Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

wlasnie wlasnie, Rewa:) tam bywamy i plywamy, bo w sezonie w Gdyni to ryzykowne.. Chociaz wiem, ze niebardzo mozna spacerowac z psami na tej glownej plazy na zupelnym koncu Rewy. Osobiscie nigdy nic zlego mnie tam nie spotkalo, ale ludzie na innym forum mowili, ze juz tam kare rok temu dostali://

Ja chodze na plaze na lewo (jak sie juz wjezdza na rewe, w prawo sie skreca by dojechac do konca ulicy i do wyzej wspomnianej plazy, a po lewej jest pusta plaza:)). Chociaz mam takie, hm... podejrzenia... czy to nie jest jakas plaza nudystow;PP no naprawde, bylam tam jak ostatnio byly upaly, 2 tyg temu, ok godz 15, no i minelam skitrane w krzakach podejrzane osoby...:> psy szybko zawolalam, zeby przypadkiem nie podlecialy sie przywitac- TO BY BYLO, ekhm, NIEZRECZNE ;P niemniej jednak, w dobie niedostepnosci plaz dla psow, nic nie jest w stanie mnie zniechecic;)

To moze tam sie gdzie umowimy?;> Bo na polance pelno ludzi, roznych psow, na plaze zejsc nie za bardzo mozna...

Jestem taka chetna do spacerow, chociaz z czasem w weekendy krucho... ale moze gdybyscie zechcieli, to by sie udalo...:)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że na Rewie nie można w sezonie na i przy plażach strzeżonych, trzeba odejść trochę dalej. Raz byliśmy podczas jakiegoś festynu z psem właśnie i tylko staliśmy sobie na trawie, a ratownik już nas bacznie obserwował czy przypadkiem nie chcemy wejść na plażę ;) Ja więcej czasu mam właśnie w weekendy, bo tak to mam szkołę, ale może znajdę trochę czasu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daggers']wlasnie wlasnie, Rewa:) tam bywamy i plywamy, bo w sezonie w Gdyni to ryzykowne.. Chociaz wiem, ze niebardzo mozna spacerowac z psami na tej glownej plazy na zupelnym koncu Rewy. Osobiscie nigdy nic zlego mnie tam nie spotkalo, ale ludzie na innym forum mowili, ze juz tam kare rok temu dostali://

Ja chodze na plaze na lewo (jak sie juz wjezdza na rewe, w prawo sie skreca by dojechac do konca ulicy i do wyzej wspomnianej plazy, a po lewej jest pusta plaza:)). Chociaz mam takie, hm... podejrzenia... czy to nie jest jakas plaza nudystow;PP no naprawde, bylam tam jak ostatnio byly upaly, 2 tyg temu, ok godz 15, no i minelam skitrane w krzakach podejrzane osoby...:> psy szybko zawolalam, zeby przypadkiem nie podlecialy sie przywitac- TO BY BYLO, ekhm, NIEZRECZNE ;P niemniej jednak, w dobie niedostepnosci plaz dla psow, nic nie jest w stanie mnie zniechecic;)

To moze tam sie gdzie umowimy?;> Bo na polance pelno ludzi, roznych psow, na plaze zejsc nie za bardzo mozna...

Jestem taka chetna do spacerow, chociaz z czasem w weekendy krucho... ale moze gdybyscie zechcieli, to by sie udalo...:)[/QUOTE]

A jakie masz piesy? My może będziemy chętne.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie, wlasnie, kocham wakacje, ale gdy przychodzi wrzesien, to jestem przeszczesliwa- wreszcie plaza znowu NASZA!!! bo w sezonie dramat.

nie uwazacie ze to troche chore, zeby nie bylo wydzielonego odcinka plazy dla psow w ktoryms z trojmiejskich miast? pod warunkiem sprzatania oczywiscie...
Za oceanem to norma.. No, ale poki co pomarzyc mozna, toc to nie Kanada:)

Ja mam polskiego owczarka nizinnego i flat coated retrievera- w wieku 1 rok i 2 lata. Baaaaaardzo zywiolowe, zabawowe, wesole, zero agresji. Problem bardziej tkwi w wylewnosci- jezeli trafi sie lekliwy piesek ktory nie pojmie ich szczerych checi zaprzyjaznienia sie i przestraszy gabarytow, to sie zaczyna panika;)

Z tego co widzialam na zdjeciach, to Wy macie duze psy. A maluchy ktore tam byly wygladaja na zadziory, ktore sobie swietnie poradza:)

Ja w sobote moglabym o 10 rano (bo potem caly dzien zakuwac musze...), a w tygodniu obecnie tez krucho z czasem..

co sadzicie?
Sama daleko nie mam, bo z Rumi jestem.

Link to comment
Share on other sites

super:)

Siberian husky- idealnie:) wlasnie z sh moj flat sie najbardziej przyjazni;)

Owczarki niemieckie- wybredne bestie jezeli chodzi o zawieranie znajomosci, ale z moich obserwacji wynika, ze wystarczy im sie podlizac i wszystko bedzie dobrze;) a jako ze moje psy wyznaja zasade 'tak, oczywiscie ze ty jestes najwazniejszy a my ci zupelnie ulegamy.... tylko pobaw sie z nami!!!', to powinno byc ok;)

M&T- szkoda ze nie mozecie:( ale jeszcze nie raz sie uda:)

w razie zmiany planow, prosze o wiadomosc na prv

Link to comment
Share on other sites

Rasta nie ma typowo owczarzego zachowania, jednak jest straszną dominantką i lubi pokłócić się o zabawki.
Do psów agresja najczęściej lękowa, gdy z psem poprzebywa i zobaczy, że nie ma z jego strony zagrożenia to się uspokaja. :)

Natalia - ile płaci się za bilet dla psa? Wiem, że ogólnie zkmgdynia zrezygnowało z biletów dla psów, ale do Rewy zawsze płaciło się więcej, więc nie wiem?

Link to comment
Share on other sites

Też myślałam, że nie wstanę ale dałam radę :lol:
Na spacerku bardzo sympatycznie. Pogoda mogłaby być lepsza do zdjęć :P ale z drugiej strony lepiej, że troszkę chłodniej było bo i ludzi mniej, więc psy mogły szaleć.
Forest i Bimal są cudni :loveu::loveu:

Lasti i Forest
[IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/Spacery%20dogomaniackie/280511r014.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/Spacery%20dogomaniackie/280511r024.jpg[/IMG]

Bimal
[IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/Spacery%20dogomaniackie/280511r022.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/Spacery%20dogomaniackie/280511r038.jpg[/IMG]

Cała 3. Kolejka do krzaczka :lol:
[IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/Spacery%20dogomaniackie/280511r056.jpg[/IMG]

To takie kilka zdjęć. Reszta [URL="http://s1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/Spacery%20dogomaniackie/"]TU[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...