Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Diana S']Wiesz co znam duzo osob ktorzy maja Husky i mieszkaja w bloku a by sie nie meczyly tak chodza na dludie spacery...czy musi byc koniecznie dom z ogrodem?? ilez jest ludzi ktorzy maja po dwa psy i nie maszkaja w domku z ogrodem.....[/quote]


Diana, tutaj szuka się dla suń FANTASTYCZNYCH warunków.
One marzą o domku z ogródkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Tylko że one wyją w domu, a to stresuje moich sąsiadów. A oni potem stresują mnie. Yona, a co..to znaczy, że jeden obserwator się rozmyślił?[/quote]

Jak on mógł?...:mad:
Tak po prostu rozmyślił się?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Tylko że one wyją w domu, a to stresuje moich sąsiadów. A oni potem stresują mnie. Yona, a co..to znaczy, że jeden obserwator się rozmyślił?[/quote]

Juz mnie bardziej przekonuje to ze Huski wyja bo to prawda..ach Ci sasiedzi!:mad:...niz to ze Hala cos zakazuje bo w to nie uwierze...(owszem moze sa zakazy w to nie watpie) pies nie rozumie ze jak cos traci to moze byc nieszczesliwy juz sam fakt ze Hala zapewnia im dom tymczasowy to juz dla nich szczescie....i to wielkie...

Link to comment
Share on other sites

One najbardziej nieszczęśliwe są, jak wychodzimy z domu. Wtedy to siadają i po prostu zaczynają wyć. Nie wspomnę o rozdrapanych drzwiach..które znacie z wyglądu już. Jak wczoraj z Danką pojechaliśmy na obiadek to po powrocie niestety drzwi zastaliśmy dalej konsumowane. No ale taki ich urok. Co ja zrobię jak Danusia wyjedzie? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']One najbardziej nieszczęśliwe są, jak wychodzimy z domu. Wtedy to siadają i po prostu zaczynają wyć. Nie wspomnę o rozdrapanych drzwiach..które znacie z wyglądu już. Jak wczoraj z Danką pojechaliśmy na obiadek to po powrocie niestety drzwi zastaliśmy dalej konsumowane. No ale taki ich urok. Co ja zrobię jak Danusia wyjedzie? :([/quote]

Doskonale Cie rozumiem, kurcze to jest to ze Huski lubia glosno spiewac...a co do demolek to ogromne wspolczucie ze tak zjadaja Wasze drzwi...wiec co z tym domkiem??

Link to comment
Share on other sites

Hej:)> Brat ma 11 lat obaj z tata kochaja zwierzatka. ma kota, chomika i konia. teraz po smierci kundelka lapy marzy o haskim...czemu? po prostu podoba nam sie ta rasa.a te dwie szczegolnie...potrzebuja rownie duzo ruchu jak i brat. woliera jest gotowa i duze ogrodzone podworze tak ze miejsca jest mnoistwo. na podworzu jest park zrobiony przez tate .mieszkamy na wsi i jest to niewielka miejscowosc. niedaleko sa lasy i laki.jesli tylko dogadamy sie w kwesti finansowej co do ich transportu to my jestesmy gotowi przyjac je z otwartym sercem i opiekowac sie najlepiej jak potrafimy. ja jestem w domu tylko w wekendy poniewaz pracuje w lublinie. ale pomoc wekendowa moge obiecac w ich pielegnacji.pozdrawiam wiec i czekam na odpowiedz pa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']No ale komu wydać? Poważne 4 oferty...1. pan z Kaszub2. pani z Mielca...ale odpowie w sobotę.... 3.pani z Wawy...co ma kupić dom 4. 11latek z Zamoscia No i kogo mam wybrać?[/quote]
Szczerze? Chyba żadna z tych ofert nie jest odpowiedznia
1. Pan z Kaszub - coś te Jego maile .............:diabloti: , no mnie nie przekonują , że oni mieli by u niego dobrze
2. Pani z Mielca - jak się chce adoptować psa / a co dopiero dwa/ trzeba porozmiawiać z rodziną i mieć jej zgodę , wszyscy muszą tego chcieć
3. Pani z Wawy - tu bym się zastanawiała - po uprzedniej wizycie przedadopcujnej
4. 11-latek - niech się odezwie Jego ojciec , z dzieckiem przecież nie możesz rozmawiać na temat adopcji psa
To tyle :oops: . Tylko mnie nie bijcie , łłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...