Jump to content
Dogomania

Gdzie nad jezioro z psem ?? ( Wielkopolska)


natalia&borys

Recommended Posts

Zamierzamy wybrać sie na wakacje nad jezioro . Gdzieś nie daleko ( mieszkamy 20 km. od Poznania).
Możemy mieszkać w domkach , pokojach... Byle by w standardzie były łazienki , a pokoje były czyste i ładne ;)
Niestety nie możemy znaleść niczego , gdzie przyjmują z psami.
Mamy jechać dwoma rodzinami ( my z hawańczykiem , a druga rodzina z buldożkiem francuzkim)
Znacie moze jakieś adresy itp??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No cóż, ja byłam w tamtym roku na wakacjach w okolicach Sejn ( Krasne). Co prawda jest to daleko od Poznania, ale naprawdę warto tam pojechać! Gospodarze są bardzo mili, pokoje schludne, a ceny nie są naprawdę duże (25-40 zł.). Ponadto jest tam teren pokryty zieloniutką trawą, gdzie pies może się wybiegać. Dalej znajduje się jezioro Długie. Jest ono tak czyste, że zobaczyłam w nim raka! Naprawdę warto tam pojechać! Ja z mymi rodzicami ( bo do pełnoletności muszę poczekać jeszczę 6 lat (: ) i bratem w rozwalonym doszczętnie fiatem Uno jechaliśmy z podkarpacia. Ale musze przyznać, że do dziś moje wakacje w tym miejscu bardzo dobrze wspominam.

link.
[url]http://www.suwalszczyzna.net/?grupa=agro&id=638[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maska']No cóż, ja byłam w tamtym roku na wakacjach w okolicach Sejn ( Krasne). Co prawda jest to daleko od Poznania, ale naprawdę warto tam pojechać! Gospodarze są bardzo mili, pokoje schludne, a ceny nie są naprawdę duże (25-40 zł.). Ponadto jest tam teren pokryty zieloniutką trawą, gdzie pies może się wybiegać. Dalej znajduje się jezioro Długie. Jest ono tak czyste, że zobaczyłam w nim raka! Naprawdę warto tam pojechać! Ja z mymi rodzicami ( bo do pełnoletności muszę poczekać jeszczę 6 lat (: ) i bratem w rozwalonym doszczętnie fiatem Uno jechaliśmy z podkarpacia. Ale musze przyznać, że do dziś moje wakacje w tym miejscu bardzo dobrze wspominam.

link.
[URL]http://www.suwalszczyzna.net/?grupa=agro&id=638[/URL][/quote]

Dzięki :lol:
Pokaze Twoją oferte rodzicą i przemyslimy ;)

Link to comment
Share on other sites

ja wybieram sie z rodzina i psem do ocypla. to jest miejscowosc na pomorzu. w srodkowym pasie.jeste tam jezioro i podobno czyste. nie wiem. przekonamy sie. jednak jestem dobrej mysli. bedziemy mieszkac w domku z lazienka, kuchnia itp. nie drogo i w ogole. jak chcesz sobie przyrzec oferte to w google wpisz wypoczynek w ocyplu. powinno znalezc.powodzenia.
a i teren dla psiak tez jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 year later...

My jeździmy do Skorzęcina, zawsze z psami, do tego domku: Użyczę domek w Skorzęcinie-3 pokoje z aneksem kuchennym-pełne wyposażenie/taras,gril,meble ogrodowe/WC,prysznic/ogrzewanie,TV,parking/całość ogrodzona/zdj.[url]www.wawrzyniak.pl/skorzecin.zip[/url] SERDECZNIE ZAPRASZAM
e-mail:
telefon:
509-801-340 600-370-330

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...