Jump to content
Dogomania

Jaką suchą karmę-->Brit Care vs Josera vs Bosch vs Arion?


Boniunio

Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Witam. Mam 6-cio letniego cocker spaniela i zamierzam zmienic mu karmę ponieważ zaczął miec problemy ze zdrowiem i nie chcę jeśc obecnej karmy, przyznaję się bez bicia że karmiłem go tanimi marketówkami tzn. Pedigree i Chappi ale nie wiedziałem że są aż tak złe dla psa. Chcę zaczą mu kupywac lepszą karmę w granicach 130-140zł za 15kg marki które mnie interesują to Brit Care / Josera / Bosch / Arion ale nie wiem która z nich będzie najlepsza, która ma najlepsze składniki i która przedewszystkim pasuję do cocker spaniela?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Z góry dziękuje wszystkim za pomoc w wyborze.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Proponuję kupić mniejsze opakowania i zobaczyć czy smakuje i jak pies się czuje i wygląda. To po pierwsze.
Co do karm to Ariona moje jadły i było ok, tylko mały więcej kup robił. Joserę Festival jedzą od kilku miesięcy i powiem, że jest super. Zjadają z ogromną ochotą, kupy ok, sierść wygląda świetnie. Razem z ostatnią paczką Josery zamówiłam 4 kg Brita Car na próbę i od ponad tygodnia dostają. Daję im pomieszane z Joserą bo suce nie smakuje ten Brit a tak jakoś zjada. Mały zaczął ostatnio trawę zjadać to też dostaje mieszankę bo tak mam wrażenie, że Josera lepiej mu służy. Boscha nie miałam.
Dodam tylko, że suczydło raczej wybredne co do suchego, a pies wciągnie wszystko, ale nie wszystko jest dla niego dobre bo ma zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boniunio'][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Witam. Mam 6-cio letniego cocker spaniela i zamierzam zmienic mu karmę ponieważ zaczął miec problemy ze zdrowiem i nie chcę jeśc obecnej karmy, przyznaję się bez bicia że karmiłem go tanimi marketówkami tzn. Pedigree i Chappi ale nie wiedziałem że są aż tak złe dla psa. Chcę zaczą mu kupywac lepszą karmę w granicach 130-140zł za 15kg marki które mnie interesują to Brit Care / Josera / Bosch / Arion ale nie wiem która z nich będzie najlepsza, która ma najlepsze składniki i która przedewszystkim pasuję do cocker spaniela?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Z góry dziękuje wszystkim za pomoc w wyborze.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Zanim zdecydujesz jaką karmę kupować psu,najpierw spróbuj zdobyć próbki lub kupić mniejsze opakowania.Wszystkie te karmy o których piszesz nie są może z najwyższej półki ale nie są złe.Moim zdaniem ta karma będzie dobra,którą ze smakiem zje Twój pies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...