Jump to content
Dogomania

Mała starowinka Figa- już bezpieczna :)


ana666

Recommended Posts

Figa wczoraj przyjechała do mnie. Poznała mnie i bardzo ucieszyła się. Wyglądało to jak by wróciła do domu po krótkiej nieobecności, posprawdzała swoje kąty i poszła spać. Myślałam, że już jej nigdy nie zobaczę, a tu taka sytuacja. Jednak powitania są fajne (pożegnanie było okropne:-() Jak odjeżdżała ode mnie szepnęłam jej do uszka, że jak by coś to może wrócić i to był mój błąd:eviltong: Dzisiaj dwukrotnie wyszłam z domu i za każdym razem szczekała i wyła, a nie została sama bo u mnie zawsze ktoś w domu jest. Taki to jest dziwny małpiszon.
Marycha, ale u Figi właśnie jest inaczej. Ona pierwsze dni siedzi cicho, a jak już pewniej się poczuje to wówczas urządza koncerty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

marycha ona byla u Rannej i był ten problem, u mnie po tygodniu jak sie przyzwyczaiła to tez to samo, to jest pies jednego właściciela,przyzwyczaja sie i ktoś musi obok niej byc cały czas, moim zdaniem czas nic nie zmieni bo własnie z czasem jest coraz gorzej, na poczatku było ok, potem zaczynala mnie szukac co chwile, nie widzi wiec sie denerwuje i zaczyna szczekać
pj. ja tez mieszkam w bloku, ona jest malutka a szczekanie jest naprawde donośne, ja mieszkam na pierwszym piętrze, na końcu długiego korytarza, jak wchodziłam do klatki to juz u progu było ja słychac, echo niesamowicie sie niesie, moim zdaniem bez sensu zeby jechała do Ciebie,chociaz jestem wdzieczna za okazane zainteresowanie, chyba ze jestes w mieszkaniu całe dnie to wtedy figa jest bezproblemowa

Link to comment
Share on other sites

Oj nie ana666- nie miałam na myśli tymczasu dla niej. Napisałam, że śledzę wątek od początku i myślę o czymś małym na tymczas, ale mam dwa psy w wynajmowanym mieszkaniu i boję się wyłacznie jednego problemu - lęku separacyjnego. Też bym wzięła jakąś mikrostarowinkę, Figa wyglądała na zupełnie 'niepozorną' a tu takie rzeczy...no i boję się, i mam dylemat. Bo Figa miała gdzie wrócić na szczęście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pj.']Oj nie ana666- nie miałam na myśli tymczasu dla niej. Napisałam, że śledzę wątek od początku i myślę o czymś małym na tymczas, ale mam dwa psy w wynajmowanym mieszkaniu i boję się wyłacznie jednego problemu - lęku separacyjnego. Też bym wzięła jakąś mikrostarowinkę, Figa wyglądała na zupełnie 'niepozorną' a tu takie rzeczy...no i boję się, i mam dylemat. Bo Figa miała gdzie wrócić na szczęście.[/QUOTE]
no to zle zrozumiałam ;) wiem jak to jest bo ja tez sie wacham zawsze, ja mieszkalam z rodzicami w domu z ogrordem to inaczej, bo nic nie stało na przeszkodzie a w bloku sa problemy takie jak własnie lęk, tak samo nie mozna wziac psa który uczy sie chodzić na smyczy bo jak tu uczyc jak sie wychodzi z klatki prosto na ulice + ograniczone miejsce w malym mieszkaniu atu mam koty ktorych pies moze nie zaakceptować i nie możność izolowania ich od siebie

[quote name='Marycha35']Anna mogę Cię prosić o tele tej osoby, wolontariuszki, ze schronu w Bełcha?:) O kociczkę chodzi:)[/QUOTE]

a mozesz Ty mi wysłać swój, nie wiem czy ona sobie zyczy zeby podawać jej numer,wiem ze moze brzmi głupio, ale ja czasami tez sie wkurzam jak ktoś podaje mój numer i mam tel nawet w nocy ze np.biega gdzies pies imam go wziąć:oops:

Link to comment
Share on other sites

Tak Marycha35, suniaczek w domu ale nie swoim.:shake: Wiesz ja wychodzę z domu i nie słucham jej bziakania ale moi domownicy mają ciężko. Jak wracam do domu i Figa czeka na mnie na działce, to nawet nie pytam jak się zachowywała. A w domu mam jeszcze wnusia 10 miesięcznego i jego też potrafi obudzić.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ana666 za ogłoszenia.:lol: U nas nie najgorzej. Figuni apetyt dopisuje, dzisiaj zamówiłam kolejne puszki,te od Ciebie skończyły się (pomogły moje psiury) Wydaje mi się, że jest lepiej z jej zachowaniem. Ja staram się ją ignorować, jak najmniej czułości no chyba, że wsadzi mi łepek do głaskania, a Fidze zdarza się zamerdać ogonkiem na inne osoby z mojej rodziny. Cieszy mnie to bardzo. Ona mieszkała z jedną Panią, tak się przyzwyczaiła i jej potrzeba więcej czasu aby przekonała się do wszystkich, którzy z nami mieszkają. Bywa też i tak, że potrafi kłapnąć zębami jeśli ktoś inny ją głaszcze. Zdarzyło się tak podczas mojej nieobecności w domu, a dwa razy przy mnie. Chodzi po domu, ogrodzie, sprawdza, szuka mnie, szczeka ale nie ma już takiego płaczu jak na początku. Po moim powrocie do domu nadal jest radość, biega, szaleje, skacze, no niesamowita jest ta babcia. Dzisiaj sama wyszła na taras i wygrzewała się na słoneczku. :lol::lol:
Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.

Link to comment
Share on other sites

Oj, to dobre wieści, kochane stareńkie serducho pełne miłości;)
Ana serdecznie dziękuję za skontakowanie mnie z przemiłą Panią Wolonatriszką, która baaardzo mi pomogła:):):) Kociczka bezpieczna, tak się cieszę:) Teraz jej DS-u szukam!!! Gdyby ktoś chciał, proszę o znak;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oj, dzieje się u nas. Dzisiaj otrzymałam informację, że Pani Figi (były ze sobą 12lat) opuściła szpital:multi:i jest w stanie opiekować się Figunią, bardzo za nią tęskni:placz: i pragnie aby do niej wróciła. Odwiozłam moją kochaną babinkę do jej domu, doskonale rozumiem jej Panią. Mam nadzieję, że obecność Figi spowoduje polepszenie jej stanu zdrowia. Cieszę się ogromnie, że tak się ta historia kończy. Szepnęłam Figuni, że drzwi mojego domu są dla niej zawsze otwarte:lol:
Życzę Fidze i jej Pani aby cieszyły się sobą długie lata.:lol:

Marycha, kicia znalazła domek?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki tu tragedia potworna... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253191-Potrzebuja-nas-i-naszej-pomocy-Ludzie-i-zwierzeta-%E2%80%93-powodzianie-na-Ba%C5%82kanach/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253191-Potrzebuja-nas-i-naszej-pomocy-Ludzie-i-zwierzeta-%E2%80%93-powodzianie-na-Ba%C5%82kanach/page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...