Jump to content
Dogomania

szczeka a sie boi czy mnie obroni?


Mattie

Recommended Posts

Witam mam owczarka niemieckiego wabi sie Diego jest inteligentnym psem szybko nauczyl sie komend typu siad, daj lape, przybij piatke, lerzec i ma juz 14miesiecy szczeka do innych psow z daleka lecz gdy sie zblirzy jakis pies on sie boi i wyje nie wiem jak temu zapobiec. Droga rzecza jest to ze obawiam sie jak ktos mnie zaatakuje czy on stanie w mojej obronie, wobec ludzi jest przyjazny i ani razu nie przejawil wobec nich agresji.(nie wiem czy to sa istotne informacjie ale moj pies posiada 1 jadro) pozdrawiam i czekam na odpowiedz.;)

Link to comment
Share on other sites

Piszesz serio? Jeśli Twój pies Cię "obroni" przed ludźmi to możesz mieć z tego tytułu niezłe kłopoty, od mandatu po odebranie psa. Pies nie powinien być agresywny ani wobec psów ani wobec ludzi. Nie może też szczekać na psy! To objaw złego wychowania. Jeśli chcesz się czuć bezpieczniej, to kup sobie gaz pieprzowy. A pies ma być ułożony tak, żeby nikomu krzywdy nie zrobił, inaczej będzie skazany na kaganiec i nadzór do końca życia.

Rozumiem, że skoro ma jedno jądro, Twój pies jest wnętrem? Rozważ jego kastrację, bo to dla psa niebezpieczne. Poczytaj o tym: [URL]http://www.vetopedia.pl/article376-1-Wnetrostwo_u_psow.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...