Jump to content
Dogomania

Rozmowy na temat hodowli (bylo:Hodowla Yorków-Poznań.Czy ktoś zna?)


Psiunia

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ależ jesteście kochani!! ale z tymi 5 złotymi to naprawde żartowałam, wyobraźcie sobie co by było jakby się ktoś dowiedział 5 złotych musielibyśmy co 5 minutn oddawac!! ale w każdym razie dzięki wielkie!! będę się nadal starac tylko już nie wiem czy o yorka czy o dziecko heh

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem co wy macie dziewczyny za mezow!! wiem ze taka niedoswiadczona osobka jak ja nie powinna sie wypowiadac ale.. ja zawsze myslalam ze to kibiety namawiają mezczyzn na dzieci ze so juz gotowe a tu widze totalne odwrocenie rol!! tak trzymac kobitki jestem z wami... mam nadzieje ze zadna sie na mnie nie rozzlosci

Link to comment
Share on other sites

Agoosia a o co mamy się rozłościc!! to nie jest tak, że michał mnie namawia na dziecko, bo dla mnie też jest ono największym marzeniem, tylko, że ja mam jeszcze jedno o wiele mniejsze marzonko czyli yorka:p dzięki za piątaki! jak zbiore na psa, organizuje składkę na mały samochodzik, coraz bardziej mi się tu podoba:multi:

Link to comment
Share on other sites

mnie sie wydaje ze jak sie mi udalo rodzicow namowic to juz bedziue tylko latwiej :) mysle ze dzieci to najwieksze marzenie jakie mamy ale zycia bez psiaka jest szare.. a ja bym chciala wiecej kolorow i jeszcze 1 malca ale juz w moim rodzinnym domku to nie przejdzie :(

Link to comment
Share on other sites

Lusia 21 no prawie 22... gospodarstwo domowe tylko z milosnikiem zwierzat bo jak bym miala w wianie dostac choc po 1 sztuce tych co moj Tatus posiada to sie nazbiera.. Tylko gdzie ja takiego miloscnka znajde! jakos narazie mi milo u rodzicow nie musze sie niczym przejmowac chyba sie to nie zmieni szybko.. co ma swoje plusy:) ale minusy tez są :(

Link to comment
Share on other sites

Mnie TZ wybrala moja stara jamniczka:lol: Diablica byla tak agresywna ze kazdemu kto doniej lapki wyciagal ,natychmiast chciala palce pozrec.Ale kiedys pieknego dnia,na spacerku podleciala do innego psiaki,a ja pedem zania bo wiedzialam ze bedzie jadka.Okazalo sie ze moja Tola niemiala zamiaru nikogo pozrec tylko lasila sie do wlasciciela:crazyeye: To bylo badzo dziwne,no ona nikogo nietolerowala tylko mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agoosia']Anusia u mnie w sumie jest duzy wydział weterynarii ja chyba musze sie tam wybrac oczywiscie nie do srodka ale kolo plotu pochidzic:P zartuje..[/quote]

Hahah moja mama doladnie mi to samo powiedziala. Jak chce znalezc chlopa to mam pochodzic przy wydziale weterynarii:evil_lol: Hmmm......trzeba bedzie pomyslec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...