Jump to content
Dogomania

Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc


happy_animals

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='happy_animals']Jeden Maluch miał już zapewniony DT. Jak można być tak nieodpowiedzialnym??? :angryy: Jestem wściekła. Na początku tygodnia zabierzemy chociaż dwie kotki na sterylizację. Jedna z nich - zaraz po zabiegu - trafi do DT.[/QUOTE]
I tu się sprawdza powiedzenie, że jeśli chcesz by coś było zrobione dobrze, zrób to sama:shake: Ludzie chyba traktują to jako Waszą zabawę lub zachciankę więc i zbytnio się do tego nie przykładają:roll:
Mam nadzieję, że kocury jeszcze niczego kotkom nie powiedziały;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']I tu się sprawdza powiedzenie, że jeśli chcesz by coś było zrobione dobrze, zrób to sama:shake: Ludzie chyba traktują to jako Waszą zabawę lub zachciankę więc i zbytnio się do tego nie przykładają:roll:
Mam nadzieję, że kocury jeszcze niczego kotkom nie powiedziały;)[/QUOTE]

Zgadzam się w 100% Z kotkami raczej nie powinno być problemu. Podzwonię jeszcze dzisiaj po schroniskach, może czegoś się dowiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='happy_animals']Punia już w DT :)

Z uwagi na powiększone gruczoły mlekowe, kotki otrzymały na razie zastrzyki hormonalne. Za miesiąc lub dwa będziemy mogli je wysterylizować.[/QUOTE]
Jedna szczęściara:)

A myślałem, że już ciachnięte:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Jedna szczęściara:)

A myślałem, że już ciachnięte:roll:[/QUOTE]

Niestety nie udało się przeprowadzić zabiegów :shake: Pani weterynarz jak zobaczyła ich gruczoły mleczne miała podejrzenia, że znowu są w ciąży. Zrobiła im nawet USG. Za miesiąc lub dwa postaramy się je wysterylizować.

Na dniach zamieszczę zdjęcia Puni. Kotka w czasie wczorajszej wizyty w ogóle nie chciała współpracować i jeszcze podrapała naszego wiceprezesa :eviltong: Miała pobieraną krew, zrobiliśmy jej test na białaczkę i HIV. Nasza księżniczka jest zdrowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='happy_animals']Niestety nie udało się przeprowadzić zabiegów :shake: Pani weterynarz jak zobaczyła ich gruczoły mleczne miała podejrzenia, że znowu są w ciąży. Zrobiła im nawet USG. Za miesiąc lub dwa postaramy się je wysterylizować.[/QUOTE]
Co się odwlecze...:p Najważniejsze, że w ciąży nie są.

[quote name='happy_animals']Na dniach zamieszczę zdjęcia Puni. Kotka w czasie wczorajszej wizyty w ogóle nie chciała współpracować i jeszcze podrapała naszego wiceprezesa :eviltong: Miała pobieraną krew, zrobiliśmy jej test na białaczkę i HIV. Nasza księżniczka jest zdrowa :)[/QUOTE]
A to menda;)
Zdrowa jest to teraz tylko w domach przebierać;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, proszę o wsparcie :help1:

Karma wysokogatunkowa na wagę złota. Chcemy poprawić Puni nieco kondycję fizyczną, stan sierści, itp. Kotka w mojej ocenie jest wychudzona. Niedawno karmiła młode. Na razie jest jeszcze nieufna, ale za to ma duży apetyt :kociak:

Potrzebujemy:
- karmę mokrą (np. Animonda Carny, Gourmet Gold) oraz
- karmę suchą (np. Royal Canin, Purina Pro Plan).

Czy Ktoś mógłby pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Moje nowe bazarki - Zapraszam :laugh2_2:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254155-Gadżety-(różne)-tylko-KT-na-Fundację-Happy-Animals-do-13-07-2014-do-20-tej?p=22272713#post22272713"][SIZE=4][B]Gadżety (różne) - Tylko KT[/B][/SIZE][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254128-Książki-WYPRZEDAŻ-tylko-KT-na-Fundację-Happy-Animals-do-14-07-2014-do-20-tej"][SIZE=4][B]Książki - WYPRZEDAŻ! Wszystko po 2,00 zł[/B][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='happy_animals']Kochani, proszę o wsparcie :help1:

Karma wysokogatunkowa na wagę złota. Chcemy poprawić Puni nieco kondycję fizyczną, stan sierści, itp. Kotka w mojej ocenie jest wychudzona. Niedawno karmiła młode. Na razie jest jeszcze nieufna, ale za to ma duży apetyt :kociak:

Potrzebujemy:
- karmę mokrą (np. Animonda Carny, Gourmet Gold) oraz
- karmę suchą (np. Royal Canin, Purina Pro Plan).

Czy Ktoś mógłby pomóc?[/QUOTE]
Znalazła się ta karma?
Jeśli nie to może by podawać jedzenie dla kociąt (więcej białka) plus żółty i/lub topiony ser (tłuszcz) ?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Znalazła się ta karma?
Jeśli nie to może by podawać jedzenie dla kociąt (więcej białka) plus żółty i/lub topiony ser (tłuszcz) ?:roll:[/QUOTE]

Na razie mamy 70,00 zł. Brakuje nam jeszcze ok. 150,00 zł. Najgorsze, że Punia nie chce w ogóle jeść karmy "marketowej" typu Whiskas, itp. Od tygodnia nasza wolontariuszka miesza jej jedzonko z karmą swojego kota :sad:

Punia nadal jest nieufna, choć czasem daje się już pogłaskać. Większość czasu spędza za łóżkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='happy_animals']Na razie mamy 70,00 zł. Brakuje nam jeszcze ok. 150,00 zł. Najgorsze, że Punia nie chce w ogóle jeść karmy "marketowej" typu Whiskas, itp. Od tygodnia nasza wolontariuszka miesza jej jedzonko z karmą swojego kota :sad:

Punia nadal jest nieufna, choć czasem daje się już pogłaskać. Większość czasu spędza za łóżkiem ;)[/QUOTE]
A wszelkiej maści karmy średniej klasy typu: Sanabelle, Josera, Brit itd? Cena ta sama co za Whiskasa w sklepie;)

A ma kota do towarzystwa?:) Bo nie wiem czy mieszka u tej wolontariuszki z kotem dzielącym się jedzeniem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']A wszelkiej maści karmy średniej klasy typu: Sanabelle, Josera, Brit itd? Cena ta sama co za Whiskasa w sklepie;)[/QUOTE]

Wolałabym kupić coś lepszego, przynajmniej na dobry początek. Chociaż nie ukrywam, że już zastanawiałam się nad Britem i Josera.

[quote name='Maciek777']A ma kota do towarzystwa?:) Bo nie wiem czy mieszka u tej wolontariuszki z kotem dzielącym się jedzeniem;)[/QUOTE]

Tak, Punia przebywa u mojej wolontariuszki we Wrocławiu. Bardzo dobrze dogaduje się z Figarem, przecudnym kocurem. Paulina zabrała go z ulicy, jak był jeszcze malutki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...