Jump to content
Dogomania

2 sunie uratowane przed WOJTYSZKAMI mają domy :)


eliza_sk

Recommended Posts

Pani biro - rozmówca, który starał się o adopcję Lawy zrozumiał w rozmowie jakie mam oczekiwania wobec domu dla niej, nie oponował, bo wyraźnie wypunktowałam czego oczekuję - aktywności, doświadczenia z psami, świadomości psich potrzeb, zaangażowania w psią aktywność i pracę z psem. Natomiast dziś adwokat rozmówcy - czyli najpewniej Pani - był totalnie zaimpregnowany na najprostsze z możliwych argumenty - umiejętność słuchania ze zrozumieniem jest w cenie, a na jej brak kompletnie nie mam wpływu i tylko tracę czas, bo do chwili obecnej nie rozumiem jaki nasza rozmowa miała sens.

To, że ktoś da psu miłość, miskę i dach nad głową, to niestety nie jest wystarczający argument, aby powierzyć mu psa. W tej materii żadnych kompromisów nie uznaję.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie został dopuszczony do głosu to fatycznie ciężko mu było przedstawić dokładnie swoją sytuacje i ckolwiek na swój temat powiedzieć... Dla pani wszystko co powiedział było na nie. Pomijając histeryczny ton pani wypowiedzi.
Dzisiejsza romówczyni adwokatka równiez się tutaj wypowie, prawdopodobnie po weekendzie. Ze mną rozmowa nie była by taka miła. Dalsza polemika z pania nie ma sensu, bo szkoda na to mojej energii. Na szczęście psów szukających domów jest sporo i inni opiekunowie sa bardziej chętni do rozmów i nasze grono spacerowe (bynajmniej nie dookoła bloku) niedługo powiększy się o jakiegoś polskiego bezdomniaka... Żegnam bez żalu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...