Jump to content
Dogomania

PUDELEK 2 letni czeka na dom Ruda Sl...i się doczekał :)


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gabryjella byłabym bardzo wdzięczna!
na tresurę go wrzucę, bo muszę tam umieścić wszystkie psiaki także przez przypadek może się zdublować :eviltong:

a na 4lapy nie mogę wejść :roll:

aaa.. i już nie warto pisać, że on facetów nie toleruje. Ma do nich dystans i musi się przekonać. Zmienię to w pierwszym poście ;)

widzę, że nie ma namiarów. Można śmiało na mnie
600 911 540
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Murzynek w górę

tutaj już jesteś
Gazeta.pl
[URL]http://www.hittdog.com.pl/[/URL]
[URL]http://www.4lapy.pl/[/URL]
adopcje.org
animalia.pl
[FONT=&quot][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]http://www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jedna osoba do mnie dzwoniła, chciała zobaczyć zdjęcia więc odesłałam ją do mnie na maila (w ogłoszeniach są zresztą potwierdziła to) no i sie nie odezwala a miałam.
Inna osoba także jest nim zainteresowana, ale żadnych konkretów więc nie piszę...

Link to comment
Share on other sites

a kto sie pudlami zajmuje na dogo?
Halbinko...to do Twojego Alfabetu pytanie...

p.s. mapa powinna niedl=ugo stac sie interaktywna no i wtedy zakladki pt DT czy inne wyrzuca od razu osoby zglaszajace w danym wojwodztwie chec pomocy ...ldecz jeszcze trzeba bedzie to ualktualniac, domki zwlaniajace sie notowac itd...ale co do pozostalych ofert pomocy banerki czy inne to docelowo tak to bedzie wygladac..zglosila sie do pomocy w tym dogo master..wiec mam nadzieje ze bedzie niebawem tylko klik i wysypia sie z konkretnej zakladki dane nick itp itd...

jednakze abecadlo jest potrzebne...bo nie Mapa dogo obejmuje jakas czesc pomocy
do tego jest jeszcze do zrobiuenia w identyczny sposob bi do rozbudowania mapa weterynaryjna wiec..to wtracenie tutaj, celowe...by wesprzec ten pomysl, lecz takze by wyjasnic nieco jak Mapa dogo miala wygladac a z powodow niezaleznych ode mnie, z braku invformatycznej pomocy nie mogla takiego obrazu przyjac

jednak teraz juz wszystko na dobrej drodze

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam ponad 10 maili do hodowców pudli jednak z doświadczenia wiem że na 20 maili dostane z 2 odpowiedzi :roll: tak miałam w przypadku owczarka niemieckiego. Zobaczymy może tutaj ktoś będzie bardziej pomocny... nadzieje warto mieć..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']a kto sie pudlami zajmuje na dogo?
Halbinko...to do Twojego Alfabetu pytanie...

p.s. mapa powinna niedl=ugo stac sie interaktywna no i wtedy zakladki pt DT czy inne wyrzuca od razu osoby zglaszajace w danym wojwodztwie chec pomocy ...ldecz jeszcze trzeba bedzie to ualktualniac, domki zwlaniajace sie notowac itd...ale co do pozostalych ofert pomocy banerki czy inne to docelowo tak to bedzie wygladac..zglosila sie do pomocy w tym dogo master..wiec mam nadzieje ze bedzie niebawem tylko klik i wysypia sie z konkretnej zakladki dane nick itp itd...

jednakze abecadlo jest potrzebne...bo nie Mapa dogo obejmuje jakas czesc pomocy
do tego jest jeszcze do zrobiuenia w identyczny sposob bi do rozbudowania mapa weterynaryjna wiec..to wtracenie tutaj, celowe...by wesprzec ten pomysl, lecz takze by wyjasnic nieco jak Mapa dogo miala wygladac a z powodow niezaleznych ode mnie, z braku invformatycznej pomocy nie mogla takiego obrazu przyjac

jednak teraz juz wszystko na dobrej drodze[/quote]
ja niestety nie jestem taka obcykana w zakłądkach, ale docelowo też bym tak widziała abecadło dogomanii... czy możesz napisać/skopiować ten post na watku abecadła... bardzo bym chciałą rozruszać wątek i wyklarować koncepcję, no i oczywiście... nie wchodzić w kompetencje Mapy... idealnie by było, gdyby abecadło spełniało rolę leksykonu, definiującego skróty i pojęcia obowiązujące na dogomanii, listę specjalistów zajmujących się konkretnymi działaniami...

Link to comment
Share on other sites

nie adoptujcie prosze pieska nie wykastrowanego:shake:
Zaba14,ktory hodowca wezmie do hodowli psa wykastrowanego?
te hodowle ,ktore znam wsadzaja pudle do klatek metalowych na cale 6 lat.Ostatnio zabralam 4 suczki pudli do siebie.
mysle ,ze adopcja do hodowcy to zle wyjscie:shake:
Piesek powinien dostac sie dt ,w ktorym piesek wyzbedzie sie lekow przeciw mezczyznom,gdyz wiekszosc psow ,ktore zabieram boja sie "chlopow"Poniewaz pudle naleza ,do jednych z najinteligentniejszych psow ,to na pewno i ten strach szybko przezwycieza,ale musza isc do domu,a nie do hodowcy:shake:

Link to comment
Share on other sites

xxxx52 nie można wsadzać wszystkich do jednego wora...:shake:

Na dogo jest hodowczyni spaniela no i co? Ma psy rodowodowe i jednego czy dwa nie.. jeden to uratowany pies z schroniska spaniel amerykański pies jest wykastrowany. Są hodowcy którzy kochają rasę i jeśli mogą to być może zaadoptują, ja pisałam w sprawie ze być może mieli jakieś oferty kupna ale ludzi sie np. przestraszyli ceny psa z papierami. Poza tym odpisała mi hodwczyni pudli (z dogo) która pomaga bezdomnym psom.. także jeśli ktoś hoduje psy w klatkach nie nazywa sie hodowcą a sadysta... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...