Jump to content
Dogomania

Kraków - dwa szczeniaczki. JUŻ W NOWYCH DOMACH


sugarr

Recommended Posts

[quote name='Anecioreczek']od niedawna:P

a plosiem:P

[I]10. Użytkowniku – pochwal się foto swojego psiaka, bądź innym równie ciekawym obrazkiem. Pamiętaj jednak, by jego wymiary nie przekraczały 640x640 pikseli – zbyt duże fotki utrudniają życie i będą zamieniane na linki. Jeśli masz problem z określeniem wielkości obrazka – Mod pomoże. Jeśli masz do wrzucenia więcej niż pięć, pozostałe wstaw jako linki lub opublikuj w kolejnym poście. Nie 'cytuj' fotek - zdjęcie, które chcesz zacytować zamień na link.[/I][/quote]
A ciemu tak ?

No właśnie , ile ważą ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie zważone...
Jest Pani która chce "od zaraz" adoptować jednego pieska, a dla drugiego narazie trzeba pilnie znaleźć transport z powrotem do Łodzi, jeżeli nikt w Krakowie nie podejmie się opieki na czas mojego wyjazdu :( O ile ten domek będzie odpowiedni
Wujkowi się pogorszyło, powinnam JUŻ jechać, a przekładam ze względu na pieski...

Link to comment
Share on other sites

Ok, no to chyba trzymam mocno kciuki za transport do Rybnika i jednak ich nie "odsyłamy" do Łodzi, Bunia pracuje i będzie ciężko, a karmiąca mama jest idealnym rozwiązaniem, myślę, że z krwawiącym serduchem bym je przekazała psiej mamie w Rybniku nawet gdybym nie musiała jechać, bo to jest to co im naprawdę potrzebne. Pani chętnej z Krakowa chyba też podziękuję, napisała, że ona wyciąga szczeniory ze schronu na Rybnej i znajduje domy, więc to pewnie nie na stałe, a jednak w Rybniku byłoby im z sunią najlepiej. Modlę się o transport.
Myślałam nad PKS-em, nie orientujecie się czy jeździ coś bezpośrednio z Krakowa i po ile bilety?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr'][B]Słuchajcie![/B]
[B]Będę musiała jechać do Wiednia 20.07 i nie wiem kiedy wrócę... Portek jedzie ze mną, ewentualnie zostaje u brata, ale z maluchami nie mam co zrobić :cry:[/B]

[B]Nie pomyślcie, że nagle zachciało mi się jechać na wczasy, mam tam rodzinę i niestety są problemy, muszę jechać pomóc cioci i posiedzieć z wujkiem, który jest ciężko chory :cry:[/B]
[B]Po raz kolejny głośnik w telefonie mi umarł, ale jak tylko to opanuję będę dzwonić do Buni, maluszkom trzeba znaleźć nową mamkę:( Będą miały już ponad miesiąc, może to będzie jakieś ułatwienie...[/B]
[B]Mam znajomą, której mama kocha zwierzęta i też często im pomaga, może uda się ją namówić. Po 35 dni życia już można odstawić buteleczkę.[/B][/quote]
Czy problem już załatwiony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr'] Myślałam nad PKS-em, nie orientujecie się czy jeździ coś bezpośrednio z Krakowa i po ile bilety?[/quote]

teraz sprawdziłem i coś jedzie :)
rozkład ze strony [URL]http://www.rda.krakow.pl/pl/index.php[/URL]
przeklejam wyniki wyszukiwania.

[B]Połączenia[/B]

Szukane połączenie: [B]KRAKÓW[/B] - [B]RYBNIK[/B]

06.07.2007 [B]KRAKÓW[/B] - ODJAZDY 11:00 KRAKÓW DWORZEC AUTOBUSOWY
[B]RYBNIK[/B] - PRZYJAZDY 13:25 RYBNIK DWORZEC PKM 13:30 RYBNIK DWORZEC AUTOBUSOWY

[B]KURS POSPIESZNY[/B] nr RYB 1006
Przewoźnik: PKS RYBNIK
[B]KRAKÓW[/B] - ODJAZDY 14:10 KRAKÓW DWORZEC AUTOBUSOWY
[B]RYBNIK[/B] - PRZYJAZDY 16:50 RYBNIK DWORZEC PKM

[B]KURS POSPIESZNY[/B] nr RYB 1008
Przewoźnik: PKS RYBNIK
07.07.2007 [B]KRAKÓW[/B] - ODJAZDY 11:00 KRAKÓW DWORZEC AUTOBUSOWY
[B]RYBNIK[/B] - PRZYJAZDY 13:25 RYBNIK DWORZEC PKM 13:30 RYBNIK DWORZEC AUTOBUSOWY


[B]KURS EKSPRESOWY[/B] nr GRAB 2
Przewoźnik: GRABOWSKI EUGENIUSZ TRANSPORT AUTOBUSOWY
[B]KRAKÓW[/B] - ODJAZDY 15:50 KRAKÓW PROKOCIM SZPITAL 16:23 KRAKÓW DWORZEC AUTOBUSOWY
[B]RYBNIK[/B] - PRZYJAZDY 19:01 RYBNIK DWORZEC AUTOBUSOWY

[B]KURS POSPIESZNY[/B] nr RYB 12
Przewoźnik: PKS RYBNIK
KURS PRZELOTOWY
[B]KRAKÓW[/B] - ODJAZDY 19:30 KRAKÓW DWORZEC AUTOBUSOWY
[B]RYBNIK[/B] - PRZYJAZDY 21:55 RYBNIK DWORZEC PKM 22:00 RYBNIK DWORZEC AUTOBUSOWY

Link to comment
Share on other sites

Jutro maluchy jadą do Rybnika. To narazie najlepsza z opcji które mamy, trzeba spróbować. Jak nie wypali, będziemy kombinować. W Wieliczce są mleka od Buni, które muszę podesłać grunge13, bo jak się dowiedziałam takie mleko z urojonej ciąży jest niepełnowartościowe, więc będzie trzeba dokarmiać też z buteleczki.
Dziękuję Syli i Grunge :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Maluszki już u Grange 13. Ja się wcale Sugarr nie dziwie, że bez nich serce jej pęknie bo kluchy są cudne:loveu: Całą drogę były grzeczne, biały troszkę łazikował w koszyku i zagadywał, a na koniec mnie obsikał:mad:
Sunia Grange była zainteresowana choć chyba trochę zdziwiona.
Więcej napisze pewnie Grunge13. Sama jestem ciekawa jak zostaną przyjęte. Trzymam mocno kciuki za maluszki.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
Syla00 ponownie dziekuję za transport, Grunge13 za tymczasik dla maluchów.
Grunge13, jest w Krakowie mleko dla Ciebie, bo pieskom trzeba uzupełniać dietę mleczkiem z butelki, bo mleko z ciąży urojonej jest niepełnowartościowe, jak poinformowała mnie Bunia.
Mam nadzieję, że uda mi się odebrać mleko od Jagienki i wysłać do Rybnika w poniedziałek, ale jeżeli nie, to proszę kup za swoje pieniądze, a po powrocie Ci oddam.

Ja oczywiście dalej czuję się "mamusią", o swoich dzieciach nie zapominam i jak tylko wrócę to akcja szukania domków będzie, jakbyś już nie mogła się nimi zająć, to wrócą do mnie, okropnie mi smutno, że musiałam je oddać, ale niestety tak to jest, gdy najbliższa rodzina jest za granicą. A u tej rodziny kiepsko ze zdrowiem :( Bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
Syla00 ponownie dziekuję za transport, Grunge13 za tymczasik dla maluchów.
Grunge13, jest w Krakowie mleko dla Ciebie, bo pieskom trzeba uzupełniać dietę mleczkiem z butelki, bo mleko z ciąży urojonej jest niepełnowartościowe, jak poinformowała mnie Bunia.
Mam nadzieję, że uda mi się odebrać mleko od Jagienki i wysłać do Rybnika w poniedziałek, ale jeżeli nie, to proszę kup za swoje pieniądze, a po powrocie Ci oddam.

Ja oczywiście dalej czuję się "mamusią", o swoich dzieciach nie zapominam i jak tylko wrócę to akcja szukania domków będzie, jakbyś już nie mogła się nimi zająć, to wrócą do mnie, okropnie mi smutno, że musiałam je oddać, ale niestety tak to jest, gdy najbliższa rodzina jest za granicą. A u tej rodziny kiepsko ze zdrowiem :( Bardzo.[/quote]

Rozumiemy Cie [B]sugarr[/B] czasem tak wlasnie dziwnie sie sklada tak jakbysmy nie chcieli a jednak...

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich maluszki sa u mnie cale i zdrowe niestety pojawil sie problem ponieważ Emi nie przyjeła małych tzn nie opiekuje sie nimi jednak jak podsadzimy je pod cycka to je karmi ale nie ma zadowolonej miny... wiec małe dokarmiany z butelki ( mlekiem dla niemowląt) wiec bardzo by mi sie przydały te mleka o których pisałaś... zdjecia beda w pozniejszym czasie narazie brak aparatu...ale nie martwcie sie wszystko jest w pożądku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...