Jump to content
Dogomania

Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?


szyszunia557

Recommended Posts

cd:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]To nie jest nasza praca , to nasz czas wolny, nie przespane noce , nasze paliwo , wyjazdy przed adopcyjne, wyjazdy adopcyjne, wyjazdy po adopcyjne [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] To czas naszych rodzin, dzieci - bo przecież moglibyśmy siedzieć przed telewizorem , być z rodziną na spacerze , w kinie [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] dwożenie w środku nocy psiaków do właścicieli bo wypatrzył zdjęcie na naszej stronie Radość powitania - bezcenne. To nas nakręca - dobro Tych psiaków to motywuje . Trzeba dokładnie zorientować się w temacie aby krytykować. A w tym przypadku chodzi o konkretnego psa Chyba wszyscy byśmy chcieli żeby miał swoją Panią która ma go na codzień, teren ma tylko do swojej dyspozycji ? Co by było lepsze ? Bezstronnie prosze spojrzeć
i Pani z Azylu:


[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stefan nie zagraża innym psom, dogaduje sie z Beniem, Misiem i innymi psami, prezes myśli, że ja nie wiem co mam na podwórku? Spędzam na nim 14h dziennie, a stajnia jest obok kojców...widzę więcej niż Ty...no sorry Do tej pory psy były ogłaszane na fb nie przez stowarzyszenie, które nie zapomnij miało być kontynuacją dobrej roboty Luśki, a Ty powinieneś być tam pionkiem i nie publikować beż zgody innych takich postów!!!!! Bo żaden Twój argument nie jest w tej sytuacji dobry...[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

cd wypowiedzi Pani z Azylu:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]psy nie chodzą głodne, bo są finansowane przez gminę, nie trzeba ich dokarmiać. Ilość psów jaka przebywa w kojcu jest do ogarnięcia prze opiekunów z azylu. Tabletki na odrobaczenie i odpchlenie też nie są problemem, bo zaprzyjaźnieni weterynarze ciągle nam coś podrzucają, ale jeśli prezes ma niespełnione ambicje pozostania doktorem to kupuje sam, ale dlaczego jest to wypomniane...ja nadal czuje się jako osoba neutralna i nie związana emocjonalnie z psem. Patrzę na działania prezesa i ręce opadają...wszystkich chętnych i zainteresowanych losem Stefana zapraszam do azylu, a jako osoba przebywająca na miejscu 24na dobę mogę stwierdzić, że prezes pojawia się raz w tygodniu, a opiekunowie Stefana są codziennie tylko, że w godzinach w których nie ma wolontariuszy, a skoro nie są członkami stowarzyszenia nie muszą ustalać grafiku tylko przyjeżdżają o której im pasuje...tak myślę....

i jeszcze jedno, oficjalnie bardzo proszę wolontariuszy o niedokarmianie psów azylowych oraz moich kotów, bo oprócz czterech swoich mam jeszcze 10 innych sąsiadowych...tak piszę, żeby to kiedyś nie zostało wypomniane. Pozdrawiam
macie pecha, że mam grypę żołądkową i mam czas na pisanie tych postów:)

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

od siebie zapytałam:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czy w związku z tym co Pani napisała mam rozumieć,że zrywacie współprace z Stowarzyszeniem? że nie potrzebny jest wolontariat, zbiórki karm, zbiórki na leczenie (ewentualne) itp? i czy psy "gminne" nie sa psami bezdomnymi? nie należy im szukac domów?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, tych odniesień do " wiesz gdzie... ", o ile ja wiem to tam "wiesz gdzie..."na pewno nie oparło się o prawnika...była różnica zdań, szyszunia i Prezes zaczęli działać w stowarzyszeniu, a ja nie mam zamiaru kończyć "współpracy" z Wiosną...[quote name='Hope2']oj....się obawiam,że może sie skończyć jak...wiesz gdzie :(
Ale zaraz skopiuję wpis Pani z Azylu-jest bardzo emocjonalny...ale...czytając między wierszami...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nie podoba mi się to oświadczenie :-(, ale wklejam z FB:
"Witam wszystkich.
Bardzo proszę o zorganizowanie spotkania w możliwie jak najszybszym terminie. Niestety tym razem osobiście nie będę mógł zająć się organizacją ze względu na stan zdrowia. Sprawa mam nadzieję znana wszystkim - dotyczy koniecznego dalszego istnienia organizacji. Proszę między sobą omówić wybór nowego zarządu i wstępnie przygotować protokół ze spotkania. Zobowiązuję się do obecności i udzieleniu wszelkich wyjaśnień dotyczących mojej decyzji. Bardzo proszę o udział wszystkich osób z terenu Kluczborka, Namysłowa, Lasowic, Wołczyna i Oleśnicy. Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem . Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o niedopuszczaniu myśli rozwiązania Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom „Słońce Dla Zwierząt” , czynicie wiele dobra dla zwierzaków i ludzi - tylko i wyłącznie na dzisiejszy dzień to powinno kierować Waszymi myślami . Oficjalnie przepraszam za ostatnie wydarzenia i moje nieopanowanie względem losów Stafiego, jestem świadomy że publikowanie sutuacji na forum publicznym było nieodpowiedzialne z mojej strony i podyktowane emocjami związanymi z tym konkretnym psiakiem ( chęcią dla niego jak najlepiej - tu przynajmniej byliśmy jednogłośni) Proszę również o dalszą kontynuację działań i realizowaniu celów statutowych. Doskonale dajecie sobie radę i w razie potrzeby zawsze służę poradą. Proszę też nie zrozumieć mnie źle że pozostawiam Was z kwasem po Stafim. Osobisty żal ze strony właścicieli terenu na którym znajduje się azyl jest tylko i wyłącznie względem mojej osoby więc idziecie dalej z czystym kontem . Informuję również że Stowarzyszenie nie wysyła , nie wysyłało , nie rozmawia z żadnymi prawnikami i sprawa na którą nie mamy już wpływu jest prowadzona przez inne nie znane mi osobiście fundacje lub osoby które interesowały się i były zaangażowane w szukanie domu Stafiego na DM . Mam nadzieję że szybko odpuszczą bo walką nic się nie osiągnie. Jedynym orężem jest dialog którego niestety zabrakło. Do zobaczenia. Głowa do góry - będzie dobrze."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']Nie rozumiem, tych odniesień do " wiesz gdzie... ", o ile ja wiem to tam "wiesz gdzie..."na pewno nie oparło się o prawnika...była różnica zdań, szyszunia i Prezes zaczęli działać w stowarzyszeniu, a ja nie mam zamiaru kończyć "współpracy" z Wiosną...[/QUOTE]
[B] lenko12[/B]-zaczepiasz mnie po raz drugi-jeśli chcesz i uważasz,że mam się odwalić od psów Stowarzyszenia/schroniska/azylu-to napisz to wprost.
Chwała Ci za to,że pomagasz Wiośnie, nic mi do tego. No może jedynie żałuję,że możesz iść popracowac z Nadinką, Maxem, bo wyobraź sobie,że nie każdy może :)
Każdy ma swoje zdanie,każdy ma prawo je wypowiedzieć...a ja w dodatku miałam zły dzień i być może później będę żałować,że napisałam ten post

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][B] lenko12[/B]-zaczepiasz mnie po raz drugi-jeśli chcesz i uważasz,że mam się odwalić od psów Stowarzyszenia/schroniska/azylu-to napisz to wprost.
Chwała Ci za to,że pomagasz Wiośnie, nic mi do tego. No może jedynie żałuję,że możesz iść popracowac z Nadinką, Maxem, bo wyobraź sobie,że nie każdy może :)
Każdy ma swoje zdanie,każdy ma prawo je wypowiedzieć...a ja w dodatku miałam zły dzień i być może później będę żałować,że napisałam ten post[/QUOTE]
[B]Hope2[/B] i [B]lenak12 [/B]bardzo proszę o nie wszczynanie niepotrzebnej wojny na tym wątku, bo ani to czas, ani temat do tego ! Bardzo proszę ciocię [B]lenkę12[/B] o nie rozdmuchiwanie spraw Wiosny, o której nikt tu nawet nie wspomniał ! Jesteśmy tu po to, aby pomóc Stafiemu i pomóc przetrwać Stowarzyszeniu. Jeśli macie jakieś wąty do siebie, to proszę sobie na pw pisać ! Nie wpływa to dobrze na nasz wizerunek w i tak już wystarczająco trudnej sytuacji. Udzielam Wam ostrzeżenia :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#222222][FONT="Verdana"]Po pierwsze nie ja zaczepiam i NA PEWNO NIGDZIE NIE napisałam,że chcę żebyś i tu cytuję" odwaliła od psów Stowarzyszenia/schroniska/azylu" To twierdzenie bardzo na wyrost i wolę przyjąć, że miałaś zły dzień.Zgadzam się z szyszunią,że wątek to nie miejsce na osobiste aluzje i wylewanie jakiś prywatnych żalów. Dlatego zareagowałam na oderwane od tematu aluzje, które są niezrozumiałe dla postronnego użytkownika. Oczywiście ja i szyszunia wiemy, że pisząc "...i co mam iść budować schronisko..." czy "...żeby nie skończyło się jak wiesz gdzie..." masz na myśli osobę której nie ma na dogo i w ogóle jest niezwiązana z wątkami Stowarzyszenia. Też uważam,że do wymieniana takich uwag służy PW. My na wątkach mamy pomagać w szukaniu domów dla psiaków i to jest głównym celem takich wątków. A o ile wiem to Fundacja nie jest miejscem zamkniętym i każdy kto się umówi może wejść do psiaków.

[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [QUO[/COLOR][/SIZE][/FONT]TE=Hope2;21937220][B] lenko12[/B]-zaczepiasz mnie po raz drugi-jeśli chcesz i uważasz,że mam się odwalić od psów Stowarzyszenia/schroniska/azylu-to napisz to wprost.
Chwała Ci za to,że pomagasz Wiośnie, nic mi do tego. No może jedynie żałuję,że możesz iść popracowac z Nadinką, Maxem, bo wyobraź sobie,że nie każdy może :)
Każdy ma swoje zdanie,każdy ma prawo je wypowiedzieć...a ja w dodatku miałam zły dzień i być może później będę żałować,że napisałam ten post[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12'][COLOR=#222222][FONT=Verdana]Po pierwsze nie ja zaczepiam i NA PEWNO NIGDZIE NIE napisałam,że chcę żebyś i tu cytuję" odwaliła od psów Stowarzyszenia/schroniska/azylu" To twierdzenie bardzo na wyrost i wolę przyjąć, że miałaś zły dzień.Zgadzam się z szyszunią,że wątek to nie miejsce na osobiste aluzje i wylewanie jakiś prywatnych żalów. Dlatego zareagowałam na oderwane od tematu aluzje, które są niezrozumiałe dla postronnego użytkownika. Oczywiście ja i szyszunia wiemy, że pisząc "...i co mam iść budować schronisko..." czy "...żeby nie skończyło się jak wiesz gdzie..." masz na myśli osobę której nie ma na dogo i w ogóle jest niezwiązana z wątkami Stowarzyszenia. Też uważam,że do wymieniana takich uwag służy PW. My na wątkach mamy pomagać w szukaniu domów dla psiaków i to jest głównym celem takich wątków. A o ile wiem to Fundacja nie jest miejscem zamkniętym i każdy kto się umówi może wejść do psiaków.

[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [QUO[/COLOR][/SIZE][/FONT]TE=Hope2;21937220][B] lenko12[/B]-zaczepiasz mnie po raz drugi-jeśli chcesz i uważasz,że mam się odwalić od psów Stowarzyszenia/schroniska/azylu-to napisz to wprost.
Chwała Ci za to,że pomagasz Wiośnie, nic mi do tego. No może jedynie żałuję,że możesz iść popracowac z Nadinką, Maxem, bo wyobraź sobie,że nie każdy może :)
Każdy ma swoje zdanie,każdy ma prawo je wypowiedzieć...a ja w dodatku miałam zły dzień i być może później będę żałować,że napisałam ten post[/QUOTE][/QUOTE]
Ciociu [B]lenka12[/B], chyba nie zrozumiałaś mojego ostrzeżenia i dalej prowadzisz dyskusję nie na temat ! :angryy: Ciocia [B]Hope2 [/B]zrozumiała swój błąd i przeprosiła.Bardzo więc proszę zedytować swój post, albo opuścić ten wątek ! Żale proszę wylewać na pw ! Proszę po raz ostatni !

Link to comment
Share on other sites

Ostrzeżenie dokładnie zrozumiałam, chyba jasno wynika z tego co napisałam,że nie mam zamiaru tego ciągnąć na forum. Chciałam tylko wyjaśnić dlaczego tak zareagowałam i zakończyć ten temat. Ale chyba faktycznie nie można mieć swojego zdania...szkoda:( Oczywiście jak potrzeba to przepraszam. I wyraźnie napisałam też, że uważam, że takie uwagi powinnyście wymieniać z hope na PW. I wedle życzenia opuszczam wątek...
Ciociu [B]lenka12[/B], chyba nie zrozumiałaś mojego ostrzeżenia i dalej prowadzisz dyskusję nie na temat ! :angryy: Ciocia [B]Hope2 [/B]zrozumiała swój błąd i przeprosiła.Bardzo więc proszę zedytować swój post, albo opuścić ten wątek ! Żale proszę wylewać na pw ! Proszę po raz ostatni ![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']Ostrzeżenie dokładnie zrozumiałam, chyba jasno wynika z tego co napisałam,że nie mam zamiaru tego ciągnąć na forum. Chciałam tylko wyjaśnić dlaczego tak zareagowałam i zakończyć ten temat. Ale chyba faktycznie nie można mieć swojego zdania...szkoda:( Oczywiście jak potrzeba to przepraszam. I wyraźnie napisałam też, że uważam, że takie uwagi powinnyście wymieniać z hope na PW. I wedle życzenia opuszczam wątek...
Ciociu [B]lenka12[/B], chyba nie zrozumiałaś mojego ostrzeżenia i dalej prowadzisz dyskusję nie na temat ! :angryy: Ciocia [B]Hope2 [/B]zrozumiała swój błąd i przeprosiła.Bardzo więc proszę zedytować swój post, albo opuścić ten wątek ! Żale proszę wylewać na pw ! Proszę po raz ostatni ![/QUOTE][/QUOTE]

[B]Jak najbardziej swoje zdanie można mieć, jeśli się pisze na temat !!![/B] Kłótnie na priv i więcej nie chcę słyszeć na ten temat !!! Jeśli cioteczka lenka12 ma jakieś wątpliwości - dziękuję za opuszczenie wątku. [B]Potrzebne nam są tu osoby, które interesują się tematem, rozpowszechniają wątek, "podrzucają", szukają rozwiązań na znalezienie domu, potrzebujące pomocy, a nie prowadzące swoje prywatne wojny !!! [/B]Ostrzegam, że jeśli znajdę jeszcze jeden post dążący do konfliktu, który nie ma żadnego związku z tematem wątku, zgłoszę cioteczkę za [B]trollowanie[/B] do Admina !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']przyszlam na zaproszenie HOPE 2.....ale sie porobilo.....trzymam kciuki za preguska ....:kciuki:[/QUOTE]

Dziękujemy pięknie za odwiedziny :loveu:
Na razie się wyciszamy i czekamy, co dalej....
Nasz Prezes, mimo, że kawał chłopa z niego, ciężko to odchorował :-( i podjął decyzję o odejściu ze Stowarzyszenia, ale mu na to nie pozwolimy :angryy:
Potrzebujemy czasu, żeby ochłonąć....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie zauważyłam-ale mam odpowiedź na swój post...nie wiem, czy chcę się wdawać w dalsza dyskusję:
" [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nie wiem kim pani jest i jak jest Pani związana ze stowarzyszeniem, bo nigdy tu Pani nie widziałam. Myślę, że nie jest Pani kompetentną osobą, z którą powinnam o tym rozmawiać i to prezes powinien odezwać się w tej sprawie. Zbiórki karm w szkołach do tej pory nie były załatwiane przez stowarzyszenie...przez 5 lat głownie pani Lucyna szukała domów dla psiaków z pomocą ludzi, którzy pomagali dobrowolnie i nie kręcili takich afer...jeśli chciałaby Pani uzyskać więcej informacji to proszę zadzwonić lub podjechać, bo już dziś nie mam czasu siedzieć w domu:)"[/FONT][/COLOR]

[quote name='Hope2']od siebie zapytałam:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czy w związku z tym co Pani napisała mam rozumieć,że zrywacie współprace z Stowarzyszeniem? że nie potrzebny jest wolontariat, zbiórki karm, zbiórki na leczenie (ewentualne) itp? i czy psy "gminne" nie sa psami bezdomnymi? nie należy im szukac domów?[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...