Jump to content
Dogomania

Hej Szczecin -NOWE FOTKI od 35. 36 str


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam drogie panie :)
to jak tam z spacerkiem ja moge sie zjawic ale bez besti ... wiadomo cieczka niechce rozbudzac tekili i innych psowatych ...

a co do zandowania zwierzontek to my mamy juz doswadczenie hahha :D :lol: :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nula100']To Wy byliście w niedziele około godziny 13,00 na Psiej Polanie ?[/quote]

Ja byłam w niedziele - spontaniczny wypad :) i nawet widziałam spotkanko fretek :)
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=28241&start=30]tu relacja z mojego spacerku:)[/url] ale ja byłam wcześniej

A extra że znalazła się fretka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Teraz od 1 listopada strach sie pokazywać w parku kaspr. z psem bez smyczy i kagańca... SM i TOZ bywa tam nazbyt czesto...
Juz chyba nawet psia polana nie jest bezpieczna....

Aaa...ja ostanio Agawcie widziałam 8) , pomykała sobie koło mojej szkoły z tatom Tomka (bodajże). :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Bafi']Teraz od 1 listopada strach sie pokazywać w parku kaspr. z psem bez smyczy i kagańca... SM i TOZ bywa tam nazbyt czesto...
Juz chyba nawet psia polana nie jest bezpieczna....

Aaa...ja ostanio Agawcie widziałam 8) , pomykała sobie koło mojej szkoły z tatom Tomka (bodajże). :)[/quote]

No coś ty aż taka nagonka jest w parku ? :o normalnie ja nie wytrzymam z tym miastem :x kurcze a kasy nic nie władują na wybiegi :x :x

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...