Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

[quote name='marta.k9080']o dziękuję za foteczkę:p
nie widzę Luny w takim kagańcu,jest za wieeeeelki:evil_lol:[/QUOTE]

No jest duży:) Ale wbrew pozorom moja "anty-kaganiec" psina jego toleruje :) Nasz jest ogólnie za duży, zwłaszcza z przodu, bo chciałam jak najwyższy, bo moja lubi sobie "rozdziabać" paszczę :) Ale można go lepiej dobrać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Jaki fajny króliczek :loveu:
Ja dziś młodemu byłam pokazać papugi, rybki, jaszczurki, króliczki, świnki morskie i szczurki :)[/QUOTE]

Dzięki :) Obecnie właśnie z nim i 2 kolegami jest problem, bo nowa szopka ma powstać na miejscu ich zagrody :mad: Więc wszystko przenosimy :)
A jak Theoś zareagował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Dzięki :) Obecnie właśnie z nim i 2 kolegami jest problem, bo nowa szopka ma powstać na miejscu ich zagrody :mad: Więc wszystko przenosimy :)
A jak Theoś zareagował?[/QUOTE]

Dacie rady ;)

Theoś był zachwycony papugą, taką o:

[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a8/Umbrella_Cockatoo_(Cacatua_alba)_-on_branch.jpg[/IMG]

Miał oczy jak 5zł :evil_lol: A jak postawiła piórka na głowie, to powiedział "koko" :evil_lol:

I bardzo mu się ryby podobały, a zwłaszcza takie w jaskrawych kolorach :)

I świnka morska mu się też podobała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Już kiedyś miałam, więc nic nowego ;)
W jednym czasie: pies, 2 świnki morskie, szczur, 2 chomiki i kilkanaście myszek :)[/QUOTE]

O kurcze to ty dobra jesteś :p Ja miałam "tylko" w jednym czasie 2 psy, chomika, rybki w akwa i oczku, królika w domu+ na dworze, papużki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To to akwarium dla nich, to jak willa :evil_lol:[/QUOTE]

No:) I jak się patrzy na akwarium to mało co widać, bo straszny gąszcz :p Tylko bojek niekiedy się ujawni :lol: Ale tak jakoś wychodzi, że się obsada wykruszyła i mało co jest :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...