Jump to content
Dogomania

Kiszyniów CACIB - wrzesień


Juta

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy za gratulacje :lol: , [B]maga[/B] też ma się czym pochwalić :cool3: tylko musimy poczekać jak dotrze do domku, bo właśnie jedzie pociągiem do Wrocławia. Tymczasem nasz bilans to rzeczywiście: 2xBOB, 2xBest Junior, 3xCAJC, Młodzieżowy Championat Mołdawii... i 4xkołpak na minus :evil_lol: (zgubione w Rumunii). Do tego dochodzą rekord:
- czasu podróży z Łodzi do Kiszniewa przez Rumunię 36 godzin :diabloti:
- czasu stania na granicy ukraińsko-polskiej 9 godzin :diabloti: (przy czym byłoby dłużej gdyby nas troszkę nie przepuścili do przodu w kolejce ze względu na psy)
- ilości mijanek ze światłami na robotach drogowych w Rumunii, ponad 60 :diabloti:
- ilości pokonanych dziur na Rumunii.... czort jeden wie ile :diabloti:
...i pewnie jeszcze wiele innych ale na razie jestem wykończona i mam mętlik w głowie.
Po tym wyjeździe jeden zasadniczy wniosek ... nigdy więcej drogi do Mołdawii przez Rumunię...chyba że skończą remonty dróg. Cała północna część Rumunii to jeden gigantyczny plac budowy.. to był prawdziwy horror 300 km drogi w remoncie i żadnej możliwości objazdu :shake: . Średnia prędkość 20km/h. Drogi na totalnych pustkowiach w górach, brak barierek zabezpieczających, jedna wielka dziura na dziurze i gigantyczne tumany kurzu wzburzane przez jeżdżące tam tiry (większość osób jechała na przeciwmgielnych). Powiem tak... droga powrotna przez Ukrainę to była bajka - lux nawierzchnia... gdyby nie granica :shake: . Auto jakoś przeżyło, ale wygląda jak po safarii :cool3: . Chyba napiszę pamiętnik z podróży, bo jest co wspominać :diabloti: . Dalsza relacja później... idę jeszcze ciut odespać :roll: .

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE dla was za OSIĄGNIĘCIA wystawowe i dla samchodu, że cało dojechaliście. no to teraz wiem, że lepsze dziury na ukrainie. tam przynajmniej 50 km/h dało się jechać.
kasieńko, jak odeśpisz to zerknij, czy były jakieś seterki i pudel duży (grand canische standard)

Link to comment
Share on other sites

[B]Narisowa[/B] nie było ani seterów ani dużych pudli (były toy`e)

[B]Błyskotka[/B]
Chow Chow
pies, otw
AYS

(tak pisze... :roll: AYS, UCh-MD)

[B]Wiesia[/B]
po drodze spalismy + wymiana kierowcy,ale i tak Kasia przejchala sama 99% trasy. Ja zimą bym sie tam nie wybrała... latem na dzien dzieisejszy tez nie...moze jak mi minie i zapomne to kiedys to powtórze,ale nie zimą :diabloti:

Rhodesiany
psy

TINA TRADING OMAR HAYAM

posr
CROWNWOOD MASONGA; KUSA
PODAROK IZ AFRIKI BRAVO BIS BENEFIS

otw
ANDREO RED BEAUTY

champ
TINA TRADING ZAUR

suki

TINA TRADING OCHAROVANIE

pośr
TINA TRADING NEVADA

otw
DIKAYA STAYA NIFTY
TINA TRADING ILONA

champ
TINA TRADING TAISA

[B]Dzidtka[/B] - były w sumie 2 lhasa
psy
pośr
CHIC CHOIX SKY`S THE LIMIT

champ
CHINUA APRICOT FANTASTIC RED

[B]Karenina[/B] jesli włoskie to Piccolo Levriero Italiano to był 1
suka, championka
KAROLINE GOLDEN QUEEN

Link to comment
Share on other sites

Przez Ukriane najlepiej. Drogi superrrrrrrrrrrrrrrr bo na Rumuni to po prostu tragedia, nie dosc ze remonty to jeszcze dziury i jedzie sie obok przepaści, tiry zapieprz... mijanki... zero znaków... no tragedia - moze za rok jak te drogi zrobia to bedzie inaczej, ale to nie zmieni faktu, ze teren górzysty...

Jedyne co to granica i przewóz psów - trzeba miec niby przeciwciała, ale jikt sie nas o to nie pytał... chcieli natomias zaswiadczenie od powiatowego weta - ja trąba nie miałam! :eviltong: Simbik miala ale jak pokazała to jednak nie to... i co? I łapówka :p Dzieki Bogu tylko 20 zł :lol:

Na granicy Rumuńsko-Mołdawskiej nie lepiej... tam gdzie było nam bliżej okazało się, że tu psów nie przepuszczaja i kazali nam jechać 100 km dalej na inna granice.... tam juz bylo OK, wet nieświadomy i obyło się bez opłat :)

Parsonrk nie bylo parson russell, byly tylko jack rusell

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']

Jedyne co to granica i przewóz psów - trzeba miec niby przeciwciała, ale jikt sie nas o to nie pytał... chcieli natomias zaswiadczenie od powiatowego weta - ja trąba nie miałam! :eviltong: Simbik miala ale jak pokazała to jednak nie to... i co? I łapówka :p Dzieki Bogu tylko 20 zł :lol: [/quote]

Kurcze myślałam, że tu przeciwciał nie trzeba .....kolejny wydatek.... Dobrze, że mi sie suka za 3-4 tyg szczeni :) będzie za co jechać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Basik prosze bardzo:

LABRADOR
PSY
szczeniaki
GOLIAF

mlodziez
HIT SEZONA EDMILSON
TAPEATOM CAVALIERO
WINDUP BARBERRY PRINCE OF WALES

pośr
ALLO ALLO ASHBY
LAB SELIK STORMBRINGER FOR HOLSTEP`S
TINTAGELWINDS KINGDOM

pracujaca
APPLEJACK`S MAKE THE SCENE

champ
PRADO WHITE SEND

SUKI
mlodziez
HIT SEZONA EMOTION ELLI-LUE
KASADOR SUERTE AMARETTO

posr
ABIGEIL-ROSEMARY

otw
ANTEYA HARDI HEART
DIMIRA DANCING QUEEN
HOLSTEP`S PREMIUM

pracujaca
KANTARE CHESTNUT BLOOM
MICCUBISHI BLACK CREEDET

champ
KASADOR SUERTE NAVARRA QUEEN

jakis Labek zgarnął BOB w sobote

---------------------------------------------------------------------

DOG ARGENTYNSKI
SUKI
posr
FIONA DI CASA DEI MARCHESI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']teoretycznie trzeba miec przeciwciała... ale od nas nikt tego nie chcial

warto natomiast miec wiecej gotówki - bo zaleznie od humoru celników płaci sie łapówki nawet do 20 $ [U]OD PSA[/U]!!!![/quote]
w ub. roku na granicy polsko - ukraińskiej nie chcieli żadnych przeciwciał, tylko od powiatowego weta zaświadczenie, u nas obyło się bez kolejki i bez łapówki:lol: , a przez ukrainę jechaliśmy do kiszyniowa TYLKO 18 godzin;-) .ale w zimie to bym się tam nie wybierała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...