Jump to content
Dogomania

Miejsca do pływania


tunia21

Recommended Posts

Witam.
Mam sześcioletniego labradora . Ostatnio okazało się, że Ed, bo tak się wabi mój psiak, ma zwyrodniony staw barkowy i musi dużo pływać, żeby go ćwiczyć i odciążać. Niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy i kompletnie nie wiem, gdzie mogłabym chodzić z Edem popływać. Mieszkam na Kabatach, ale tak naprawdę odległość nie gra roli. Zawsze mogę podjechać samochodem. Będę wdzięczna za każdą informację na temat jakiegoś w miarę czystego jeziora albo stawu.
Pozdrawiamy
Marta i Ed;)

Link to comment
Share on other sites

ooo ja tez mieszkam na Ursynowie - wzdloz mostu siekierkowskiego sa takie sztuczte stawy - kapie tam moje flaty i zyja :-) w Dziekanowie jest fajne czyste jezioro, ale to dla nas z drugiej strony zupelnie. Czasami mocza je jeszcze na Polach Mokotwskich :-) aaa i przy ulicy Voghla (czy jakos tak) jest staw i czasami tam chodzimy na piechotke na piwko i moczenie burkow:-)

Link to comment
Share on other sites

Byłam nad tymi jeziorkami przy ulicy vogla. Chodziło Ci o to jezioro po prawej, jak się idzie od Ursynowa? A gdzie tam właściwie schodzi Twój psiak do wody?Pełno tam wędkarzy, którzy się krzywo na nas patrzyli :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam i dzięuję za wszystkie wskazówki. A jeśli chodzi o Katowice to w samym parku chorzowskim koło restauracji Łania jest staw i choć na to nie wygląda, to woda w nim jest czysta. Można jeszcze pojechać do Dąbrowy Górniczej na słynne jeziorka Pogoria. Polecam zwłaszcza Pogorię III i IV, ponieważ tam kąpią się ludzie z psiakami. Sama niejednokrotnie tam z Edem pływałam. Świetna woda i super spacer. Na Muchowcu tez jest pełno stawów, ale tam trzeba uważać na ich czystość. Najlepiej popytać na miejscu. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

czy jeśli nad wodą jest tabliczka 'zakaz kąpieli' (ogólnie, nie dotyczy to psów) to można dostać mandat za to, że pies wchodzi do wody tylko przy brzegu i jest na smyczy? a jeśli nie ma żadnej tabliczki i jest to dzika plaża z której korzystają też ludzie a w danym momencie nikt sie nie kąpie, tylko pies, to SM może się 'doczepić'?
na muchowcu byłam ale woda wydaje mi się za brudna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...