Jump to content
Dogomania

Kiszyniów CACIB - wrzesień


Juta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za wszystkie PW.
Podaję bardziej szczegółowe na tą chwilę info :
Są 3 wystawy w 2 dni :
1.09.2007 - 2 wystawy : CACIB oraz CAC dla wszystkich ras
2.09.2007 - 1 wystawa CACIB oraz dodatkowo rasy Am. Staford. Terrier, Doberman oraz Rottweiler mogą na tej wystawie zrobić od razu championat.
Ponoć potrzeba 2 CACe do championatu.
Zgłoszenia do 15.08.
Na dzień dzisiejszy jest kilku chętnych, w tym dwoje na 100 %. Samochód to Van na benzynę i gaz. Koszty to ilość km = koszt za spalone paliwo = podzielona na ilość jadących osób. Spanie jak kto woli : hotel, namiot.
Im więcej osób tym mniejszy koszt, ale na pewno nie chcemy "sardynkowego" ścisku. :evil_lol:
Wysłałam maila do nich i czekam na odpowiedź. Zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Raczej trochę daleko.... Nie mam Kiszyniowa na komputerowej mapie Europy, ale myślę, że koło 1000 km z Lublina. W grudniu, przez wzgląd na porę roku, ciężko się wybrać w tak długą trasę:roll: . Choć info kuszące:loveu: i dające do myślenia. Nie wiem jeszcze jaką trasą będę jechała, bo sporo czasu przed nami i nie myślałam o tym. Wiem jedno : najkrótszą, najtańszą i najlepszą drogą :cool3: . Niekoniecznie ktoś musi dojeżdżać do mnie jeśli będzie po drodze aby się zabrał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Jezeli pies jest juz championem innego kraju, do Ch.Md. wystarczy 1 CAC :cool3:[/quote]
W tym przypadku to nie ma znaczenia.Jeżeli już tam zajedziesz to warto wystawić psa na 3 wystawach. Dotyczy to CACIB o który przecież nie jest łatwo.Pozatym są bardzo oryginalne medale oraz nagrody za wysokie miejsca w grupach oraz BIS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='setka'][LEFT]Joj, ja też nie panimaju, a z chęcią bym pojechała:-(. Daleko to? Mapki znaleźć nie mogę:oops:
[/LEFT]
[/quote]

[quote name='Juta']Raczej trochę daleko.... Nie mam Kiszyniowa na komputerowej mapie Europy, ale myślę, że koło 1000 km z Lublina. W grudniu, przez wzgląd na porę roku, ciężko się wybrać w tak długą trasę:roll: . Choć info kuszące:loveu: i dające do myślenia. Nie wiem jeszcze jaką trasą będę jechała, bo sporo czasu przed nami i nie myślałam o tym. Wiem jedno : najkrótszą, najtańszą i najlepszą drogą :cool3: . Niekoniecznie ktoś musi dojeżdżać do mnie jeśli będzie po drodze aby się zabrał.[/quote]
Byc moze nie ma dlatego ze zle nazwe wpisujecie. Na map24.de jest Kiszyniow, ale to sie pisze tak:Chisinau . Moze nawet nie ma 1000 km do stolicy Moldawii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Parsonrku a Ty pojedziesz:cool3: ??[/quote]

Najprawdopodobniej tak :)

Ten termin mi nie pasuje, bo chciałabym już z młodymi jechać w młodzieży ( a małe do młodzieży się kwalifikują od 16 września i 8 listopada :) )

więc pewnie pojadę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Najprawdopodobniej tak :)

Ten termin mi nie pasuje, bo chciałabym już z młodymi jechać w młodzieży ( a małe do młodzieży się kwalifikują od 16 września i 8 listopada :) )

więc pewnie pojadę :)[/quote]
Ciesze sie,a znajdziesz miejsce dla nieklopotliwej osobki z nieklopotliwym psem?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej tak :)Myślę, że nikt więcej nie będzie chciał pojechać na taaaką wycieczkę od nas ze Szczecina - jedne 1680km ok 27 h jazdy........................:cool3:

Ja sobie trasę na 2 dni zrobię - pierw do granic Polski, potem resztę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Byc moze nie ma dlatego ze zle nazwe wpisujecie. Na map24.de jest Kiszyniow, ale to sie pisze tak:Chisinau . Moze nawet nie ma 1000 km do stolicy Moldawii.[/quote]


No właśnie, kurde felek. Wpisywałam nazwę taka, ajk w ich zgłoszeniu jest KISHINEV. I nic. Ale CHISINAU jest i owszem !!!! Savanah... nie ma słów dla Ciebie!
Z Lublina to jest +/- 824 km. Więc spokojnie! Byłam juz dalej.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Najkrótsza droga wiedzie przez Ukrainę. Przejścia graniczne są paskudne ze względu na nieprzewidziane opłaty, których domagają się pogranicznicy. Rozważcie sobie drogę nieco dłuższą przez Rumunię (było nie było UNIA) a z łapówkami spotkacie się tylko na jednej Rumuńsko- Mołdawskiej granicy. Pogranicznicy mogą się doczepić do wszystkiego -od nas chcieli kasy za to, że w psich paszportach nie było zdjęć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Najprawdopodobniej tak :)Myślę, że nikt więcej nie będzie chciał pojechać na taaaką wycieczkę od nas ze Szczecina - jedne 1680km ok 27 h jazdy........................:cool3:

Ja sobie trasę na 2 dni zrobię - pierw do granic Polski, potem resztę ;)[/quote]
Parsonrku to jesli moge to ja sie pisze na wyprawe z Toba :) Poznan to chyba po drodze wiec...;)

[quote name='Juta']No właśnie, kurde felek. Wpisywałam nazwę taka, ajk w ich zgłoszeniu jest KISHINEV. I nic. Ale CHISINAU jest i owszem !!!! Savanah... nie ma słów dla Ciebie!
Z Lublina to jest +/- 824 km. Więc spokojnie! Byłam juz dalej.:evil_lol:[/quote]
:B-fly: Ciesze sie ze pomoglam :) To w sumie nie jest az tak masakrycznie
daleko od Was z Lublina... pocieszajace:lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...