Jump to content
Dogomania

Pudel Koks-doczekal sie DOMU :)


brazowa1

Recommended Posts

Rośnie, rośnie, przecież nie ma maleć ;) Przyjedź i sama zobacz. Fotek nie ma, bo ja ostatnio ne w nastroju na foty, poza tym Ignac się uparł latać z gołą dupą to i nie focę, bo jak to potem pokazać ... Koksowi Brązia robiła ostatnio jakieś foty z makaronem, ale nie wiem czy już je zgubiła czy co - w każdm razie nie zobaczyła. :shake:
Zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

wolałabym, żebyś wpadła jeszcze zanim zacznie mówić - bo póki co to jakieś onomatopeje wciąż z siebie wydaje... Choć fakycznie, mama i ko wychodzą mu całkiem nieźle :)
Idę spać, została mi masa kwitów, ale zamykają mi się oczy i już nie wiem co klepię. Jutro będę musiała dokończyć jakoś... A i chciałam Wam powiedzieć, że w biedronce są granaty po 8,50 za kg - bajka, za 2zł kupiłam sobie najbardziej wypasionego granata jakiego jadłam od paru lat. Uwielbiam granaty - tylko niezdara ze mnie i oczywiście bluzkę dzisiaj też zafajdałam sokiem z granatu - a to nie zejdzie :shake: Więc wiecie, lećcie po granaty a potem nago je obierajcie, bo plamy na ciuchach z soku zostają, a ja nigdy jescze nie obrałam tak, żeby nie pryskało... Widać za mało praktyki wciąż - może w oniedziałek jeszcze będą w biedronie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']

Granaty w Biedronce sprzedaja,buchacahcahcahachaaaaa[/QUOTE]
W pierwszej chwili, pomyślałam, że Gameta idzie na wojnę :)
Z tą mową, to jeszcze będziesz prosić, by Twe dziecie umilkło albo wpychać mamby, by zatkać.
Brazowa a nie masz jakiegoś słoika z chomikiem pod ręką, temu to chociaż biletu nie trzeba kupować.
My też pozdrawiamy, Ponko :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kasia25']Cichoooooooooooo, pusto , ciemnooooooooooo.............. buuuuuuuuuuu.

Gameta, przechodziłam dziś koło naszej poczekalni spotkań i tak mi się smutno zrobiło, Żeś już zdrowaś:-([/QUOTE]

nie mów hop - niewykluczone, że mi wróci ;) U mnie w pracy beznadzieja... Tylko skąd wziąć kasę na kolejne wizyty, jak za poprzednie nie oddałam jeszcze ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

[quote name='brazowa1']święta idą,może jakieś życzenia,kolęda,cokolwiek? ach,zapomniałam,Wy teraz na fejsie wszystkie,co tam stare Dogo,zużyło się,po co komu życzyć.[/QUOTE]

Marudzisz. Będą. Jutro - a raczej dzisiaj później, bo padam i pełznę spać. Właśnie skończyłam lukrować 64 upieczone rogaliki. Od rana sernik i ciastka orzechowe na tapecie. A i paluszki rybne po grecku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...