Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']Nie lubie fizjologów ale jaj nawet ładnie w nim :loveu:[/QUOTE]

Ona nie lubi innych kagańcy tylko ten (o dziwo :-o). Najlepiej jej bez niczego, ale przez wzmożoną obecność kuraków i kicajów w naszych terenach ok. 10 minut musi iść w nim, a mały na smyczy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Ona nie lubi innych kagańcy tylko ten (o dziwo :-o). Najlepiej jej bez niczego, ale przez wzmożoną obecność kuraków i kicajów w naszych terenach ok. 10 minut musi iść w nim, a mały na smyczy :roll:[/QUOTE]

znam to skądś :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='marta1624']No ona nosi przez to jak Neron- dla bezpieczeństwa :)[/QUOTE]

moja Luna też,inaczej kaczki znad rzeki i małe podbiegające pieski miałby problem...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']niestety tak,dlatego lepiej go psu zdjąć[/QUOTE]

tylko ,że Luna przy pierwszy spotkaniu "dominuje" inne psy i powinna go mieć;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='marta1624']N
Marta moja też dominuje, york przeżył :lol: nawet potem się z nią bawił w kagańcu :)[/QUOTE]

może Kaja jest ogólnie bardziej delikatna niż moja Luna,bo ona bawi się gwałtownie i napastliwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']No właśnie, jak tam karma-pasuje psiakom??[/QUOTE]

Nie zapeszając na razie służy :) nie zauważyłam, żeby im nie smakowała (jedzą jak zwykle), sierść błyszczy kooopy ok. Na razie jeszcze wymieszana z Royalem, ale jest super za tą cenę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...