Jump to content
Dogomania

Wystawa w Katowicach - Spodek/Marzec


tomek1906

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez podziwialam "wyrosniete" teriery ...

Wiesz co Flaire, masz bardzo nietypowego airedale ... obejrzalam wystep jednego samca z klasy mlodziezy ... hmmm :-? ... mam nawet fotki ...

I dluugi filmik zaganiania kaczek :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Chcialabys!!! Ha!!!! Ciekawska istoto!!!!
Bardzo bym chciała, bo tęsknię z moją Misią straszliwie :bigcry:.

Dzisiaj dostałam wiadomość o niej :D . Była u weta na badaniu i

She was excellent at the vet's office and takes

everything in her stride.

Moje Misie przecudne :buzi: . Mój airedalek najmilszy.

Link to comment
Share on other sites

Flaire,

No wiec tak ... ;) Masz bardzo dobrze wychowanego psa :-)

I bardzo lagodnego, co nie kazdemu airedaleowi sie zdarza ... Wiesz, bywa ze wlasciciele nie bardzo panuja nad swoim psem ... nawet bardziej niz nie bardzo ...

No i trymowanie tez jakby nie do konca takie ... a moze tak ma byc, ze mlodziez moze byc wystawiana z dluzszym wlosem i takimi dziwnym rudosciami na grzbiecie :-?

I jeszcze jedno, czy standardem jest takie dziwne napuszanie i pocieranie lap na calej dlugosci. Celem tego zabiegu jest pewnie napuszenie konczyn.

BTW bylam tez obejrzec westusie ... rany ... nektore cale byly nacierane kreda :-? az zaczelam kichac :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

No i ja wróciłem!!!

To moja pierwsza wystawa (udział bierny) - ale było FANTASTYCZNIE !!!

Poznaliśmy wspaniałych foksiarzy i zobaczyliśmy po prostu cudowne foksiki!!!

Co prawda było ich zaledwie 8 ale za to jakie.

Pojedynek Don Diego z Czeczugi z Zefirem z Amudarii - POEZJA - powinny być dwa pierwsze miejsca!!!

W młodzieży :Draka z Kozienic przed Ex Sentią - również przepiękne foksiki a właściwie foksiczki.

Foksy z Czech - dramat - tak to jest jak ktoś ma komercyjne podejście do sprawy...

Małe boxy , psy zalęknione i umęczone - jakby pierwszy raz były poza boxem.

Nigdy tego nie zrozumiem...

Niedługo obszerne sprawozdanie (50 fotek) na moim WWW.

Link to comment
Share on other sites

tomek1906 :D

dlaczego Cię nigdzie nie dojrzałam?! Taaak, ten pojedynek Zefirka i tego drugiego foksa był pasjonujący, tym bardziej, że psy wystawiały fajne i pełne wdzięku dziewczyny :D

chyba w młodych suniach była taka wystawiana przez pana (siwe włosy, okulary, czarna skórzana kurtka)---bardzo ładna; pan zdawał się być troszkę zdziwiony pochlebnymi ocenami :wink:

Wind :D

czy to Ty krążyłaś w upiętych blond włosach i czymś błękitnym? te foksy szorskowłose i pudrowane ,i podkolorowane---biedaczyska, ale konkurencja była spora! A ardelki na serio różne i tak wyły, i skomliły...

Link to comment
Share on other sites

Wind :D

a ja przemykałam w brazowym golfie i brązowych sztruksach i granatowym plecakiem...;namierzyłam Cię już na waszym ringu, ale zabrakło mi śmiałości :oops: ----Majeczki nie poznałam, niestety...

tomek 1906 :D

widziałam jakiegoś +/- 2metrowca w jasnych spodniach, który pstrykał mnóstwo zdjęć; czy rozmawiałeś z właścicielem Zefira?(za moimi plecami)

Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja Wam zazdroszczę!

Wind, teraz nie mogę się doczekać na dokładne sprawozdanie, co tam się działo na tym ringu... Chłopaki się pobiły, czy co?

Rude grzbiety się zdarzają i są dozwolone u airedali. Z wiekiem, Misi też przybędzie rudych włosych w tym czarnym jak smoła czapraku :( .

Łapy powinny być napuszone umiarkowanie, tzn. powinny wyglądać jak kolumny. Linia od ramion czy też od bioder powinna być jednak prosta. Misia ma bardzo twardą sierść - to bardzo dobrze - ale daje jej to trochę mniej sierści na łapach - to źle. Zdjęcia Jacka, które wstawiłam tu gdzieś bardzo dobrze oddają jak airedale powinien być wytrymowany.

A w imieniu Misi, bardzo serdecznie dziękuję za komplementy co do jej manier. Panie, które się nią teraz opiekują, też mówią stale, że jest grzeczna i bardzo dobrze zsocjalizowna. No a że jest przy tym łobuziak to wszyscy wiemy :wink: .

Link to comment
Share on other sites

tomek1906 :D

oczy-wiscie! zaraz się pokażę ...Na zdjęciu pt."I wszystko wiadomo!Draka przed Pipi" oraz na "My też już chcemy!" widac jak podziwiam psiaki, a jestem ubrana w brązowy golf i brązowe spodnie, i mam granatowy plecak

---czy możesz je w jakiejś formie i jakąś drogą przesłać---na pamiątkę? Robiłam innym psom fotki i na mnie :roll: nie starczyło..., co do zdjęć, to proszę o info na prv.Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

tomek1906 :D

zdjęcia już sobie wydrukowałam---co za rozmiar!, że nie wspomnę o mojej minie :oops: . DZIĘKI!!!

Możesz ew. służyć poradą, co do wyboru aparatu cyfrowego---dobrego, prostego(takiego dla baby) i niedrogiego? Chcę taki mieć!!!Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

To wszystko zmienia się z dnia na dzień.

Ceny,promocje,gazetki...

Ja kupowałem swój w styczniu - sprawdziłem Macro , FotoJokera i kilka mniejszych sieci RTV.

Przypuszczam że na 10 zapytanych osób każda poradzi Ci inną cyfrówkę :lol:

Ja nie drukuję zdjęć a jeśli już to 10 x 15 więc wybrałem niewielką matrycę (2 mb) - to daje sporą oszczędność w cenie. Jeśli będziesz drukowała większe formaty przyda się większa matryca (3,2 - 5 mb).

Zakładając że możesz wydać koło 1000 pln to ja polecam Canona A60

(promocja FotoJoker 999) , lub A70 (martyca 3,2) za około 1300 pln.

Ceny na Allegro niższe o około 10 - 15% ale i ryzyko deczko większe. :)

http://topten.chip.pl/topten_21726.html?tt_cmd=1&&tt_s=ME&&tt_id=8

Zajrzyj sobie tam - są w miarę obiektywni :lol:

A ! jest jeszcze Canon bez zoomu optycznego (nie pamiętam jego symbolu) tańszy o 200 pln od A60. No ale tu już nie zrobisz żadnego zbliżenia.

Może ktoś dorzuci jeszcze coś od siebie?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...