Jump to content
Dogomania

Czy dobrze wychowałeś swego psa?


Agnieszka i Ogiś

czy dobrze wychowałeś swojego psiaka?  

19 members have voted

  1. 1. czy dobrze wychowałeś swojego psiaka?

    • tak ale chciałbym zmienić....
      4
    • Uważam że tak!
      7
    • Szczerze mówiąc-nie!
      2
    • niedokońca ale udało mi się...
      6


Recommended Posts

[quote name='Agnieszka i Ogiś']Jak uważacie-czy dobrze wychowaliście waszych pieszczochów? A może chcielibyście coś zmienić? Podzielcie się tym![/quote]
Ja myśle że dobrze wychowuje Silky chociarz za bardzo ja rozpieszczam, ale mala robi sie coraz dzielniejsza[jak na swoj mlody bardzo wiek]:p

Link to comment
Share on other sites

Ha :) Ja uważam, że swoją 'kundliczkę' dobrze wychowałam, chociaż ... No tak, jest problem z jej lękiem przed wszystkim co nieznane. Niestety Lusia u swoich poprzednich 'właścicieli' w okresie socjalizacji była zamknięta w domu, bez możliwości wyjścia ( w wieku 6 miesięcy umiała sikać tylko na gazetę! ) i wiele rzeczy ją przeraża (parasole, folia, a najbardziej - obcy ludzie). Ale już jest lepiej i nadal nad tym pracujemy :)

Link to comment
Share on other sites

ja uważam ,że z moim Sajgon zrobiłam duzy postęp wychowawczy od czasu jak go zabarałąm z ulicy , ale dalej mnie to nie to co bym chciała osiagnąc :cool1: . Gdy zabarłam go z ulicy miał 6 miesięcy i był nieposłuszny masakrycznie nieokrzesany taki ogromny dzikus z niego był :evil_lol: ale cięzą parcą udało mi sie zrobic z nim naprawde dużo , choc nadal uważam ,że to zamało dlatego cały czas cwiczymy posłuszenstwo :razz: czasmi aż mi rece opadaja :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...