Jump to content
Dogomania

Staruszki u IZY- dostały dom po wielu latach schroniska - BARTUŚ CZARUŚ LUPUS za TM(*)


iwna5702

Recommended Posts

O bardzo dziękujemy w imieniu psiaka :) .
Lupus jest coraz ładniejszy, rozbiegany, ma piękny teren do spacerów - dzięki temu ćwiczy mięśnie łapek :) Ma tez swój specjaityczny syropek na stawy, który teraz pije w razie potrzeby - raz na dwa dni, zresztą bez protestu.
Otwiera paszczę i połyka - chyba wie, że to dla jego dobra.

Edited by iwna5702
Link to comment
Share on other sites

Niestety moja córka tez nie umie wgrać :(- nie wiem jak mi sie udalo wcześniej

Zapraszam na nowy bazarek przy okazji :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254770-Po-1-zl-po-2-po-3-dla-Pa%C5%84-Pan%C3%B3w-i-Zwierzak%C3%B3w-do-15-08-do-godz-20-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwna5702']Pieniążki dla Lupuska są dziś już u mnie na koncie.
Stokrotne dzięki :)[/QUOTE]
super, cieszę się, a potwierdzisz na wątku skarpety??
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika%21/page124[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Troszke krótkich filmików z Lupusem i Czarusiem w roli głownej:)

Lupus ladnie już chodzi, Czarus niestety ma spore kłopoty z tylnymi lapkami.
Wzial zastrzyk wzmacniajacy w ub m-cu teraz powinien wziąc drugi - ale troche krucho z kasą:(

[video=youtube;8LstE92G3rc]https://www.youtube.com/watch?v=8LstE92G3rc[/video]

[video=youtube;spuDGlDJtGQ]https://www.youtube.com/watch?v=spuDGlDJtGQ&feature=youtu.be[/video]

Edited by iwna5702
Link to comment
Share on other sites

Byłam w pn w hoteliku, Iwna , nic nie mówisz,a tam TAKIE zmiany!!!!!!!
Lupusek został psem domowym:loveu: wszedł, zdobył i już:multi:. w domu zachowuje czystość, nawet jak jest godzieś w ogródku to bardzo pilnuje, że spacer za zewnątrz hoteliku go nie ominął, zawsze zdązy dogalopować, bo przecieżjest głuchy i nie słyszy nawoływania do wyjścia. No i jak chodzi!!!! prawie już nie kuleje-to jakiś cud, z psa lezącego, bez nadziei na życie, zrobił się żwawy , cudowny staruszek.
Bartusiowi wyleciał ząb ( ten przy zmianie na dziąsle), była potyczka przez kraty z Dieselkiem i ząb przegrał :crazyeye:. U Dieselka będzie lekarka robić płukanie noska-może Hania chciałaby, żeby vetka popatrzyła na dziąsło Bartusia, czy nie da się wyczyścić, tam siedzi ropa.
Czaruś chodzi dzielnie, choć ciągle się przewraca, ale jaki jest kochany, tylko głaskać i głaskać, nawet zostawił michę, żeby się poprzytulać :loveu:
No i poznałam Hani Mikiego, choć on chyba nie ma tu wątku. Bardzo fajny owczarek, bez przedniej stópki, ponoć taki się urodził. Gdzies tu był watek i dziewczyny podawały kontakt do firmy ( nasz kolega PS tez ma do nich namiary), która robi protezy dla psów. Wiem, że to kosztuje pewnie sporo i nie każdemu psu można zrobić taką protezę ( kwestia mozliwości przypięcia do łapki) ale myślałam o tym, bo Miki chodzi krzywo, usiłuje się na krótszej łapce opierać, a to może powodować zmiany w kręgosłupie.
Zdjęc nie mam, bo wszystkie właziły mi na kolana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Byłam w pn w hoteliku, Iwna , nic nie mówisz,a tam TAKIE zmiany!!!!!!!
Lupusek został psem domowym:loveu: wszedł, zdobył i już:multi:. w domu zachowuje czystość, nawet jak jest godzieś w ogródku to bardzo pilnuje, że spacer za zewnątrz hoteliku go nie ominął, zawsze zdązy dogalopować, bo przecieżjest głuchy i nie słyszy nawoływania do wyjścia. No i jak chodzi!!!! prawie już nie kuleje-to jakiś cud, z psa lezącego, bez nadziei na życie, zrobił się żwawy , cudowny staruszek.
Bartusiowi wyleciał ząb ( ten przy zmianie na dziąsle), była potyczka przez kraty z Dieselkiem i ząb przegrał :crazyeye:. U Dieselka będzie lekarka robić płukanie noska-może Hania chciałaby, żeby vetka popatrzyła na dziąsło Bartusia, czy nie da się wyczyścić, tam siedzi ropa.
Czaruś chodzi dzielnie, choć ciągle się przewraca, ale jaki jest kochany, tylko głaskać i głaskać, nawet zostawił michę, żeby się poprzytulać :loveu:
No i poznałam Hani Mikiego, choć on chyba nie ma tu wątku. Bardzo fajny owczarek, bez przedniej stópki, ponoć taki się urodził. Gdzies tu był watek i dziewczyny podawały kontakt do firmy ( nasz kolega PS tez ma do nich namiary), która robi protezy dla psów. Wiem, że to kosztuje pewnie sporo i nie każdemu psu można zrobić taką protezę ( kwestia mozliwości przypięcia do łapki) ale myślałam o tym, bo Miki chodzi krzywo, usiłuje się na krótszej łapce opierać, a to może powodować zmiany w kręgosłupie.
Zdjęc nie mam, bo wszystkie właziły mi na kolana[/QUOTE]

O postępach u Lupuska świadczy powyższy filmik :), natomiast mam też zdjecia z jego domowych pieleszy :)które może uda mi się dzis wieczorkiem zamieścić
Miki naszej Hani miał chyba tez fotki na watku koszyczkowym - poszukam i wkleję

Sprawa zęba Bartusia jest chyba świeża - Hania była w hoteliku w ostatnią sobotę i nic mi nie mówiła:roll:

Link to comment
Share on other sites

Obiecane zdjecia Lupuska - teraz z domku dla psiaków przeniosl sie na pokoje.
Ma legowisko w psim pokoiku w domu u Izy zdjecia byly robione wieczorem i nie sa zbyt wyrazne.
Lupusek ma do dyspozycji co najmniej dwa miejsca gdzie moze się wygodnie wyspać :)

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMG_0478_zps75572181.jpg[/IMG][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMG_0474_zps6b93f2f3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kocham, kocham te wszystkie Wasze staruszki!!

Na wszelki wypadek podaje moj numer tel 606696001 - moze nr. konta do Kasi podalabym smsem? Moj numer telefonu podalam tez na watku skarpetowym - zdaje sie e problem jest wiekszy - dogomania po zmianach zle funkcjonuje - albo brak moze jakiejs instrukcji

Link to comment
Share on other sites

Na wszelki wypadek podaje moj numer tel 606696001 - moze nr. konta do Kasi podalabym smsem? Moj numer telefonu podalam tez na watku skarpetowym - zdaje sie e problem jest wiekszy - dogomania po zmianach zle funkcjonuje - albo brak moze jakiejs instrukcji

zapiszę sobie Twój nr tel. ale sama nie mam nr do asikowskiej, mam nadzieję, że się do Ciebie odezwie, albo ja się dowiem, co muszę zrobić, żeby móc wysyłać pw i otrzymywać???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...