Jump to content
Dogomania

Pazurek ostródzki..starość w schronisku , już go nie ma z nami <*> Kochanie:(


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sisia0']Napisał [B]matusz5[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7618506#post7618506"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I][COLOR=navy][B]bez komentarza....[/B][/COLOR][/I]
i bardzo dobrze :smile: ale ja pozwole dobie to pierwszy raz i ostatni skomentowac :

dobra gwiazda wez przestan juz.. nie mozesz i już, po co ty sie tak ciagle tlumaczysz:roll:. obie dobrze wiemy ze jest inny powod .. wiec tez nie pisz i nie obiecuj bo kazdy wie ze i tak nie przyjdziesz... takie klapanie aby klepac. jak masz zamiar to przyjdz a jak nie masz to nie pisz o tym ze moze przyjdziesz. i dość juz tych wywodów na wątku pazurka.

[SIZE=4]Pazurek szukaj pana !! W górę !!!![/SIZE][/quote]

kobieto!!!!!!!:mad: juz mnie zaczynsz wkurzac...jestes w takim wieku ze powinnas sie za chlopakami uganiac a nie psami sie zajmowac :P i daj mi juz spokuj oki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']haloooooooooo.....:mad:

Ja ten wątek założyłam dla Pazurka a nie na takie sceny...

ps. gwiazda a jaki wiek jest odpowiedni do zajmowania się psami?:eviltong:[/quote]

nie o to chodzi prze pani...chodzi mi o to ze sisia sie jakas dziwna zrobila. ona mysli ze na jednym forum co zalozyłam to sama do siebie pisze :roll:


PAZUREK W GORE!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pazurek ma chore oczko....chyba jakiś stan zapalny....dostał kropelkę do oczka...

bidulek mój...


Dzisiaj zadzwoniła Pani...w sprawie pazurka, że chce adoptować...słuchajcie stałam pod sklepem wstedy i normalnie oczy mi zawilgotniały....

oby tylko Pani zadzwoniła jeszcze... :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_M']Pazurku kochany, modlę się z całych sił, aby wspaniały domek dla Ciebie się znalazł.Aga, gdzie Pani usłyszała o Pazurku?[/quote]

z jakiś ogłoszeń, ale za Boga nie wiem jakich....poniewaz Pani była w drodze chyba i strasznie przerywało połączenie i nie bardzo mogłyśmy porozmawiać....dlatego liczę, że jeszcze zadzwoni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...