Jump to content
Dogomania

Kiszyniów CACIB - wrzesień


Juta

Recommended Posts

[quote name='bongobongo']Po prostu: [B]BYŁAM, ZOBACZYŁAM, ZDOBYŁAM, WRÓCIŁAM[/B] ;)

A tak przy okazji: [COLOR=red][B]moja koleżanka szuka transportu[/B][/COLOR] na tą wrześniową wystawkę, wie ktoś coś może?:loveu:

Pozdrawiam, Kasia[/QUOTE]

Ja szukam kogoś do wspólnej podróży :lol: , bo samemu to ciut za drogo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']moze bym sie wybrala :hmmmm: :cool3:[/QUOTE]

No to przemyśl :lol: , ja na 99,9% zgłaszam. Czekam jeszcze tylko na wynik jutrzejszych Chojnic, bo jak dostaniemy łupnia ;) ... to we wrześniu zamiast do Kiszniowa, będę musiała po polskich wystawach brykać żeby skończyć młodzieżowy championat.

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszenie już wysłałam.
Gdyby ktoś szukał osoby na wspólny wyjazd, miał wolne miejsce i był chętny mnie zabrać to bardzo proszę o kontakt. :modla: Z góry uprzedzam, że jesteśmy spokojni ale duzi:lol: :roll: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']byłam pewna, że do Championatu wystarczy 2 x CAC, ja wprawdzie była z championem wiec mi wystarczył 1 CAC ale gdzie znaleźliscie informacje, że 3 CACe ?[/QUOTE]

W mail'u od nich dostałam dokładne informacje odnośnie championatu:

[QUOTE]Rules of awarding title Moldavian Junior Champion:
-Best Junior in Breed on Cacib show;
-1 x CAC in junior class on Derby show
(if dog is junior ch.of any FCI country);
-2 x CAC in junior class on Derby show;
-Best Junior Male and Best Junior Female on Club Show.

Rules of awarding title Moldavian Champion:
-1 x CAC in classes - intermedia,open,working,champion
(if dog is champion of any FCI country);
-3 x CAC in classes - intermedia,open,working;
-3 x CAC in junior class - is making Mold.Junior Ch. and Mold.Ch(adult).
-Best Male and Best Female on Club Show.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='PARSONRK']Ja nadal planuje grudniowy :)
Zgłoszenia mailem przyjmują bez problemu ? czy fax-em lepiej (ew listownie)[/QUOTE]

Teraz jest elektroniczny formularz, ale niestety, przynajmniej w moim przypadku, potwierdzenia mail'em już nie dostałam. Dopiero telefonicznie się upewniłam, że zgłoszenie doszło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Teraz jest elektroniczny formularz, ale niestety, przynajmniej w moim przypadku, potwierdzenia mail'em już nie dostałam. Dopiero telefonicznie się upewniłam, że zgłoszenie doszło.[/quote]
poproś, żeby ci przysłali, przynajmniej zaproszenie. na granicy pytali i trzeba było okazać ten papierek

Link to comment
Share on other sites

Ale ja sama nie znam jeszcze zadnych szczegolow:lol:
Byc moze bede jechac z kolezanka z dwoma rhodesinakami-problem polega na tym ze samochod nie jest zarejestrowany n amnie i nie wiem czy moge nim tak jechac.
Byc moze beda jeszcze jechac inni znajomi drugim samochodem - chetnie bym sie z nimi zabrala.
Albo moge dolaczyc do kogos- dojade w wyznaczone miejsce w Polsce, moge sie zareklamowac ze mam prawo jazdy i doswiadczenie na dluuuuuugich trasach.
Moze ktos mnie przygarnie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znajomi jechali przez Ukraine i zadnych "niespodzianek" nie mieli.
Co prawda Rumunia jest juz w Uni ale niestety dalej sa daleko za Europa- to moja opinia.
Moj szwagier czesto jezdzi do Rumuni i twierdzi ze tez trzeba bardzo uwazac.
Przyznam Ci sie ze ja tez zastanawiam sie jak jechac mysle ze jak zobaczymy jak duzo Nas bedzie to wtedy postanowimy.
Mysle ze jakis nocleg trzeba by zorganizowac w Rumuni albo przed sama granica rumunsko.
Plusem jazdy przez Rumunie bedzie brak szczegolowej kontrali na granicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']Znajomi jechali przez Ukraine i zadnych "niespodzianek" nie mieli.
Co prawda Rumunia jest juz w Uni ale niestety dalej sa daleko za Europa- to moja opinia.
Moj szwagier czesto jezdzi do Rumuni i twierdzi ze tez trzeba bardzo uwazac.
Przyznam Ci sie ze ja tez zastanawiam sie jak jechac mysle ze jak zobaczymy jak duzo Nas bedzie to wtedy postanowimy.
Mysle ze jakis nocleg trzeba by zorganizowac w Rumuni albo przed sama granica rumunsko.
Plusem jazdy przez Rumunie bedzie brak szczegolowej kontrali na granicy[/QUOTE]

No właśnie mnie do jechania przez Ukrainę zniechęca granica (czas oczekiwania), łapówki i stan dróg, samo bezpieczeństwo to jakoś mniej, jadę z rosłym chłopem :evil_lol: - moim mężem. A jak z nawierzchnią dróg w Rumunii? Droga przez Ukrainę dla mnie jest o 300km krótsza, ale jeżeli będzie dziura na dziurze to i tak czasowo wyjdzie mi dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio jechalam na wystawe do Oradei.
Takze to okolo 15-20 km rumunskimi drogami:diabloti:
Droga byla szeroka i dosc dobrze utrzymana no i przedw wszytskim bardzo malo samochodow po niej jezdzilo, ale jak to wyglada dalej to ciezko mi powiedziec
Czy ewentualnie moglabym sie pod Was podlaczyc swoim samochodem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']Ostatnio jechalam na wystawe do Oradei.
Takze to okolo 15-20 km rumunskimi drogami:diabloti:
Droga byla szeroka i dosc dobrze utrzymana no i przedw wszytskim bardzo malo samochodow po niej jezdzilo, ale jak to wyglada dalej to ciezko mi powiedziec
Czy ewentualnie moglabym sie pod Was podlaczyc swoim samochodem?[/QUOTE]

Z podłączeniem się do nas nie ma problemu :lol: , tylko my planujemy wyjazd z Łodzi około 4 rano w piątek, lub nawet zastanawiam się nad wyjechaniem o 22 w czwartek i przespaniem się pod namiotem gdzieś po drodze na Węgrzech, tak by Rumunię pokonywać jednak w dzień (po ostatnich nocnych wojażach w górach słowackich na dużo mniejszym odcinku, chyba wolę górskie serpentyny oglądać w świetle dziennym :evil_lol: ). Zresztą powrót chcę zrobić jednym ciurkiem i chciałabym wcześniej dokładnie obejrzeć trasę przez Rumunię, zawsze wtedy ułatwię sobie drogę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...