Jump to content
Dogomania

Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea_m']A może należałoby udać sie jeszcze raz do schronu i pomyszkować? Może tam jest?[/quote]

Właśnie może warto pomyszkować..
biedna może się gdzieś schowała...
ale kto wiem, może jest już w nowym domku..

[quote name='bea_m']Przecież w przyrodzie nic nie ginie!!! Mikuś gdzie jesteś?[/quote]

maleńka gdzie się ukrywasz???????:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę że Mika nadal chowa się w schronie. Jeżeli jest ktoś z tego schroniska na dogo NIECH SIĘ UJAWNI ( z doświadczenia wiem że pracownicy ze schroniska też są na dogo). Powie co z Miką. Jak znalaza nowy dom, dadzą znać. Jak jest w schronie też dadzą. Peoszęęęę !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Ja myślę że Mika nadal chowa się w schronie. Jeżeli jest ktoś z tego schroniska na dogo NIECH SIĘ UJAWNI ( z doświadczenia wiem że pracownicy ze schroniska też są na dogo). Powie co z Miką. Jak znalaza nowy dom, dadzą znać. Jak jest w schronie też dadzą. Peoszęęęę !!!!![/QUOTE]
Oj bea_m, wierzysz w cuda...

Link to comment
Share on other sites

hejo własnie tak troskzu poczytałam i poszperałam... Rybcia mówi, że ta niunia grzeczna i cicha jest... jak nie ejst agresywna... mogłabym ją wziać na czas nieokreślony na tymczas... ja swojego szczeniaka będę miała pewnie i tak pod koniec roku więc moge jeszcze jakiemuś maleństwu pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']hejo własnie tak troskzu poczytałam i poszperałam... Rybcia mówi, że ta niunia grzeczna i cicha jest... jak nie ejst agresywna... mogłabym ją wziać na czas nieokreślony na tymczas... ja swojego szczeniaka będę miała pewnie i tak pod koniec roku więc moge jeszcze jakiemuś maleństwu pomóc...[/quote]

[B]Toż to świetna wiadomość...:p[/B]
mała królewna znajdzie tymczas..
no to Rybcia...
znalazła się ta malutka?
czy dalej nic nie wiadomo w jej sprawie..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...