Jump to content
Dogomania

Czy to normalne????


nikitka

Recommended Posts

Nikitka,

masz bardzo małego szczeniaka.

Dlatego to:

[QUOTE]
ale jak jest sama to nadal zastaje koszmar w domu, obsika wszystko co jest do obsikania
[/QUOTE]
- zostawmy na razie, O.K.?
:razz:
Mnie by zdumiewalo gdyby szczeniak trzymiesięczny nie sikal w domu; zdarzają się takie ale to istny cud jest...

[QUOTE]
"Jak moja panna zostaje ze swoimi bracmi lub swoja mama, nie mam zadnego problemu...."
[/QUOTE]

Poczekaj, to znaczy że piesek jest w większym psim stadzie?
To kiedy - w jakich okolicznościach - zostaje calkiem sam?

[QUOTE]ale jak jest sama to nadal zastaje koszmar w domu, obsika wszystko co jest do obsikania i oczywiscie wyje na najwyzszych falach.Nie mam pojecia co mam robic dalej , szkoda mi psa....... sasiadow mniej [/QUOTE]

Sąsiadów powinno być żal bardziej niż psa, jemu grozi tylko zapalenie gardła a oni mogą zwariować - to zależy jak długo psiak zostaje całkiem sam... :evil_lol:

[QUOTE]
Czy jeszcze jest mloda ??? czy juz zawsze bedzie tak rozpaczac jak bedzie sama ????
[/QUOTE]

Jest jeszcze bardzo młodziutka, ale ponieważ już odczuwa lęk separacyjny to macie niestety szansę że to się w nawyk przekształci...

Musisz nad tym pracować, ale powiedz, jak to jest w Waszym domu; ile piesek jest całkiem sam, czy mieszka na stałe z innymi psami itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...