Jump to content
Dogomania

Legowiska, posłanka,materace,budki.


moon_light

Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bzikowa']Ech, a ja tego muscata w końcu będę miała dopiero w styczniu :shake:
Bo nie ma muscatów w hurtowniach i trzeba czekać. A innych posłanek nie chcę :lol:[/QUOTE]

Bzikowa napisz do [url]www.planeta-zoo.pl[/url] na gg(jak będzie dostepne). Odrazu Ci sprowadzą.

Ja zamawiam jednak [url]http://www.zolux.com/index.php?page=1;1;2;6;17;409171EVE&id_langue=pl[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, Polna, tylko , ze ja juz zapłaciłam za tamto posłanko :mad: i dopiero potem PsiRaj mi napisał , ze ni ma na składzie i w hurtowniach :mad:
Ej to z tej strony Zoluxa można zamawiać rzeczy? To jest tylko ich oferta a nie sklep internetowy... Chyba, że jest inaczej a ja głupia latam po tych sklepach netowych i szukam muscatów :lol:

Link to comment
Share on other sites

Po 10 dniu czekania, wczoraj nasze posłanko przyszło :multi:
Chociaz wolałabym, zeby poczta się jeszcze bardziej ślimaczyła, bo wtedy dałabym psu od razu na święta, a tak nie mogłam wytrzymac i dałam wczoraj :roll:
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2306/piesy005rb5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4600/piesy003cm2.jpg[/IMG]

Troche przyduże jak dla takiego małego psa, ale w sumie jest ok.:roll: Zmiesci się jeszcze bokserka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinaaa']Po 10 dniu czekania, wczoraj nasze posłanko przyszło :multi:[/quote]

I jak, ma tylko jeden zamek na spodzie do wyciągania tej części, na której pies leży? Czy te boczne poduchy też można jakoś zdjąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']I jak, ma tylko jeden zamek na spodzie do wyciągania tej części, na której pies leży? Czy te boczne poduchy też można jakoś zdjąć?[/quote]

To, ze jest zdejmowany pokrowiec to nie bardzo prawda :roll:
Jest na spodzie zamek, ale wyjmuje się z niego tylko jakiś mały materacyk. A reszta zostaje tak jak jest. Poduchy wypchane - oddzielone w ogóle od tej częsci na której pies śpi. Do pralki się nie zmieści :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hej.. fajne legowisko, Paulina a coto za rozmiar ze i bokserka z buldogiem sie zmieszczą :P.. pytam bo zastanawiam sie nad kupnem albo takiego albo meduzy - kanapy ;)[/QUOTE]

Drzalka, ja teraz kupilam ta kanape w rozmiarze 80 na 100 :lol:.

Link to comment
Share on other sites

widzieliście gdzieś moze istnieja budy, igla na psa hm.. 20kg postury powiedzmy wyrośniętego foksteriera tak zeby mogl sie w niej wyciągnąc..
Rysiek uwielbia wszystkie nory szafy... chciala bym mu taka bude sprawic.. ale nigdzie tak duzej nie widzialam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinaaa']To, ze jest zdejmowany pokrowiec to nie bardzo prawda :roll:
Jest na spodzie zamek, ale wyjmuje się z niego tylko jakiś mały materacyk. A reszta zostaje tak jak jest. Poduchy wypchane - oddzielone w ogóle od tej częsci na której pies śpi. Do pralki się nie zmieści :shake:[/quote]

To raczej sie nie skusze na to .....
Jak tu wyprać??

A super legowisko moja psica takie lubi....
Szkoda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']To raczej sie nie skusze na to .....
Jak tu wyprać??

A super legowisko moja psica takie lubi....
Szkoda[/quote]

Ja też jestem bardzo zawiedziona. Zwłaszcza, że na stronie piszą, że pokrowiec sciągany i że da się wyprać. :shake: Czy to jest taki wielki problem zrobić dodatkowy zamek i dodatkowy pokrowiec na wsyp? Na szczęście na allegro bywają legowiska podobne z całkowicie zdejmowalnym pokrowcem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Ja też jestem bardzo zawiedziona. Zwłaszcza, że na stronie piszą, że pokrowiec sciągany i że da się wyprać. :shake: Czy to jest taki wielki problem zrobić dodatkowy zamek i dodatkowy pokrowiec na wsyp? Na szczęście na allegro bywają legowiska podobne z całkowicie zdejmowalnym pokrowcem.[/quote]

Są podobne ??
Gdzie ??

No nic w wolnej chwili poszukam...

Link to comment
Share on other sites

Zaraz, zaraz, widze ze zdjęcia że Paulinaaaa pisze o tym posłaniu co i ja :roll:

Chciałam jeszcze sprostować że przed praniem odkryłam że są tam 3 zamki a nie jak pisałam 2. Jednym od spodu wyjmuje się materacyk a dwa pozostałe są od zagłówków, każdy zagłówek ma swój zamek :razz:
Materiał jest całkowicie zdejmowalny.
Ładnie się wyprało. Jedynie miałam mały kłopocik :evil_lol: z włożeniem dużego zagłówka na miejsce :evil_lol:
Co jest na plus to to że posłanie wygląda jak nowe. Gdy wyjęłam materacyk był spłaszczony i już miałam myśli żeby jakąś starą poduszke jeszcze do niego włożyć. Ale gdy włożyłam materacyk na swoje miejsce wszystko ładnie się podniosło. Cud :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...