Jump to content
Dogomania

Jamnikowata włóczęga, wakacyjny wyrzutek. Zdrowy, śliczny, może ktoś się skusi?


Kaas1

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam u Lesia w sobotę. Cały czas jest to sympatyczny psiak. Panią Małgosię z Wioski Psów uwielbia, rozdawał buziaczki na lewo i prawo. Mnie też sobie chyba przypomniał , bo merdał ogonkiem, mało mu nie odpadł.

Jest on wielkości nieco większego jamnika, ma słomkową sierść. Jeśli ktoś jest zainteresowany w szczegółach, prosze o telefon lub maila do Wioski Psów.

No i dowiedziałam się, że tam są 4 koty. Nie ma wobec nich krwiożerczych zamiarów. Może więc z kotami mieszkać. Na spacerze  nie szarpie się ładnie chodzi na smyczy.

Reklamuję to, bo to naprawdę pies wyjątkowy.

Link to comment
Share on other sites

No i nadal głucha cisza. dzwoniłam dziś do pani Małgosi, na powieszonych plakacikach gdzieniegdzie zdarte numery telefonów, ale nikt nadal nie dzwoni. Sama już nie wiem, co robić. Podnoszę ogłoszenia. Co jeszcze mozna zrobić??? Naprawdę fantastyczny zwierzak! Pewnie, jestem może niewiarygodna bo jeśli tak to czemu nie wezmę sama? Ale naprawdę trzy psy w Warszawie w dośc niewielkim mieszkaniu a jedna to suka z cieczką to aż nadto...

Link to comment
Share on other sites

Kaas1 niestety pewnych rzeczy się nie przeskoczy .Każdy dom ma określoną  pojemność i nie jesteśmy w stanie tego obejść . Ja też powiesiłam parę ogłoszęń , Może jakieś ogłoszenia w gazecie/ jakiejś lokalnej  i nie tylko / najlepiej aby można umieścić zdjęcie  ,bo psiak jest śliczny .

Link to comment
Share on other sites

Zawiozłam moją tymczasowiczkę Teklę z Szydłowca do nowego domu. Więcej czasu poświęcę Leszkowi. Może i jemu się uda? Dziś jestem rozbita bo tęsknię za moją kochaną sunią...ale muszę dać czasu jej na zaprzyjaźnienie się z nową panią....Od jutra wracam do Leszka z nową energią...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nadal bez domu. Siedzi w hoteliku,, ogłoszenia wszędzie. Nawet w sklepie zoologicznym nowo otwartym na Białołęce. W pracowni zegarmistrza.też wisi ogłoszenie. Ludzie nawet pytają, ale nic więcej. Nie ma szczęścia ten psiak....sama nie wiem co jeszcze można zrobić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...