Jump to content
Dogomania

Shila - owczarek szkocki o charakterze DIABŁA ;)


adiiszek

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mała np od 2 miesięcy ma taki swój urok czyli po alkoholu lubi ludzi, toleruje, mnie również... Ale jeśli widzi smierdzacego zula od którego nie zbyt ładnie pachnie to na niego parska jak konsolę, a jeśli on się na nią popatrzy to go obszczeka. I tylko zuli ;o

Link to comment
Share on other sites

FILMIK - przedstawiam filmik typowej porannej zabawy naszego psa - czyli patyk/butelka w zęby i sama biega w około drzew i robi kilometry (potrafi tak przez dobre 20minut, napije się i dalej...) :P

 

Moje colaki mają identycznie, też muszę je kiedyś nagrać, szczególnie jak biegają w dwójkę, dokładnie tak jak ta suczka, takimi susami hasają i odbijają się od ziemii i mogą tak cały czas, a jak z innym psem to już wgl zawrotne tempo :D I to chyba jest taki charakterystyczne hasanie "wesołego colaka" :)

Link to comment
Share on other sites

Mary&Shena - moja mała do tego jak złapie patyk, piłkę, cokolwiek to skacze jakby chciała coś złapać, typowa radość szczeniaczka :D
Do tego teraz ciągle mokro, dużo liści, więc mała gdy się rozpędzi to zawija na ziemi czyt. nie potrafi wchodzić w zakręt i robi takie poślizgi, że aż jej samej sprawia to frajdę :))
Moja mała często bawi się i goni z psami sąsiadów, znajomych, hasała już z przeróżnymi kundelkami, ONkiem, Wyżłem, Westami, Labradorami i każdy pies sprawia jej frajdę, sama zaczepia go i zaprasza do zabawy, a gdy już nie ma sił, to kładą się na ziemi i podgryzają po łapach, kołnierzu, uszach i pyszczkach :))
Wszyscy śmiali się, że ona kica jak zając albo tak hasa dziwnie wysoko ale oglądałem dużo filmików i jest to właśnie HASANIE SZCZESLIWEGO COLLACZKA :D

Link to comment
Share on other sites

Więc dziś...zaczęła z rana działać tabletka na odrobaczenie, więc mała nie wytrzymała i narobiła kupkę w łazience koło WC (ciekawe czy gdyby klapa była otwarta, to zrobiła by do środka, stwierdziłbym, że jest to najlepiej wychowany pies na świecie). Cały poranek i południe to próba wyciśnięcia kupki nie mając nic w żołądku. Popołudniu piesek wypił rumianek, zjadł węgiel iii....OGIEŃ! Popołudniowy spacer Shila + Husky + Wyżel Niemiecki + kundel (wyżło-owczarkowaty), ciągle biegi, siłowanie się, widać było, że małej z powodu 'dietki' brakuje krzepy co nie zmienia faktu, że dotrzymywała wszystkim tempa i chętnie zaczepiała :)) Wraz z wyżłem (Furią) kochają podkopywać ławkę, skakać po Sobie, ahh długo by gadać :)) Przedstawiam parę fotek! PS - o 22 idziemy na polanę z Huskim, także gonitw ciąg dalszy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dla odświeżenia - dziś była przymusowa kąpiel, trymowanie i wyczesywanie całego ciała ze względu na kosmiczną ilość rzepów oraz pół podwozia w kupie (zabawa z amstaffem skończyła się tarzaniem w krzakach i zwiedzaniem cudownych łąk) .... 

Suczka zdrowa, chyba już nie rośnie, energiczna, kocha bieganie, aportowanie, biegi i wszystko co z dworem związane :))

 

Filmik podglądowy jak wykonuje podstawowe komendy - https://www.youtube.com/watch?v=eQrT1UuH9lg&list=UUgqbSw3mEkTPPufpt3FFagw 

Przyjdzie czas wiosny to mam nadzieję, że uda nam się obojgu zabawa z Frisbee :)))

Link to comment
Share on other sites

Znalazłem fotki rodziców Shili, jej w wieku 6 tyg oraz jej 'rodzeństwa' z dwóch miotów z pseudohodowli z której ją mamy (kto wtedy wiedział, że to pseudo eh...) - jedne urodzone 5 marca, drugie 8ego (malutka urodziła się w dzień kobitek :) ) 

 

O to one :  z przodu mama, z tyłu tata - t7elux.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...