Jump to content
Dogomania

LESZNO (woj. wielkopolskie) - chętni? :)


Dioranne

Recommended Posts

Kiedyś, gdzieś mignął mi leszczyński wątek spacerowy, ale teraz nijak nie mogę go znaleźć. W każdym bądź razie - nawet jeśli istnieje to ten będzie nju. :evil_lol:

Razem z moim popierniczonym psem jesteśmy chętni na spacery. Teraz, w zimowo-wiosennym czasie nie zapuszczamy się nigdzie daleko - spacerujemy głównie po polach za Zatorzem. Mamy już kilku znajomych, jednak nie wszyscy są na Dogo. Stwierdziłam, że warto założyć wątek ze spisem wszystkich, ewentualnych, chętnych. Dobrze, by było gdybyście podawali, kiedy Was nie będzie - wówczas łatwiej będzie skombinować jakiś większy spacer (który, nawiasem mówiąc, jest tak planowany od pół roku :diabloti:).

[B]LESZCZYŃSCY SPACEROWICZE:[/B]
Ania ([I]Dioranne[/I]) + Nico - [I]nie ma mnie do 10.02[/I]
Agata (brak na Dogo) + Perła/Sara
Weronika (brak na Dogo) + Lady
Viktoria (brak na Dogo) + Teea

[B]GRUPA NA FACEBOOK'U: [/B][url]https://www.facebook.com/groups/733931793297498/[/url]

Edited by Dioranne
Link to comment
Share on other sites

Teraz internet mi mocno puli, więc do pierwszego postu dopiszę Was jutro. Zapraszam Was również na facebookową grupę, która liczy już ponad 20 członków! Jestem bardzo zdziwiona, że aż tyle osób w tym naszym małym Lesznie jest chętnych. ;)

Jeszcze odnośnie grupy - tworzymy album naszych psów, które będą brały udział w spacerach z opisami charakterów. Tak, żeby każdy uczestnik danego spaceru wiedział na co się pisze.

Link to comment
Share on other sites

Nico wyznaje zasadę, że im więcej wariatów tym lepiej, więc zapraszamy. :p

Skoro tyle osób do tej pory się zapisało to myślę, że wkrótce będzie można zorganizować jakiś większy spacer. Postaram się to wszystko ogarnąć najpóźniej w poniedziałek (teraz jestem poza Lesznem, internet do najszybszych tu nie należy) tak, żeby jakoś ustalić datę tego większego spaceru i kto byłby tam chętny. Młody się już na grupie zaprezentował, teraz czekam tylko na innych. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia&kasia']I jeszcze my, czyli gosia&kasia razem z Sawanką i tymczasem Felixem :)[/QUOTE]

Hej. Czyli Felix ciągle u Was? Może podeślijcie mi jakieś zdjęcia i opis na maila to wystawię go na naszą stronę. Mój mail: [email][email protected][/email]. Trochę się chłopak zasiedział.
Ja na spacery grupowe raczej średnio. Mam cztery psy, ale one raczej we własnym gronie się trzymają. Pewnie Nanna by się dogadała, ale nie mogę jej zabrać bez Rafa, a to dla niego by było zbyt ekstremalne ;). Akira nie lubi aż tak towarzystwa. No a moja Frajerka mogłaby zrobić któremuś psu krzywdę. Szczególnie o Twojego mi chodzi Dioranne, bo jest mały no a wózek Frajerki jest dość ciężki. No ale może kiedyś jak się już Rafu całkiem ogarnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']teraz się nie wywinę :evil_lol:[/QUOTE]

Mwahahaha, bierz bydlaczka i przyjedź :loveu:

[quote name='gosia&kasia']Mam pytanko, gdzie tworzony jest album psiaków? Nie znalazłam żadnych opisów na fb...[/QUOTE]

Wszystkie opisy chyba należy wysłać do Ani od Niko ;)

Link to comment
Share on other sites

Galeria jest tu: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.734046986619312&type=1[/URL]
Niekoniecznie zdjęcia i opisy trzeba przesyłać mi, równie dobrze można wstawiać je samemu. ;) Jak dotąd nikt nic mi nie wysłał, ani sam nie wstawił, trochę szkoda.

[B]Macia[/B] silny facet z Nico jest, przetrwałby. Gdy chodził do psiego przedszkola miał w grupie suczkę labradora. Wprawdzie wiekowo byli blisko siebie, ale wielkością... Abi całą głowę Młodego mieliła sobie w pysku, leżała na nim, a on cały i zdrowy z tych wspólnych zabaw wyszedł. Tyle, że był trochę obśliniony... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...