzinach mamie przeszlo :lol:
Figul, a Ty spania nie masz? :evil_lol:[/quote]

Fajną masz Mamę :loveu:

A z tym spaniem to fakt nigdy nie moge pojac co to za frajda siedziec do 2 w nocy :crazyeye: ale to chyba dlatego ,że ja juz stara jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Fajną masz Mamę :loveu:

A z tym spaniem to fakt nigdy nie moge pojac co to za frajda siedziec do 2 w nocy :crazyeye: ale to chyba dlatego ,że ja juz stara jestem ;)[/quote]

Bardzo... :eviltong:

No to ja też chyba stara jestem :lol: chodzę spac z kurami :evil_lol: tj. 22-23 :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Hello :D
U mnie to tak łatwo by nie było z takim szlabanem hihihi :D
Lepiej chodzić spac z kurami i budzić sie razem z nimi :D a nie w środku dnia pobudka :D

Dziekujemy za spacerro :buzi:[/quote]

Hejj ;)
Hihi moja mama jest uległa :eviltong:
Ja tak lubie spać do południa, ale przez tego szkodnika to nici ze spania do 12.. :placz: :eviltong:

I my również, było wspaniale :calus:

Link to comment
Share on other sites

Hej, dzieki za spacer, u mnie szlaban niedziała :P, ostatni szlaban jaki mialam to chyab w wieku 11 lat, czyli 4 lata temu :eviltong: MOja mam jets bardzo ustępliwa, często cos mowi pod wplywem nerwów, na drugi dzien nic inepamieta, i wszystko jest po staremu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Hejj ;)
Hihi moja mama jest uległa :eviltong:
Ja tak lubie spać do południa, ale przez tego szkodnika to nici ze spania do 12.. :placz: :eviltong:

I my również, było wspaniale :calus:[/quote]
Wiesz u mnie szlaban to ja bym tego tak nie nazwala. :p Zalezy jeszcze co takiego "przeskrobię", bo jezeli chodzi o sprzątanie to tylko mama zaczyna gadkę bla bla bla i trzeba wtedy sprzątac i potem juz jest git - i mama spokojna i czysto :evil_lol: Gorzej jakbym cos gorszego zrobila - np. ten Krakow pod Poznaniem, mowilam Ci - reka, noga, mozg na scianie jakby sie dowiedziala. I wtedy to bym miala kompa chyba w szole :bye: :evil_lol:
Ja czasem pojde o 23 spac czasami o 2, ale tak czy siak rano wstaje, bo tak mam po prostu. Na poczatku wakacji to np. szlam o 23 budzilam sie ok. 11 - mama mowila, ze odsypialam dni szkolne, moze i racja bo w roku szkolnym szlam ok. 23-00 spac i wstawalam 6:30. I tak codziennie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...