Jump to content
Dogomania

ON z tatuażem...zbiera na hotel i szuka domu.


madziakato

Recommended Posts

Stara kamienica, drugie piętro. Facet, jego zona i dwoje dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Opcjonalnie pies wielkości cielaka. To wszystko w jednym pokoju z kuchnia. Pan twierdził, ze się na dniach przeprowadzają do Katowic do kamienicy. Nie miałam odwagi zapytać na jaki metraż. Im dluzej sie zastanawiam tym bardziej dochodze do wniosku ze ten pan to bajkopisarz... A zona chyba nie ma świadomości co on kombinuje.

Chyba masz racje ... Czy ktos bierze psa tuz przed przeprowadzka ? Robota, rozgardiasz, jednym słowem urwanie głowy i do tego całkiem nowy pies ?

Link to comment
Share on other sites

I pojechał:-)powodzenia !

 

I dojechał  :laugh2_2:

 

Cześć - to ja Nico vel Kłapouszek.

Dziękuję baaardzo za okazane mi Wieeelkie Serducho i nieocenioną pomoc w znalezieniu nowego domku.

 

Jestem już w tym nowym domku, więc proszę Moda o zamknięcie tego wątku.
Info o mnie jest tutaj : http://www.dogomania.com/forum/topic/148091-nico-ex-kłapouszek-ze-stałym-meldunkiem-w-sosnowcu/

Link to comment
Share on other sites

zagladam z kciukami znow mocno mocno 

a czy ktos robil przed adopcyjna ?

pozdrawiam i zycze cudnemu psiaczkowi 

aby byl kochany i rozpieszczany ogromnie!0heart.gif

beluniu kochana 

kciuki za wizytke serce

 

 

No jasne. Sami o nią poprosiliśmy - i wizyta P/A w wykonaniu pewnej przemiłej Osoby (z tego - i nie tylko tego forum) o gołębim sercu odbyła się jeszcze w sobotę 01/08.

 

Kłap vel Nico długo czekał, ale teraz już będzie tylko szczęśliwy. Serdeczności :smile:

I tak się stanie. Amen. ( jeszcze raz baardzo dziękujemy )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...