Jump to content
Dogomania

Pazurek ostródzki..starość w schronisku , już go nie ma z nami <*> Kochanie:(


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gwiazda0']pazurku..........mam nadzieje,ze kiedy przyjde do schroniska do ciebie w wiosna bedziesz juz w nowym domku........ tydzien temu byo to juz nasze ostatnie spotkanie :(.......[/quote]


[COLOR=Navy][B]co?????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

czemu dopiero na wiosnę będziesz w schronisku ???:cool3::cool3::cool3:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiazda0']robi sie coraz zimniej a mama mowi zebym juz niechodziła,bo sie szybko przeziebiam :( i tak juz kaszle.......i jeszcze mam kłopoty z nadgarstkiem...wiec mam przechlapane jednym słowem[/quote]

pierwszy raz slysze o twoich dolegliowsciach ale to twoj wybór ... :roll: (skąd ja wiem ? )

Link to comment
Share on other sites

Pazurek był tak rozradowany jak weszlam do niego na boks, że aż serce się rosłoo..

cieszył się jak jeszcze nigdy dotąd....

chyba zaczyna doceniać te "nasze soboty"


Psiak, który jest z nimi na boksie (nowy) jest taki zastraszony, że boi się własnego cienia...

ale po prośbach, cichutkim delikatnym mówieniu i proszeniu dało się kroczek po kroczku namówić go na wyjście na chwilę z boksu....

trochę pracy i cierpliwości i będa z niego ludzie... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiazda0']az mi sie głupio robi ze przez mame mnie nie było :( przeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeepraaaaaaaaaaaaaaaaaszaaaaaaaaaaaaaaam[/quote]

Napisał [B]matusz5[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7618506#post7618506"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I][COLOR=navy][B]bez komentarza....[/B][/COLOR][/I]
i bardzo dobrze :smile: ale ja pozwole dobie to pierwszy raz i ostatni skomentowac :

dobra gwiazda wez przestan juz.. nie mozesz i już, po co ty sie tak ciagle tlumaczysz:roll:. obie dobrze wiemy ze jest inny powod .. wiec tez nie pisz i nie obiecuj bo kazdy wie ze i tak nie przyjdziesz... takie klapanie aby klepac. jak masz zamiar to przyjdz a jak nie masz to nie pisz o tym ze moze przyjdziesz. i dość juz tych wywodów na wątku pazurka.

[SIZE=4]Pazurek szukaj pana !! W górę !!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...